Дубол

ДуболДіюча хімічна речовина Дуболу – нандролон-фенілпропіонат швидко потрапляє в кров і діє в ній 2 - 3 дні. Атлети, які сподіваються на оптимальні результати, колять собі Дубол кожен третій день, ще краще кожні два дні.

Дозування - десь 50 - 100 мг на ін'єкцію, що в загальному відповідає 150 - З00 мг на тиждень. Ті, у кого є доступ до 50 мг версії, повинні врахувати, що вона вигідніша з точки зору ціни, ніж 25 мг версія, яку легше дістати. До того ж 1 - 2 мілілітрові ін'єкції приємніші, ніж 2 - 4. Дубол володіє сильним анаболічним впливом, який стимулює синтез протеїнів і викликає сильне накопичення білка в м'язовій клітці. Цей вплив поєднується з помірним андрогеним, що сприяє регенерації тканин у атлета, а під час дієти допомагає зберегти м'язову масу. З'ясувалося, що Дубол накопичує менше води в організмі, ніж Дека-дураболін. Тому Дубол більше підходить для підготовки до змагань, у той час як Дека має перевагу в накопиченні сили і маси. І все ж дураболін застосовують і з цією метою. Приріст менший і повільніший, ніж з декою, але більш високої якості і зберігається більшою частиною і після курсу лікування. Відповідною для цього комбінацією є, мабуть, приміром, комбінація: 50 мг дураболін кожні два дні, 50 мг Тестостеронпропіоната кожні два дні і 20 мг Вінстрола в таблетках в день.

Побічні явища Дуболу в порівнянні з декою менші і виявляються менш часто. Хоча Дека в нормі добре переноситься чоловіками в дозуванні 200 - 400 мг на тиждень, у атлетів, особливо чутливих до залишкової андрогеної дії, і особливо у жінок можуть виникнути проблеми. Скупчення води, високий тиск, підвищений рівень естрогену в крові та явища маскулінізації при прийомі Дуболу зустрічаються рідше. Тому атлетки приймають його з тижневими проміжками, тому що при порівняно короткому періоді впливу не виникають небажані скупчення андрогенів в крові. Хороших результатів досягають атлетки, що приймають по 50 мг Дубол в тиждень, по 50 мг Тестостеронпропіоната кожні 8 - 10 днів плюс 8 - 10мг Вінстрола або 10 мг оксандролону на день. Слід звернути увагу на те, щоб між ін'єкціями був проміжок 3 - 4 дні. Дубол - один з надійних та безпечних стероїдів, який між тим має досить сприятливий вплив. На функцію печінки Дубол не діє і навіть призначається при її захворюваннях. Побічні явища виникають в дуже рідкісних випадках і у особливо чутливих людей. Такі явища маскулінізації у жінок, як хрипота голосу, зниження тембру голосу, гірсутизм, акне, підвищене лібідо можливі, але навряд чи з'являються при розумних дозах і не дуже тривалих прийомах. Чоловіки при нормальній дозі взагалі можуть не мати проблем. Зниження вироблення власного тестостерону у чоловіків все-таки можливе при тривалому прийомі препарату і при високих його дозах, тому що відбувається затримка викиду гонодропінів в гіпофізі.
 
Статті СТЕРОЇДИ Дубол