Шоколадна дієта

Багато людей не уявляють свого життя без шоколаду і без солодощів. Але, як відомо, тому, хто не бажає придбати зайві кілограми, не варто навіть дивитися у бік таких солодких і смачних продуктів. Як розповідала мені одна жінка: «Мені час від часу сниться, що я їм шоколад… Я його просто обожнюю». Що ж робити таким людям? Саме тому, я пропоную вам, шановні солодкоїжки, спробувати шоколадну дієту. Так би мовити, сумістити приємне з корисним.

Шоколадна дієта розрахована на курс в 5-7 днів, але не більше! Після 5-7 днів необхідно зробити перерву не менше тижня, оскільки, як і всі монодієти, дана дієта погано впливає на печінку. Тому будьте обережні і перед початком шоколадного дієтичного курсу порадьтеся з лікарем!

А тепер, щодо дієти. На протязі дня з'їжте два шоколадні батончики вагою не більше 40 грамів, а через три години, після кожного такого прийому їжі, випийте кухлик кави без цукру із знежиреним молоком. Дехто стверджує, що за п'ять-сім днів такої дієти можна скинути до 6 кілограмів. Але остаточне рішення все ж за вами.

 

За матеріалами Інтернет ресурсів.

 
Ефективні дієти Шоколадна дієта