Кавунова дієта

Кавунова дієтаПри дотриманні кавунової дієти потрібно за добу з'їдати 400-500 г м'якоті кавуна за 5 прийомів. Кавун цє неперевершений сечогінний та дієтичний засіб. Кавуни слід купляти не ранні, так як уних може міститься велика кількість нетратів, а вже трохи піздні і добре достиглі. Дієта з кавуна являється монодієтою, тому її слід дотримуватись не довше ніж 5 днів. З кавуновою дієтою ви легко позбудитесь шлаків, відкладень солей, та зайвої ваги.
Кавунова  дієта дуже проста:
Необхідно протягом дня з’їдати 1 кілограм м’якоті кавуну на 10 кг власної ваги.

Увага!
При гіпертонічній хворобі, недостатності кровообігу, нефритах, подагрі, хворобах печінки й жовчних шляхів, ожирінні - по 300-400 г м'якоті кавуна 5 раз у день.
Стежте за своїм самопочуттям: у окремих випадках організм може погано відреагувати на кавунову монодієту. Не слід проводити кавунову дієту при каменях у нирках, цукровому діабеті, захворюваннях підшлункової залози.

Однак якщо на другий день з вами все в порядку (немає дискомфорту у животі, метеоризму, ні інших неприємних наслідків), тоді продовжуйте кавунову дієту всі 5 днів.

Після закінчення кавунової дієти , за яку звичайно скидають до 3 кілограмів зайвої ваги, переходьте на "кавунове харчування" ще на десять днів.

Меню кавунового харчування:

Сніданок: несолодка вівсяна каша і шматочок сиру.
Обід: - шматочок риби, м'яса або птаха й овочевий салат без жирної заправки.
Вечеря: - кавун з розрахунку 1 кг м'якоті кавуна на 30 кг ваги.
За п'ятнадцять днів кавунового харчування можливо втратити до 8 кілограмів зайвої ваги!
Кавунова дієта легко переноситься, так як вона дуже смачна.

 
Ефективні дієти Кавунова дієта