Побічні ефекти стероїдів (анаболіків)

СтероїдиАнаболічні стероїди - це допінгові препарати, які форсують вироблення тестостерону в організмі людини. На сьогоднішній день дослідження застосувань цих гормональних засобів однозначно рекомендують суворе дотримання дозувань і циклічності прийому. Все це, зрозуміло, відноситься не тільки до стаціонарного лікування такими препаратами різних захворювань. Найбільшого поширення анаболіки отримали у бодібілдингу. Причому не тільки професійному, де спортсмени готові на все заради нових рекордів, а й серед любителів, які просто відвідують тренажерний зал. Необхідно розуміти, завдати шкоду організму дуже легко, якщо ввести у своє життя допінг.

Очевидно, що чужорідні препарати значно впливають на різні підсистеми органів спортсмена. При підвищених дозуваннях побічні ефекти стають явними критичними точками. Крім фізичних проявів: випадіння волосся, збільшення ваги, зниження тембру голосу, ті, хто приймає анаболічні препарати спостерігаються психологічні проблеми: агресивність, порушення сну.

Якщо ви розмірковуєте чи застосовувати стероїди у своїх тренуваннях, проконсультуйтеся з лікарем на предмет виявлення протипоказань.

Якщо ви вже приймаєте хімічні препарати, будьте уважні, збільшення доз ускладнює припинення вживання стероїдів, яке повинне бути поступовим і обов'язково під наглядом фахівця. Небажаний токсикологічний ефект, можливі психози і депресії повинні стати зупиняючим фактором, які змушують зважити на необхідність прийому стероїдів.

Ось ще деякі приклади - наслідки бездумного вживання стероїдних препаратів, які застосовуються для лікування хворих, здоровими людьми. Це відноситься і до чоловіків, і до жінок. Наслідки прийому анаболічних стероїдів жінками ведуть до порушення менструального циклу, змін у яєчниках, атрофії матки. Що серйозним чином впливає на дітородну функцію. У чоловіків спостерігається порушення спермоутворення, зменшення розмірів яєчок. Прийом підвищених концентрацій стероїдів закінчується імпотенцією.

Реабілітація, внаслідок припинення застосування анаболічних стероїдів, досить важка і вимагає від декількох місяців інтенсивного лікування до року. Деякі зміни в організмі атлета, який вживав стероїди, незворотні.

На думку багатьох спортсменів, спорт і здоров'я речі прямо залежні. Вживання стероїдів може зробити позитивний ефект від занять бодібілдінгом і фітнесом негативним.

Поміркуйте, а чи є користь здоров'ю від хімічного тренінгу!..
 
Статті СТЕРОЇДИ Побічні ефекти стероїдів (анаболіків)