Жироспалювачі. Ефективні жироспалювачі. Як швидко схуднути. Термогенеки

Жироспалювачами називаються препарати, які призначені для рятування від зайвої підшкірної жирової клітковини. При застосуванні препаратів даної категорії не варто очікувати миттєвого ефекту й сподіватися, що жир буде спалюватися сам собою. Помітний результат буде гарантований тільки у випадку дотримання двох основних умов: дотримуватися раціонального харчування й регулярно виконувати фізичні вправи.

Жироспалювачі
виявляють відразу кілька видів дії на організм, допомагаючи скинути зайву вагу, активізуючи обмінні процеси в організмі й сприяючи швидкому розщепленню жирів, контролюючи апетит і приводячи його в норму. Також жироспалювачі підвищують енергетичні витрати організму, збільшуючи й прискорюючи витрату калорій. До складу таких препаратів входять як рослинні, так і хімічні компоненти, які виводять зайву рідину з організму, роблять м'яза рельефнее, зв'язують жир, сприяють його виведенню, і перешкоджають нагромадженню жирової тканини надалі .
До складу жироспалювачів входять такі компоненти як йохимбе, екстракт зеленого чаю, бромелайн, гарцинія камбоджійська, хитозан, екстракт гуараны, L- Карнитин і багато інші. Залежно від дії складових даних препаратів, при прийманні жиросжигателей можна добитися того або іншого ефекту.

ЖироспалювачіЖироспалювачі, основою яких є термогенні комплекси, значно підсилюють процеси розщеплення підшкірно-жирової клітковини, прискорюють метаболізм і ліпідний обмін. Основою термогенних препаратів з кофеїну, эфедрина й подібних його речовин, гидроксилимонной кислоти, холіну, L- карнитина, гуггулстерола, інозитола.

Ефедриноподібні речовини стимулюють центральну нервову систему й значно підвищують обмінні процеси. Але не варто забувати, що термогеники з обережністю слід ухвалювати людям, у яких є проблеми із щитовидною залозою, серцево-судинною системою, шлунково-кишковим трактом. Украй небажане й навіть небезпечно ухвалювати даний вид препаратів людям, що мають такі захворювання як:  гіпертонія й цукровий діабет, адже їх вплив на організм полягає й у підвищенні артеріального тиску, температури тіла. Люди, які намагаються схуднути за допомогою жироспалювачів, відзначають не тільки зниження апетиту, але й підвищення працездатності й витривалості організму. Усе це приводить, що худнуть у стан ейфорії, незважаючи на те, що дія цих препаратів має й зворотну сторону. При недотриманні дозування препаратів, що мають у своєму складі ефедриноподібні речовини, може спостерігатися ефект звикання. Через цей фахівці не тільки радять строго керуватися інструкції, але й робити регулярні перерви у використанні препаратів.

Жироспалювачі
на основі зеленого чаю, хитозана, екстрактів гарцинии і йохимбе виявляють на організм менш виражений ефект чому термогенні комплекси, але й шкоди від них менше. Навпаки, такі препарати приносять додаткову користь і не тільки знижують апетит і стимулюють обмін речовин, але й підвищують імунітет. Зелений чай є прекрасним природним антиоксидантом і допомагає організму боротися з вільними радикалами. Екстракт йохимбе впливає на роботу полової системи людину, збільшуючи приплив крові до органів малого таза. Екстракт гарцинии допомагає позбутися непереборного потяга до солодкого й несе організму додатковий заряд бадьорості. Хитозан поліпшує роботу печінки.

Не варто забувати, що приймання деяких жироспалювачів рекомендується тільки після консультації з терапевтом, ендокринологом і кардіологом, оскільки приймання таких препаратів, при тих або інших наявних захворюваннях, часто прискорює плин патологічних процесів. До того ж наявність зайвої ваги може свідчити про наявні неполадки в роботі щитовидної залози або гормональних порушеннях і спроба схуднути за допомогою жиросжигателей не тільки не виправдана, але й не принесе успіху доти , поки не будуть усунуті проблеми зі здоров'ям.

 

Джерело : "Женский журнал Beautynet - красота, мода, здоровье"

 
Бодібілдінг Жироспалювачі. Ефективні жироспалювачі. Як швидко схуднути. Термогенеки